En Hızlı Torrent Programı Hangisi

Bu konuyu okuyanlar

pc_manyak

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Arkadaşlar En Hızlı Torent programı hangisi öğrenmek istiyorum bilggisayarı yormamalı.Hızlı indirmeli hangi programı önerirsiniz

slayter84

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben vuze kullanıyorum tavsiye ederim torrentleri programın içinde aratabiliyorsun eklenti desteği var sistemi zorlaya bilir ancak gayet hızlı indiriyor

---------- Post added at 17:19 ---------- Previous post was at 17:18 ----------

bi dene derim kurup kaldırması bedava

Cloakengaged

Müdavim
Reaksiyon puanı
145
BitComet - Yüksek CPU Kullanıyor (9-17 arası kullanıyordu bende)
FrostWire - Yüksek RAM Tüketiyor (Benim makinada şu an 200mb kullanıyor)
uTorrent - Az RAM ve Az CPU Tüketiyor. (Fakat üsttekilere kıyasla biraz daha yavaş.)

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
UTorrent

Değişmezim Vazgeçilmezim

MSDN

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
BitComet - Yüksek CPU Kullanıyor (9-17 arası kullanıyordu bende)
FrostWire - Yüksek RAM Tüketiyor (Benim makinada şu an 200mb kullanıyor)
uTorrent - Az RAM ve Az CPU Tüketiyor. (Fakat üsttekilere kıyasla biraz daha yavaş.)
FrostWire: İndirme hızı nasıl? Ram önemli değil :D

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Valla ben utorrent kullanıyorum.. Sistemimi hiç yormadı. 800 kbs gördüm zamunda dan indirirken..

MSDN

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
BitTorrent ve uTorrent ikiz kardeşler :D

pc_manyak

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Beraber Zamunda Üyeliğini Kullanabileceğim biri varmı ?

emre24

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Bakın çok yanlışınız var en hızlı torrent programı diye birşey yoktur.(varsa bile indirme farkı o kadar çok olmaz). Kaynak vede eş sayısı ile ilgilidir indirme hızı.(benim bildiğim böyledir arkadaş :D )

MSDN

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Bakın çok yanlışınız var en hızlı torrent programı diye birşey yoktur.(varsa bile indirme farkı o kadar çok olmaz). Kaynak vede eş sayısı ile ilgilidir indirme hızı.(benim bildiğim böyledir arkadaş :D )
Aynı torrenti BitComet ile uTorrent'e indirt bakalım fark varmıymış :)

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
öyle dağlar kadar fark olamaz tabi sonuçta hızınız neye el verirse o kadar ama her şartta bitcomet daha %5-20 arası daha hızlı, sayısız defa test ettim. Bitcomet daha stabil sabit hızda indiriyo her kosulda, ama indirirkende sistemi ve baglantıyı sonuna kadar kullanıp internet baglantısını da pert ediyo dogal olarak. tartısmaya, takım tutar gibi programlari savunmaya gerek yok, sonucta hepsi ücretsiz hepsi bizim kafanıza göre kullanın..
ayrıca hicbisey hotfile premium + idm/jdm gibi olamaz bunuda unutmayın :)

einstein34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bence en hızlı bittorrent çünkü ben 1 megebayta çıktım bittorrentle

somagiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar hangi programı kullanırsanız kullanın, o an indirdiğiniz filmi harddiskinde bulunduran açık ve paylaşım yapan kişi sayısı kadar hızlı indirebilirsiniz, istersiniz kasanıza nitro-turbo taktırın birşey farketmez, ara yüzü hoşunuza giden ve teferruatı az olan bir program seçin işte, utorrent mesela... sevgiler,

61trabzon61

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bence bu değerlendirmeleri yapmak için aynı özelliklerdeki bilgisayarlarda aynı zamanlarda aynı dosyayı o programlardan indirerek görebiliriz.. ki ne yaparsan yap prog değiştirecek kadar bir fark olmaz kanımca. sonuçta bu torrent yani acil indirilcek bişey değilde belli zamana dağılmış şeyleri indiriyoruz.

ozersworld

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Bitcomet en hızlısıdır. Bende bi aralar konusunu açmıştım. Fakat Bitcomet senin nette dolaşmana izin vermez neti sömürür sonuna kadar geçen hafta sürümü yenilediler. Öneririm. Utorrent kullanıyorum.

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
arkadaşlar bu torrent programları sadece indirip yükleyince direk bir program indirebilirmiyiz ve de ücretlimi yoksa free mi bi de bir üyelik almak gerekiyormu :) lütfen ACİL YARDIMMMM​ :) :) :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkadaşlar bir çok yerde media get deniyor ben denedim media get ama memnunkalmadım bazen çok hızlı bazen kamyon gibi. genelde çooook yavaş. şimdi "tixati" diye bir program buldum onu deneyen varmı ben bir deneyeceğim bakalım sonuçtan memnun kalırsam söylerim. u torrent ile vuze, bitcomet i de deneyeceğim. bakalım ne olacak sonuç denemeden asla bilemeyeceğim gibi çünkü her kafadan ses çıkıyor uzman bilrikişi yok. bide ben media getten izleyici ekleyemedim neden bilmem beceremedim herhalde. ama benim için türkçe olmasıda önemli aslında.