8 TL ye limitsiz internet

Bu konuyu okuyanlar

aby

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
o beleş olanlar genelde faturalı oluyo :)

aby

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çoğu kez faturasıza da denk geldim ya

Hatta bir kere almıştım avea'nın kini bir süre kullanmıştım da sonra ne oldu unuttum şuan :) :)
he doğru iki üç yıl önce dağıtıyodu avea :)

bukalemon

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bence iyimiş yorumlarda gayet olumlu ama vodafone bu kampanya için ek bir sey istiyormu acaba

---------- Post added at 16:48 ---------- Previous post was at 16:46 ----------

yalan dır bnce gene bi sınır vardır

CiiixXx

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
bence iyimiş yorumlarda gayet olumlu ama vodafone bu kampanya için ek bir sey istiyormu acaba

yalan dır bnce gene bi sınır vardır

Hayır. Hattınız yoksa hat istiyor doğal olarak. Hattı olanlar için ek bir şey istemiyor. Herhangi bir sınırı da yok.

ilahiyatci

Doçent
Reaksiyon puanı
10
aylık cepnete ben de aboneyim. işe yaradığı zaman gerçekten çok işe yarıyor. her zaman kullanmıyorum ama çok memnunum vodafone'dan. tavsiye ederim

webrettin

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Teknoloji güzel hoş ama sar değeri ne kadar zarar veriyor hızlı veri aktarımı vücudumuzun emeceği elektromanyetik etkiyi de artırmaz mı? Sırf bu gibi etkilerden uzak kalmak için kablolu modem kullanıyorum.

yavuz_4106

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
Öğrenci olarak bu kampanya için vodafone'a geçmeyi düşünüyorum :D

murat_57_

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bende vodemde var aylık 8tlyede aboneyim de hız düşük arkadaşlar evimde 3gdende baglanıyorum ama işte yetmiyor açıkcası ama normal internet kullanıcıları ve benim gibi şuan mecburiyetten kullananlar için ideal hem internette gezip hemde msnden görüntülü konuşabilirsiniz ben denedim oluyor ama torrentlerden bişey inmiyor bide videolarıda açın 5 dk sonra izleyin izleniyo :D

crazyboys90001

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
arkadaşlar peki 100 mb kota günlük için mi veriliyor ? yani bu tarifienin aylık kotası 100 mb mı yoksa 3 gb mı ?

CiiixXx

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
arkadaşlar peki 100 mb kota günlük için mi veriliyor ? yani bu tarifienin aylık kotası 100 mb mı yoksa 3 gb mı ?

Günlük cepnette kota 5 mb... Aylık cepnette ise kota ise 100 mb kota aşılması halinde sadece hız düşüyor, internet'e girmeye yine devam edebiliyorsunuz ve herhangi bir ek ücret ödemiyorsunuz ...

Cepnet tarifelerinde 3 gb kotalı bir kampanya yok.

SARKAT

Müdavim
Reaksiyon puanı
68
Evet limitsiz ama aylık 100 mb dolunca hız baya düşüyormuş Kardeşim de kullanıyor. Her ay 8 tl lik kontör yükle yetiyor

hasoci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu tarifeyi kullanıpta memnun olmayan olur mu yav sudan ucuz :D

treecool

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ben sınırsız ttnet abonesiydim bu sene 49 tl olunca kızıp kapattırdım .vodafone aylık 8 tlye abone oldum.kasım kasım kasılıyor çooook yavaş karnıma ağrılar giriyor.internetten iyice soğumaya başladım :crying:normal sayfaları 2 3 dakikada açıyor faeceye giriyorum videoları çok yavaş açıyor uyuz oluyorum 2 3 dakikalık videoları 5dakikada kısım kısım yüklüyor hele facedeki oyunlarıda yarım saatte açıyor iş değil yaa

kpln04

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
verimli olmaz gibime geliyor ama ihtiyaç olduğu zaman çok iyi.

verimli olmaz mı sen bu mesajı 2011de yazıyosun ama biz (ben) 7 aydır bunu kullanarak nete giriyorum msnde görüntülü konuşabiliyorum hayret hala verimsiz mi sence?

