Facebooktaki mesajlar nasıl silinir ?

Bu konuyu okuyanlar

Neutral

Müdavim
Reaksiyon puanı
179
Herkese Günaydın

Arkadaşlar facebook'taki mesajları tamamiyle nasıl siliyoruz bilgisi olan var mı yada bunu artık yapabilen var mı ?

Sadece Arşive çıkar seçeneği var Arşive çıkardığımız zaman ise yine orada Arşivden çıkar seçeneğini görüyoruz tıkladığımız zaman tekrar mesajlar kısmına atıyor o konuşmaları. Ben tüm hepsini silmek istiyorum çok kalabalık oldu fakat kaç gündür başaramıyorum ve yardımlarınızı bekliyorum.

Not: 7 Şubat 2010 daki mesajlar bile duruyor.!

Arkadaşlar nasıl silineceğine dair bilgisi olan varmıydı silinemiyor halen :(

washaq

Asistan
Reaksiyon puanı
9
sen öyle diyince ben baktım, orda hepsini seç var tıkladım, sonra sil seçeneği var ama ona tıklamadım :p uzun lafın kısası sil seçeneği vaar! sen neden silemiyorsun, ilginç..

Neutral

Müdavim
Reaksiyon puanı
179
O seçenek bende de vardı kardeş, dediğin gibi bir durum fakat şimdi bahsettiğim 1. mesajdakinin aynısı. Hatta gönderilen mesajlar kısmı da yok. Acaba yeni seçenekleri bazı profillerdemi deniyorlar anlamadım ama tek bende gördüm.

Aynı seçenek bazlı durumu olanlar yok mu arkadaşlar burada birbirimize yardımcı oluruz.

washaq

Asistan
Reaksiyon puanı
9
en iyisi facebook'a bu konu ile ilgili bir mesaj at dün akşam saatlerinde siteyi bakıma almışlardı eğer dediğin sorun dün akşamdan beri varsa belki bu bakım yüzündendir, değilse bile mesaj durumun rahatsız edici olduğunu belirt bişiler çıkabilir, belki kolay gelsin.

Neutral

Müdavim
Reaksiyon puanı
179
Bakımdan değil 2 haftadır aynı hatayla karşılaşıyorum, şimdi farklı bir tarayıcıdan da girdim sonuç değişmedi mesajlar sadece arşive alınabiliyor gönderilen mesajlar ise görünmemektedir. Konuyu yardım menüsünden ilgili konu bakımından dile getirdim artık düzelir mi orasını bilmiyorum.

Aynı sorunla karşılaşan yok sanırım olduğu zaman buradan paylaşabilir.

Neutral

Müdavim
Reaksiyon puanı
179
Arkadaşlar şimdi anca bulabildim, arşive atsanız da atmasanız da konuşma gerçekleştirilen kişiye tıkladığımız zaman; sağ üstte *actions var tıkladığımız zaman o mesajı sil linkine tıklıyoruz ama her bir kullanıcıyla konuşmayı teker teker silebiliyoruz zahmetli bir iş, ayrıca aynı seçenekten gönderilen mesajlara da bakabiliyoruz.

Aynı sorunla karşılaşan arkadaşlar için bir açıklama gereği duydum. Ancak böyle yapabilirsiniz başka bir çözümü bulunamamaktadır.

Neutral

Müdavim
Reaksiyon puanı
179
Yok arkadaşım farklı bir tarayıcı değil, farklı tarayıcıdan da girdiğimi belirtmiştim.!

Bu facebook'un yeni mesajlar uygulaması yakında herkes buna geçecek. Bana uyarı gelmişti geçilsin mi diye onayladım ve geriye dönüşte olmadı tıpkı yeni profili onaylayıp eskisine dönemediğin gibi.

Yapamayanlar için oraya açıklamasını yazdım zaten. Şimdi *actions Türkçe olarak *İşlemler olarak çıkmaktadır. Bu yazıyı unutma derim çünkü bu mesajlar uygulamasına yakında geçiyor olabilirsin.

byharby

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
Yeni mesajlaşma sistemine göre Facebook mesajları nasıl silinir? Video sunum BURADAN

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
facebook mesajlar kısmına girin, mesaj listesinden bir isme tıklayın açılan sayfada, sağ üstte işlemlere basın mesajları sil deyin. ordaki mesaj işaretleri çıkacak hiçbirini işaretlemenize gerek yok, altta tümünü sil deyin işlem tamamdır.

Neutral

Müdavim
Reaksiyon puanı
179
facebook mesajlar kısmına girin, mesaj listesinden bir isme tıklayın açılan sayfada, sağ üstte işlemlere basın mesajları sil deyin. ordaki mesaj işaretleri çıkacak hiçbirini işaretlemenize gerek yok, altta tümünü sil deyin işlem tamamdır.

Arkadaşlar mesajları okumak çok mu zor geliyor size ? 7. mesajda sorunun çözümü yazıldı.

14.01.2001 01:15 7. mesaj
Arkadaşlar şimdi anca bulabildim, arşive atsanız da atmasanız da konuşma gerçekleştirilen kişiye tıkladığımız zaman; sağ üstte *actions var tıkladığımız zaman o mesajı sil linkine tıklıyoruz ama her bir kullanıcıyla konuşmayı teker teker silebiliyoruz zahmetli bir iş, ayrıca aynı seçenekten gönderilen mesajlara da bakabiliyoruz.

Aynı sorunla karşılaşan arkadaşlar için bir açıklama gereği duydum. Ancak böyle yapabilirsiniz başka bir çözümü bulunamamaktadır.

24.01.2001 13:30 9. mesaj
Yok arkadaşım farklı bir tarayıcı değil, farklı tarayıcıdan da girdiğimi belirtmiştim.!

Bu facebook'un yeni mesajlar uygulaması yakında herkes buna geçecek. Bana uyarı gelmişti geçilsin mi diye onayladım ve geriye dönüşte olmadı tıpkı yeni profili onaylayıp eskisine dönemediğin gibi.

Yapamayanlar için oraya açıklamasını yazdım zaten. Şimdi *actions Türkçe olarak *İşlemler olarak çıkmaktadır. Bu yazıyı unutma derim çünkü bu mesajlar uygulamasına yakında geçiyor olabilirsin.

sewim66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slm,
silemk istediğiniz kişinin mesajına girin, üst panelde işlemler var. açtığınız zaman mesajları sili seçerseniz tamamı ya da işaretledikleriniz silinir.