Arayan numarayı nasıl öğrenebilirim?

Bu konuyu okuyanlar

Sadr-ı Cihan

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar geçen hafta beni arayan numaraya ulaşmak istiyorum telefonumda kayıtlı aramalar kısmında duruyordu fakat kayıt sayısı 30 u geçince telefonum otomatik olarak onu kaldırmış.Göremiyorum.Avea gelen aramaların olduğu ayrıntılı fatura vermiyormuş.Teefonumda bir yerlerde kayıtlı mıdır acaba ne yapabilirim?Çok ihtiyacım var o numaraya

Neutral

Müdavim
Reaksiyon puanı
179
Ne zaman aradığını aklında tut fatura geldiğinde o tarihe bak ve numarayı öğren geri ararsın.

Sadr-ı Cihan

Asistan
Reaksiyon puanı
4
ama beni arayan numaraları göremiyorum faturada galiba yanılıyor muyum ?

Neutral

Müdavim
Reaksiyon puanı
179
Operatörüne belirt öyle detaylı bir şekilde fatura gönderiyolar mı + müşteri temsilcisinden tam bilgi al eğer olmazsa yeniden araması bekle yapacak bir şey kalmıyor.

CAMBAZ

Asistan
Reaksiyon puanı
7
buna benzer bir durum bende de oldu.müşteri hizmetlerindeki kadın "savcı'lık dışında bu bilgilere kolay ulaşamazsınız" demişti ...

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Telefonun nokia büyük ihtimalle. Işlem kaydına girer orda sadece numaraları göster diye filtreleme yaparsın, büyük ihtimalle görürsün. Tam yolu neresi bilmiyorum ben telefonu c6 versiyonuyla kullanıyorum menü standart değil yani.

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
avea int. sayfasından online işlemlere bak bakmadıysan orada bulursun belki

EnverYigit

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Aradığın kişileri gösterir oda konuşmuşssan kontor gitmişse, online işlemlerden karşıdan gelenleri göstermez zaten

S

SDN Okuru

SDN Okuru
25.01.2013 tarihinde beni yurt dışından arayan numaları nasıl görebilirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim adım nurettin gelen mesajları aranan numaraları nasıl ögrene bilirim gelen aramalar siliniyo mesajlarda nasıl ögrenirim

Son mesajlar