Explorer.exe hatası

Bu konuyu okuyanlar

sarsıntı

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Mrb,
Windows xp sp2 home edition kullanıyorum.
explorer.exe mspaint.exe, regedit gibi işlemler her açıldığında "157777(sayı değişebiliyor) yordam giriş noktası, KERNEL32.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı." Hatası veriyor ve güvenli modda giriş yapamıyorum. Ne yapabilirim?

Hatadan önce Vista transformation pack 8.1 yüklemiştim acaba bundan olabilir mi?

mr.meseli

Doçent
Reaksiyon puanı
1
System dosyalarında sorun var üstüne kurulum veya yeniden kurulum gerektirebilir. Sistem geri yükleme kullanarak "Vista transformation pack 8.1" ve ona benzer şüphelendiğin yazılımları kurmamış olduğun tarihe geri al. Birde kurulum gerektirmeden sadece sistem dosyalarını cd ile onaran durumlar vardı googleda bulabilirsin kanımca.

7/24

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
Kurdugun pack sistem dosyalarına hasar vemiş, mr.meselinin bahsettiği gibi geri yükleme yapmayı dene,güvenli moda giriş yapamıyorum demişim,seni anca "Erd Commander" kurtarır, sistem checkle ;)

JuLiuSiuS

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Kullandığın eğer XP ise xp cdsini taktıktan sonra sfc /scannow komutunu yaz çalıştıra

saygılar

sarsıntı

Doçent
Reaksiyon puanı
3
mr.meseli dedi ki:
System dosyalarında sorun var üstüne kurulum veya yeniden kurulum gerektirebilir. Sistem geri yükleme kullanarak "Vista transformation pack 8.1" ve ona benzer şüphelendiğin yazılımları kurmamış olduğun tarihe geri al. Birde kurulum gerektirmeden sadece sistem dosyalarını cd ile onaran durumlar vardı googleda bulabilirsin kanımca.
maalesef geri yükleme işe yaramadı