Captchaları %100 otomatik giren Jdownloader Onaylı Yerli yazılım

Bu konuyu okuyanlar

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
tebrikler güzel bişeye benziyor :)

karincayazilim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben bahsettiğin 10 puan kaybet 7 puan kazan sistemini kullanıyorum... dedğiğin gibi 500 puan sabaha kadar eriyip gidebiliyor... ben bunu 100 kusur puanım gittiğinde fark ettim.. o yüzden hiç çok puan kazanmak istemedim ve yetcek kadar bıraktım... ne olacağı belirsiz bir sistem... senin sistemin dediğin gibi ise gerçekten kaliteli diyebilirim ama denemedim.. denemek isterim... hem türkiyeli kazansın hem ben kazanayım... saçma bir sistemden böyle bir sisteme herkes geçmek ister

fadilgenc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş ben kullanmaya başladım bu uygulamayı çok işe yarıyor. emeğine sağlık..

sonnefes48

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
güzel bi proje deneyin pişman olmicaksınız tabi sürekli indirme yapanlar icin

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Bence en bugünlerde en çok kullanılan site WUpload. Satın alacak olsam bu siteden üyelik alırım.

Uzun zamandır ücretsiz kullanmadığım için artık bana bu işler çok zor geliyor. Eskiden "kedili" karakterleri yazacağım diye çok uğraşmıştım. :D

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
rapidshare o kedilerden sonra kedi gibi olmuş şimdi, freede son hızda indirme(türkiye şartlarında son diyelim maksimum 650 görüyorum zaten :)) ve indirmeler arası bekleme yok

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Kullanıcılarını kaybetti, şimdi geri gelmelerini bekliyor demek ki. :)

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
ozelden yardımcı olabılıyor musun

realsanal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Harika bir uygulama .Hotfile selama durdu kardeşliği karşısında görünce. Umarım serpilip gelişir. :) . Çok teşekkürler.

okck85

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aylık 10 tl ile bütün birçok indirme sitesinden premium olarak indirme yaparak
linkleri jdownloadera eklemek yeterli:D
site adı alldebrid

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,295
Bu tür şeylere kafa yormayın, yapın bir program kullanalım de mi arkadaşlar?

ahmet46000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
parayla kredi satmayı orta ve uzun vadede düşünmüyorum.
kullanıcılara başkası için fazladan captcha girdin, sana 5-10 cent göndercem, nereye göndereyim diye sorsam, %99'u uğraşmaz ve "bana neden fazla captcha girdiriyorsun otur sen gir girilecekse" deyip kızarlar. %100 haklılar. para vermesem bile alttan alttan kredi satıp insanlara fazla captcha çözdürsem hak yemiş olurum.

ancak şu olabilir. uzun vadede kullanıcılara kredisini istediğine transfer etme imkanı veririm. kredi satmak isteyen forumlarda "captcha kardeşliği 5000 kredi satılıktır şu fiyata" diye ilan verir. alır satarlar kendi aralarında.

sen bu projeden nasıl para kazanacaksanız diye sorarsanız ; muhtemelen inanmayacaksınız ama amacım para kazanmak değil, vatandaşın işini görmek :) çoooooooook fazla kullanıcı olursa captcha resminin yanında reklam gösteririm ancak, onlada server masrafı çıkarsa ne ala :)
lelim emeğine sağlık şimdi kredi dolduruyorum inş işe yarıyordur. birşey soracağım biz bu programdan istifade etmek için ğuan topladığımız bilgisayar ile mi daha sonra downlad yapmalıyız. yoksa başka bir bilgisayar ile de olur mu? Açıkça sorayım. şimdi evimdeki int. sınırlı onunla kredi toplasam. işyerimdeki ise sınırsız kredilerimi de orada harcasam olur mu?

LeaveNhA

Doçent
Reaksiyon puanı
5
fikrin ilk sahibi değilsiniz bunu birinci ağızdan söyleyebilirim fakat fikri en güzel hayata geçiren kişisiniz. :D

gerçekten tebrik ederim, dosya paylaşım sitelerinin uçuk fiyatlandırma salakça sınırlama sistemlerine en güzel çözüm bu tarz bi sistemdi ve nihayet yapıldı.

can-ı gönülden tebrik ederim, başarılarınızın devamını diliyorum. :D

ahmet46000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lelim emeğine sağlık şimdi kredi dolduruyorum inş işe yarıyordur. birşey soracağım biz bu programdan istifade etmek için ğuan topladığımız bilgisayar ile mi daha sonra downlad yapmalıyız. yoksa başka bir bilgisayar ile de olur mu? Açıkça sorayım. şimdi evimdeki int. sınırlı onunla kredi toplasam. işyerimdeki ise sınırsız kredilerimi de orada harcasam olur mu?
kullanıyorum ve işe yarıyor
sorduğum sorunun cevabı ise evet
deneyerek buldum.