Dijital Kamera Satış Sitesi

Bu konuyu okuyanlar

farexxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar arkadaşlar

Bu aralar profesyonel bir dijital camera ve aksesuarları satışı yapacak bir e-ticaret sitesi kurma işi ilar le uğraşıyorum.

Site tamamen ingilizce olacak olup,ödemeler paypal üzerinden yapılacaktır.Alan adı alındı.
Site için seo çalışmaları hızla sürüyor.Yaklaşık 10 gün içinde yayınlanacak.ve Seo konusunda uzman olduğum için sitenin heryerde ve en üst kısımlarda görünmesi hali ile olacak.

Tedarik konusunda ise yaklaşık 5 yıldır çalıştığım bir firma ile devam edecek.Fiyat ebay daki fiyatlar ile aynı kısmen belki daha ucuz olabilecek.

Kendim daha önce ebay,sahibinden.com ve gittigidiyor.com üzrinden satış yapıyordum.
Site komisyonları artık canıma tak etti.İnanın benim kazandığımdan daha fazla komisyon dan daha az.

Profesyonel anlamda bu iş için kendime ortak aramaktayım.Para desteği için değil
sadece site ile ilgilenmesi açısından.Çünkü aynı zamanda pilot olarak görev yapmaktayım.

Ortak olarak çalışmak isteyen arkadaşlar var ise bana mesaj atmalarını yeterli olacaktır.

farexxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ortak için aradığım özellikler;
İnglizce bilmesi
Tercihen e-ticaret konusunda bilgi sahibi
Mümkünse Ünv Mezunu
VE bu işi şua yaptığı işi dışında hobi işi olarak keyif ile yapabilecek.
E-postalara günde 2-3 kezx bakıp cevaplayabilecek.Tabi her ne kadar da hobi olarak da olsa karşılığında para kazanacak:)
Teşekkürler

---------- Post added at 19:36 ---------- Previous post was at 19:33 ----------

Ayrıca sitede forum bölümü olacak ve alışveriş yapan tüm üyeler yorum ve puan verebileceklerdir.