Turkcell den abonesine iade Kazığı..

Bu konuyu okuyanlar

Dream Team

Asistan
Reaksiyon puanı
8
13.02.2011 Tarihli Gelen Mesaj
BTK nin 2010/DK-10/543 sayılı kararı uyarınca hattınıza vergiler dahil 141.04 TL
iade edilmiştir. Detaylı bil için 0532 757 70 70 i aramanızı rica ederiz..

Ve Turkcellin Uyanık Planı İşlemeye Başlıyor.. itirazlar karşı açılan durdurma palanları..

06.03.2011 Tarihli Gelen Yeni Mesajı
BTK nin 2010/DK-10/543 sayılı kararı uyarınca yapılan iadelerle ilgili mahkeme tarafından yürütmeyi durdurma kararı verilmiştir Bilgi için 0532 757 70 70 arayınız..

Bende Aynen Turkcell Müş. Hizmetlerini Aradım Derhal Bunun Tarafıma Açıklanmasını İstedim..Efendim İşte BTK nin Kararı Bizimle İlgisi yok. Bende Hayır Efendim Turkcellin itirazları sonucunda bu karar alınmıştır dedim BTK nin Vermiş olduğu iadelerin yürütmeyi durdurma kararı niye versin? bu arada müş. Temsilcisi Evet Siz nasıl kendinizi savunuyorsanız turkcellde kendini savunuyor demeye başlayınca tepem attı doğrusu.. işte efendim turkcellde kamu hattını kullannan 10 milyon abone var herbirine o kadar ödeme yaparsa ne kadar para tutuyor biliyormusun Deyi vermezmi. bende ya haksız bir şekilde 10 milyon aboneden ortalama 100 TL aldıysa sen bunun kadar para tuttuğunu sordum ama nafile sonuç yok.. hemen adıma kayıtlı 5 faturalı hattımı karşı operatore taşıyacağımı ve sizi herkese reklam edeceğim deyip kapattım.. şimdi vodafone taşıma işlemi için talimat verdim hemde çihaz kampanyası ile sınırsız vodafone sınırsız ev iş telefonları 4000 dakika heryöne 4000 sms heryöne 11 yıllık turkcell abonesine bunu yapmamalıydı..

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
işte efendim turkcellde kamu hattını kullannan 10 milyon abone var herbirine o kadar ödeme yaparsa ne kadar para tutuyor biliyormusun Deyi vermezmi.

Eğer bu sözü "deyi veriyorsa" Turkcell'in bu çalışanı "kovu vermesi" haktır.

X_Codesia

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
bende pazartesi faturalı hattımı kapayıp ön ödemeli hatta tasıyacagım artık keklenmek istemiyoruz :)

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
hizmetten önce para geçerli bunlar için

uSuLca

Asistan
Reaksiyon puanı
1
şerefsizlere güvenmeyip konustugum sureyı ben hesaplıyordum telden supriz fatura olmasın dıye. Ama bır baktım yıne 96 tl fatura birde ögrendimki şerefsizler süreyi geri almışlar fatura kesme tarihi değişmiş deli oldum. Vdfna gecerim ama çekmiyor Allahın belası vdfn ben ne yapayım dikkat edeceğiz artık.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
btk nedense önceleri tüketicilerin yanındaydı ama artık tüketici düşmanı bir kurum haline geldi neredeyse.

bayadres

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Vodafone a geçtim kurtuldum.Dahada çok abone geçecek gibi , tutuştu paçaları :tt2:

hüseyin123

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
ewt turkcell faturalarım saçmalamaya başlayınca hiç uğraşmadı. kapadım gitti. şimdi vodafone a geçtim hem heryöne konuşturuyo hem faturam hem dakikalarım belli
son derece sade ve anlaşılır tarifeleri var:yes:

Dream Team

Asistan
Reaksiyon puanı
8
btk nedense önceleri tüketicilerin yanındaydı ama artık tüketici düşmanı bir kurum haline geldi neredeyse.

Troy Kardeş Bu Durdurma Kararını Turkcell itirazları Sonucu Aldı.. Yani BTK Yine Biz Tüketicilerin Yanında... Burada Turkcellin mahkeme kararı VAR..

raxetul

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Turkcell'den vazgeçen bir şirkete tanık oldum, şirket her ay fazladan kesilen faturalara itiraz edip sonraki aylarda geri ödeme alıyordu, Turkcell de düzeltmiyordu.

aLLein

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Müşteri hizmetlerinde sorun var bunların ya :S
kalite olarak iyide illa hep haklı cıkıcaklar

ferry

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yakında bu tip sıkıntıları Turkcell ortadan kaldıracak sanıyorum. Turkcell'in büyük ortağı TeliaSonera, Turkcell Yönetim Kurulu Başkanı Colin Williams'a dava açtı. Kötü yönetilmesini gerekçe göstermiş. Haklı da bence. Bakalım hep birlikte göreceğiz ama daha kötü olmayacağı kesin.

trgevent

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
edge çeken 3g Türksel modemi uzun süre düzelir umudur ile kullanmak durumunda kaldım, üstüne erken kapatma cezası yedim 75 TL.
69 TL olan faturalı hattıma konuşsamda konuşmasam da 120TL altında fatura gelmedi, müşteri hizmetlerinden hep aynı cevap; şu kadar paket ücreti, şu kadar paket aşımı, 3 adet sms, kdv, kdv li fiyat üzerinden ötv, kdv li ve ötv li fiyat üzerinden iletişim vergisi ....allah cezanızı versin dedirtene kadar standart metinleri okuyorlar size.
cep telefonuna 3 g tanımlayalım şu fiyata paket verelim dediler, tamam dedik,hattınıza şu an 3g tanımlandı kullanaiblirsiniz dediler, kullandık, ay sonunda 350 TL fatura gelince müşteri hizmetleri "efendim, hattınıza tanımlı 3g paketi bir sonraki fatura kesim tarihinden sonra geçerli, bu nedenle bir pakete dahil olmadan 3g kullanmışsınız, bu faturayı ödeyin,sonraki fatura daha makul gelir" cevabını aldık.

işin özü: Türkselde faturalı hat kullanmak akıl karı değil.