CiiixXx

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
verimli olmaz mı sen bu mesajı 2011de yazıyosun ama biz (ben) 7 aydır bunu kullanarak nete giriyorum msnde görüntülü konuşabiliyorum hayret hala verimsiz mi sence?

Verimliliği yada verimsizliği kişiden kişiye, kullanım amaçları ve alışkanlıklarına göre değişiyor tabii ki... Herhangi biri için mükemmel olan bir şey, başka birisi içinde mükemmel olacak diye bir şey yok.

Elbette ki sürekli torrent'ten film, oyun, program, yazılım gibi büyük boyutları olan dosyaları indiren, ya da sürekli multiplayer oyun oynayanlar için uygun bir seçenek değil. Gerçi bu şekilde internete bağlanarak büyük dosyalar indiren arkadaşım var. Pc 24 saat açık, sürekli download yapıyor. Tabii hal böyle olunca da astarı yüzünden pahalı oluyor.. Gelen elektrik faturası bir önceki aya göre %60 - 70 daha fazla ve aradaki fark öyle ki, isterse sınırsız hızlı bir internet bağlatabilir geriye de bir miktar para kalıyor yani :D Bu durumda saçmalıktan başka bir şey değil tabii ki.

Ancak diğer taraftan bakınca, akıllı cep telefonları için çok iyi bir seçenek, Daha önceki mesajlarda da yazdığım gibi özellikle halka açık internetin olmadığı (wifi) kablosuz bağlantı özelliğini kullanamadığınız zamanlarda, telefondan yada telefonu dizüstü bilgisayara bağlayarak, internet te yapabildiğimiz bir çok şeyi rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Msn skype gibi programlarda görüntülü, sesli görüşme ve yazışma sorunsuz, internette sörf yapmak için yeterli, buraya da rahatlıkla mesaj atabilirsiniz.

En güzel özelliği de, sürekli yanınızda olması :D

emirkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben bu cepnetı vınn ıle kullanıyorum ve bu fıyata mükemmel bence
evet yavaş ama şu an şehır dışındayım ve günde 0.50tl ınternet kullanıyorum
sdn msn facebook ıcın yetıyor daha ne ısterım

maviguvercin

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ben de bir turkcell kullanıcısı olarak vodafone 'a karşı ön yargım vardı.ben dağ köyde yaşadığım için normal internet gelmiyor 1 senedir sony ericsson telefonumu modem olarak kullanıp turkcelle giriyordum, tel bozulunca 3 AYLIK KONTRATLI VINN ALDIM hız ortalama 20kb kopmalar,sayfaların açılmaması...bugünlerde vodafone'la deneme şansım oldu inanamadım en zor açılan sayfaları bile şakır şakır açıyo tavsiye ederim!
NOT:normal internet gibi olmaz hiçbir zaman 96kb malum ama benim gibi şartlarda yaşayan veya 8 lira veririm yavaş da olsa cebimde internetim herzaman olur diyenler için süper.

cuvaldız

Doçent
Reaksiyon puanı
5
internetın olmadıgı yerde gayet iyi iş görüyor :D

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Sırf internet tarifeleri yüzünden Vodafon'a geçmeyi düşünüyorum :D

regena

Asistan
Reaksiyon puanı
2
ttnet e alternatif her sisteme destek veriyorum :clap::clap::clap:

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
şu an yurtta kullanıyorum ee elektrikte bedava olunca cep telefonu sarjda laptopa takıyorum süper süper gezziniyorum, hız gayet iyi şuan ama 100mb sınırını aşınca ne olur bilmiyorum.

ne kadar kota kaldığını öğrenemiyor muyuz acaba bilen birisi var mı ? mesaj olarak gönderiyorum ama şu zamana kadar kullanabilirsiniz diyor ne kadar mb kaldığını söylemiyor.

CiiixXx

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
önemli olan 100 mb sonrası tabii ki... sonuçta ay boyunca, o hızda kullanacaksınız. :D

Ne kadar kaldığını öğrenemiyoruz maalesef.

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
vodafon'a geçmek için ne yapmalıyım?

tarkankarabas

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bep telefonunda aylık cep net kullanıyorum gayet memnunum. ayrıca bazen evde net gidince laptopa bağlayıpta kullanıyorum. hiç olmamasından iyidir. ogamede gemileri falan kaldırmak için yeterli