Tablet pc tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

jack_extreme

Asistan
Reaksiyon puanı
5
bir tablet pc almayı düşünüyorum ama istediğim bir kaç özellik olacak

1) el yazısı tanıma
2) 3G+Wifi
3) multi işlem
4) kamera (olmasada olabilir)
5) satış sonrası destek
6) fiyat

mümkünse ipad harici ürünler tavsiye ederseniz sevinirim..

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Samsung Galaxy Tab yada bu sitede tanıtılan Asus'un bir tableti vardı onu da alabilirsin hoştu.
Buna bak
Birde buna bak

Sizin linkini verdiğiniz değil de Asus Eee Pad Transformer daha uygun bir tablet, klavye docku var, kalem kullanabilme özelliği var, gerçekten kullanışlı bir şeye benziyor. Tegra 2 ve Android 3.0 Honeycomb kullanan tabletler arasında en uygun fiyatlı olanlardan birisi ayrıca.

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Şu an öyle bir cihaz Türkiye'de yok bildiiğim kadarıyla. Yaz aylarında yeni tabletler gelicek, onları beklemenizi öneririm.

jack_extreme

Asistan
Reaksiyon puanı
5
pek çok pc buldum fakat türkiyede olan modeller o kadar sınırlı ki almaktan vazgeçecek gibiyim..

Bullhammer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Android 3.0 Honeycomb lu tabletler gelecek yakında, elleri kulaklarındadır :)

raxetul

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
3G si yok diye biliyorum ama ASUS Eee_Pad_Transformer_TF101 derim... 10 değil 16 numara derim... Şarjı... :)

Arkadaş dağıtıcı firma ile konuşacaktı ne zaman getirirsiniz diye, öğrenince buraya yazarım.

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
12" çok fazla yahu, tablet PC için gereksiz bence. Üstüne i5 ve Win7 ile şarjı kaç dakikada bitiyor merak ediyorum ama :)

Bullhammer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tablet pazarı tam anlamıyla oluşmadı Türkiye'de henüz, o yüzden pek getirmiyorlar değişik tabletler. Oysa ki senelerdir tablet PC var. iPad ile bu kadar tabana yayıldı sadece.

Ecevit BIKTIM

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Asus Slate Windows işletim sistemli
Asus Transformer Android li
ya da Acer İconia w500

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
tablet pc ler yakında o kadar çok yayılacak ki gerçekten bunun hepimiz farkındayız aslında, şuanda her ne kadar hoş görülmesede..

Champion78

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
şahsen, ben işe başladığımda almayı düşünüyorum. eve bi masaüstü, yanımda taşımak için de bi tablet, büyük ihtimalle de win yüklü bi tablet olur gibi...

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Yakında o kadar çok yaygın olucak ki tüm işlerimizi onun üzerinden halledicek belkide kimbilir ki masaüstü yada laptop kalmıyacaktır :)

myphone

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bir tablet pc almayı düşünüyorum ama istediğim bir kaç özellik olacak

1) el yazısı tanıma
2) 3G+Wifi
3) multi işlem
4) kamera (olmasada olabilir)
5) satış sonrası destek
6) fiyat

mümkünse ipad harici ürünler tavsiye ederseniz sevinirim..

Yakın zamanda piyasaya çıkacak olan Lg Optimus Pad tam sizlik gibi geliyor bana...
1- el yazısı tanıma özelliği yok ama ses ile yazma özelliği mevcut
2- 3G+Wifi var
3- Multi Tasking (multi işlem) var
4- Arkada biri sol biri, sağ göz için 3D kayıt yapan 5MP çift kamera, önde de 2MP kamera mevcut
5- Lg'nin satış sonrası desteğini kime sorsanız memnuniyet duyacaksınızdır.
6- Fiyatı konusunda da yurt dışında kesin olmamakla birlikte 850£ olduğunu duydum..

bu arada HDMI çıkışlı Optimus Pad

vladislav

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Tablet alma zamanı değil, biraz bekle bence..

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Bencede piyasa birazcık daha dolsun taşşın sonrasında bakarsın ;)

muslukçu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şuan en uygun fiyatlı konseptus var. ben konusunu açtım okuyabilirsin :)

myphone

Asistan
Reaksiyon puanı
0
@Jack_extreme; tablet tavisyesi istedin ortalıktan kayboldun :) Aldın mı almadın mı? Bize biraz bilgi versen keşke.
@muslukçu; konseptus temin edilemiyormuş.

Açıkcası ben Lg Optimus Tablet i bekliyorum. özellikle 3D kayıt yapması beni inanılmaz cezbetti.

vladislav

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Bu devirde ileriye yönelik bir tablet alınır, 3d çekim yapabilen bir tablet.. önümüz tamamiyle 3D :) Lg optimus pad uygundur.

muslukçu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@Jack_extreme; tablet tavisyesi istedin ortalıktan kayboldun :) Aldın mı almadın mı? Bize biraz bilgi versen keşke.

Açıkcası ben Lg Optimus Tablet i bekliyorum. özellikle 3D kayıt yapması beni inanılmaz cezbetti.

Perakende olarak satışına başladık.

Detaylı bilgi

adresiyle irtibata geçebilirsin kardeşim :)

jack_extreme

Asistan
Reaksiyon puanı
5

kusura bakmayın yurt dışındayım fazla vaktim olmuyor daha almadım tablet pc ama bir kaç cihazı inceledim bana en çok lazım olanı el yazısı tanıma özelliği fakat istediğim gibi bir cihaz daha bulamadım :(

myphone

Asistan
Reaksiyon puanı
0
@jack_extreme, o zaman sen biraz daha bekle... kesin istediğin bir model yakın zamanda karşına çıkacaktır.

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Lg tablet gelicekmiş forumda zaten yazısı var.. bana kalırsa onu beklemeni tavsiye ederim.. honeycomb işlemci 3d kayıt oh :) Optimus tablet in çıkmasını bekle eğerki acil değilse :)

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Lg tablet gelicekmiş forumda zaten yazısı var.. bana kalırsa onu beklemeni tavsiye ederim.. honeycomb işlemci 3d kayıt oh :) Optimus tablet in çıkmasını bekle eğerki acil değilse :)

bencede şu an 3d kayıt yapma özelliğiyle tek optimus pad var... beklemeye değeceğini düşünüyorum

Okan Ãœnal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Açıkçası tablet bilgisayar için çok yüksek fiyatlar ödemenin pek zamanı değil gibi geliyor bana. Gelişme aşamasında nasıl ilk cep telefonunda mesaj atma özelliği bile yoktu, tabletler de bu durumda. Ancak ucuz olup işe yarayan bir tablet alınabilir. Böylece istediğimiz teknoloji geliştiğinde eskisini elden çıkartıp daha yeni bir bilgisayar alınabilir.

Windows ürünleri yok denecek kadar az ve zaten alınmaması da gerekir. Koca bilgisayarları zorlayan Windows'un tablete uygun bir yapısı olmayacağına ve Windows'un virüslerden arındırılana kadar kullanılmaması gerektiğini düşünüyorum. E kitap okumak basit İnternet'e girmek ve okulda ihtiyacım olan işlerde kullanmak için bir tablet de ben alabilirim ama biraz daha bekliyorum.

Son mesajlar