Microsoft ISATAP Bağdaştırıcısı nedir ?

Bu konuyu okuyanlar

jonjon

Müdavim
Reaksiyon puanı
54
Arkadaşlar bu sorun hakkında bilgisi olan varmı ? güncellemede çıkmıyo ve güncelleştir dediğimde zaten yüklü diyo ..

28cqekn.jpg

jonjon

Müdavim
Reaksiyon puanı
54
Deneyim dostum ..

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
arakadaşım o surucleri silip yenı donanım olarak tarattır. birde ağ bağdaştırıcılar içersinde isatap sürücüsü kurulmuşmu varsa ordan kaldır.

aksaray1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Valla aynı sorunu bende 2 aydrı yaşıyordum daha bugüne kadao iki r goggleden aramadığım çözüm kalmadı..yabancı sitelerin forumların bile okudum ordan bir vatandaş şu çözümü yazmış ve şimdi aygıt yöneticisine baktım microsoft ISATAP bağdaştıcısının üzerindeki ünlem işareti ve Teroda Tunneling in üzerindeki ünlem işaretide kaybolmuş yani ünlemden ziyade ikiside kaybolmuş sadece ağ bağdaştırıcı altımda "realtek pcı gbe family controller" orjinal hali kalmış.

Çözümüm;

Başlat çalıştır çubuğuna "regedit"yazıp. HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \Services \ TCPIP6 \ PARAMETRELER Sağ bölmede DisabledComponents diye birsey göreceksin ona çift tıklayıp ondalık bölümündeki değeri "0 (sıfır)" yapıp pc yi yeniden başlatınca benim sorun çözüldü. .
ama şimdi o değer bende yine eski değer yani 255 görünmekde ama aygıt yöneticindeki o problem gitti.:))