Internet Explorer 9'da reklam engelleme ?

Bu konuyu okuyanlar

ecikla

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ie9 da reklam engelleme ekletisi gibisinden birşey bulamadım bide onu ayarlayabilirsem herşey tamam olacak ?

ikuzu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben adblock pro kullanıyorum üstelik serialini fln fln da girdim,ama bendeki(bu sorunu çok duydum,yaşayanların da birçoğunda olduğunu tahmin ettiğim) asıl sorun şu gelen sitelerin birçoğu reklam fln sitesi değil,bildiğin düz ve alakasız siteler geliyor. eklemek istediğim diğer konu ise eset kullanıyorum,sürekli uyarı veriyor,bişeleri engelledim şeklinde,anladığım kadarıyla da engellemediği zmanalarda bu sitelere maruz kalıyorum.çok çaresizim lütfen yardım edin.

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
konuyu canlandıralım :) googleda arayınca bu konu çıktı ve admuncherı tavsiye eden [MENTION=105987]bobina[/MENTION] ya teşekkür ederim.

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Admuncher çok iyi ama, sitelere giriş işlemini yavaşlatıyor diye kullanmıyorum artık...

y_ates

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Windows 8'i denerken işe yaramıştı bende :)

WhiteHawk

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
ie galeriden ekledim tracker listlerini ama bir de bunu deniyelim o zaman. ie 10 da işe yarar umarım :)

edit: işe yaramadı IE 10 olduğundandır belki . :turned:
Ben denedim Windows 8 de internet explorer 10 da işe yaradı.İşlemi yaptıktan sonra tarayıcınızı kapatıp açın.

yaşli çocuk

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Şahsen reklamlara karşı takıntım yok ama kullanmakta zarar yok :)

WhiteHawk

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Şimdi anlatacağım yöntem sıfır kasma ve internet explorer 9-10 hepsinde kullanılabiliyor.sağ üstten araçlar-güvenlik-izlenme koruması-altta izlenme korumasını çevrimiçi alın-açılan yeni sayfada abine nin altında easy list var ona tıklayın ekle deyin.Biraz bekleyin.İnternet explorer ı yeniden çalıştırın.Cansıkıcı reklamlara son.

Link

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
16
avast adblocker var.