Özge akvaryumda sanat için soyundu

Bu konuyu okuyanlar

amidi

Doçent
Reaksiyon puanı
8
19887_8772_18072011_1.jpg

Almanya’da başlayan sanat festivalinin yıldızı akvaryuma çıplak giren Türk kızı Özge Boya oldu. Genç sanatçı özel tasarım bir kübün içinde meraklı bakışlara aldırmadan oturdu
7 saat boyunca kalkmadı Almanya’nın Dresden kentinde cuma günü başlayan tasarım festivaline ‘Denizkızı Özge’ damga vurdu. Güzel sanatlar okuyan öğrencilerin eserlerinin her yıl sergilendiği festivalde, Türk asıllı Özge Boya, çırılçıplak bir vaziyette yeşil boyalı cam akvaryumda oturdu. Boya, sabah saat 11’den akşamüstü 16’ya kadar meraklı bakışların altında oturdu. Ziyaretçilerle selamlaşıyor n Özge, ülkenin önde gelen sanatçılarından Profesör Carl Emanuel Wolff ile çalıştığı proje kapsamında yapılan cam akvaryumun içinde 7’den 77’ye yüzden fazla ziyaretçiyle selamlaştı. Özge, cama rağmen ziyaretçilerle tokalaştı. Pazar gününe kadar Dresden’de devam edecek etkinlikte, bazı eserler, 3 metrelik bir duvar arkasında bulunuyor. Sanat meraklıları bu eserleri görebilmek için merdivene çıkmak zorunda kalıyor.

Vatan

Arkadaşlar hani bu (m)edeniyet denen şeyden bu haliyle fazla anlamam.Ancak hep şunu merak ettim "sanat için soyunma" nasıl oluyor.Türk(!)kızıymış kalkmış soyunmuş ve bunuda hanım efendi sanat(!)için yapmış.O nu oraya sanat(!)adına izlemeye gelenler sadece sanat(!) için bu denizkızını seyretmişler.Zaten hepsi sanat(!)meraklısı kesinlikle içlerinde soyunmuş bir kıza sanat(!) dışında başka bir gözle bakan dağ adamı kazmalar(!) hiiiiç yok.Dedim ya bu şekliyle bir sanat anlayışına sonuna kadar karşıyım.Beni medeniyet düşmanı olarak görürseniz hemen şunu belirteyim ben medeniyet düşmanı değilim ama bu şekliyle bir (m)edeniyeti de kesinlikle kabul etmem.

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Benim için soyunmadığı sürece sanat demem :p

Saçma işler işte salla.

yarışçı

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Orjinal kaynağında bile erotic art olarak geçiyor bizimkiler de bizi yiyor.
Zaten herkes neyin ne olduğunu biliyor.

surmelim37

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
İzliyenler sanat için izlemişlerdir hiç bir art niyet yoktur aa çok ayıp :)

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Sanat için soyunma hayatım boyunca bana en saçma gelen şeylerden biri

Bilgili99

Müdavim
Reaksiyon puanı
252
Şimdi biri buna tacavüz etse sanat için tecavüz olacak mı peki? Sonuçta sanat için tecavüz sahneside çekiliyor :D :D :D :D

blgram

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
İzleyenlerin bir elleri çenelerinde ise diğer elleri nerelerin de sorusunu akla getirir.

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
bende soyunup gircem akvaryuma herşey sanat icraat etmek için :D

rtgrlndr

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
sanat için insan öldürsem acaba ne olur? :) sanat için hocam tamamen bak. Valla hiçbir "art" niyet yok. resmini çizecektim ben onun.

brk.trk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yorumsuz diyorum başka bişey demiyorum.. o zaman mikarnos adasında herkes sanatçı :)