3200 tl oyun-autocad laptop

Bu konuyu okuyanlar

zxcvts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar üni kazancm (allhn iznyl ) tam bir oyunkoliğim böle crysis-mafia2 gibi son oyunları high açmak ve doyumsz oynamak istiyorum ne olur bakıyorm anlamıyorm bana hakkını verebilecek bi bilgisayar söyleyin . şimdiden teşekkürler :)

zxcvts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş bulabiliceğim bi marka sölesen böle bildiğimiz =)) gerçekden çok teşşekür ederim ama ne olur hakkını versin bundan 4 sene önce acer aldm . 1 ay sora kışın babam onla ısınıyodu maşallah soba gibi ..

StReeTsTyLe

Asistan
Reaksiyon puanı
2
http://www.monsternotebook.com.tr/yardim.aspx?yrd=217&lang=tr-TR

dostum iletişim bilgileri burada eğer istanbuldaysan gidip elden satın alabilirisn şehir dıısndaysan kargoluyolar zaten 2 gunde elinde .urunu begenmedın 10 gun içinde iade hakkın var paranı geri iade ediyolar.butcen iyi ısımayacak ve performans istiyosan aradıgın makinada bu :D formlardan araştır biraz derim monster hakkında genel olarak memnuniyeti simgeliyo tabi parasıda ona gore yuksek.

zxcvts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aslında doğru söylüyosun teşekkürler biraz daha araştırıyım .sony düşünüyodum bu daha iyi gibi

|BeyabaN|

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
ben 4 yıldır toshıba kullanıyorum ısınma problemi hiç yaşamadım, tavsiye ederim ama biraz pahalıdır, ikinci olarak asus sağlam markadar, asus u araştır istersen.

v0ld3m0rt1s

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Sony bana biraz marka satıyor gibi geliyor. Satış sonrası desteğine malzeme kalitesine vs. lafım yok ama başka kesimlere hitap ediyor. Oyun vs. için alacaksan ASUS ROG, Monster gibi cihazlara bakacaksın. Eğer tam bir oyun delisiysen :)

Toshiba'nın çok güzel cihazları var ama tabi ki yurt dışında. Türkiye'ye pek oyuncular için notebook gelmiyor.

Monster'ın ayrı bir artısıda FreeDos veya Linux gibi şeyleri seçebiliyor olman. Eğer korsan Windows Kullanıyorsan işletim sistemi için ekstra para vermiyorsun ki çok iyi birşey :)

zxcvts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yani anladğım kadarıyla asus -monster peki asusun bildiğiniz 3200 tl ye kdr en iyi note book hangisi bi isim vereblrmsnz

v0ld3m0rt1s

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Eğer Asus ROG istiyorsan bütçeni biraz artıman gerekiyor :) Fazla bir yerde satılmıyor zaten. Bimekste indirimde var ama Eski neseil işlemci i7 740QM, hizlial.com da daha fazla seçenek var.

Bütçene en uygun bulabildiğim ASUS ROG Notebook ise,

http://www.pcdepo.com/asus-g53sw-ix023v-laptop-urun5477.html

burda. Tam bir oyun canavarı :) Ayrıca 3D görüntü sunabiliyor. Cihazın yanında mouse, gözül ve sırt çantası veriliyor. Tabi batarya, adaptör vs. dahil :)

Cihaz incelemesine burdan bakabilirsiniz.

EDIT: Önceliğiniz oyun oynamak ise alışılagelmiş notebooklar yerine oyuncular için üretilmiş cihazları tercih etmeniz iyi olur. Bunun fiyatını karşılayamıyorsanız Monster'a bakmanızı öneririm. Yüksek bütçe için özelleşmiş cihazlar alınması taraftarıyım :)

EDIT2: Araştırırken Bi cihaz daha buldum. MSI'dan oyunculara sevgilerle :)

[h=2][/h][h=2]MSI GT680R[/h]http://www.pcdepo.com/msi-gt680r-notebook-urun5435.html

KDV Dahil: 3,206.70 TL
Havale İle: 3,203.50 TL
Tek Çekim: 3,238.77 TL

Asus'la aynı özelliklere sahip 3D hariç. Bu arada Asus indirimdeymiş bende diyorum bu fiyat biraz ucuz diye :)

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Çizim için AMD'nin özel grafik ekran kartları 3 bin tl'den başlayan öneririm bir teknik ressamcı olarak. :)

v0ld3m0rt1s

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Evet Ati Firepro'dan bahsediyorsunda o kartlarla oyun oynanmaz ama GTX460M'le grafik işlemlerinde diğeri kadar güçlü olmasda tatmin edecektir :)

EDIT:

Bi karşılaştırma yaparsak Asus ve MSI GT680 i şöyle

Asus eksileri
1366*768 piksel çözünürlük. (ya yanlış yazılmıtşır ya da 3D olduğundan. 2. ihtimal daha kuvvetli :))
1 adet USB 3.0
E-sata yok
8 hücreli batarya
PCI-Ex x1 genişleme yuvası
Asus artıları
3D LED Monitör
SSD(Yalnız küçük boyutlu)
Yüz tanıma
MSI'dan 200gr hafif olma :)

MSI GT680R eksileri
200 gr ağır.
Yüz tanıma fonksiyonu yok.
SSD barındırmıyor.
MSI GT680R artıları
Full HD Çözünürlük
2 adet USB 3.0
e-Sata port
9 hücreli batarya
PCI-Ex x1 genişleme yuvası.
Fiyatı Asus'a göre daha uygun.
Yanında Assasin's Creed II oyununu veriyor.

Her ikisinde de Taşıma çantası, oyuncu mouse'u, notebook soğutucuları var. Belirtmeden geçemeyeceğim MSI Gt680R, Asus dan daha şık duruyor ışıklandırmasıyla :) Asus'un da ağırlığı var :)

uA23uA

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Evet Ati Firepro'dan bahsediyorsunda o kartlarla oyun oynanmaz ama GTX460M'le grafik işlemlerinde diğeri kadar güçlü olmasda tatmin edecektir :)

EDIT:

Bi karşılaştırma yaparsak Asus ve MSI GT680 i şöyle

Asus eksileri
1366*768 piksel çözünürlük. (ya yanlış yazılmıtşır ya da 3D olduğundan. 2. ihtimal daha kuvvetli :))
1 adet USB 3.0
E-sata yok
8 hücreli batarya
PCI-Ex x1 genişleme yuvası
Asus artıları
3D LED Monitör
SSD(Yalnız küçük boyutlu)
Yüz tanıma
MSI'dan 200gr hafif olma :)

MSI GT680R eksileri
200 gr ağır.
Yüz tanıma fonksiyonu yok.
SSD barındırmıyor.
MSI GT680R artıları
Full HD Çözünürlük
2 adet USB 3.0
e-Sata port
9 hücreli batarya
PCI-Ex x1 genişleme yuvası.
Fiyatı Asus'a göre daha uygun.
Yanında Assasin's Creed II oyununu veriyor.

Her ikisinde de Taşıma çantası, oyuncu mouse'u, notebook soğutucuları var. Belirtmeden geçemeyeceğim MSI Gt680R, Asus dan daha şık duruyor ışıklandırmasıyla :) Asus'un da ağırlığı var :)

adam haklı beyler:D:D:D

http://www.pcdepo.com/msi-gt680r-notebook-urun5435.html