Twitter Kullanım Kılavuzu

Bu konuyu okuyanlar

toglyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhabalar,üye olurken acemelikten olsa gerek bütün alanları doldurdum fakat sonradan silmek istediğim bir kısmı bir türlü kaldıramadım.şöyleki profil alanımda adımın yanında birkaç kelimeden oluşan bir ileti girmiştim zamanında fakat bir tülrü onu silmeyi bulamadım,aşağıdaki ekran görüntüsünden daha iyi görebilirsiniz.yardımcı olacak arkadaşa çok teşekkürler.

53mih

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bana yazılan özel mesajlardan nasıl haberdar olurum acaba?

haytavır2006

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba ben twitter a yeni üye oldum ama bie sorum olacak kişilerin sayfasına nasıl özel mesaj yazılıyor

twitt_my

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
twitter'da takip ettiklerimi ve beni takip edenleri diğer kişilerin görmemesi için nasıl engelleyebilirm ?

asiiruh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya ben bu twitterı kullanmak konusunda zorlanıyorm mesajlarımı msn üzerinden görüyorm twitterdan görnmüyo ayrıca following follewers olayı nedir

turgutreisfb

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
bu aralar bende yeniden twitter kullanmaya başladım inş yine sıkılıp bırakmam :D

rajonrondo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyi gunler twıtter ıle yazdıklarınızı gordum sanırm bılgınız var bu konuda.bende bısey sormak ıstıyorum yenı kullanmaya basladım bı kac ay oldu ama bısey farkettım dıger arkadaslarım bırbırlerının duvarlarına yazabılıyo ama benım yazdıklarım yıne benım duvarıma gelıyo ? başına ''@'' yapıyorum ismi çıkıyo fakat onun duvarına gıtmıyo bu sadece bı kısı ıcın gecerlı degıl televızyondakı bir programa bısey gondermek ıstıyorum duvarlarına gıtmedıklerı ıcın benım tweetimi okumuyolar lutfen yardım edersenız cok mutlu olurum ıyı gunler

OnLT

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
149
iyi gunler twıtter ıle yazdıklarınızı gordum sanırm bılgınız var bu konuda.bende bısey sormak ıstıyorum yenı kullanmaya basladım bı kac ay oldu ama bısey farkettım dıger arkadaslarım bırbırlerının duvarlarına yazabılıyo ama benım yazdıklarım yıne benım duvarıma gelıyo ? başına ''@'' yapıyorum ismi çıkıyo fakat onun duvarına gıtmıyo bu sadece bı kısı ıcın gecerlı degıl televızyondakı bir programa bısey gondermek ıstıyorum duvarlarına gıtmedıklerı ıcın benım tweetimi okumuyolar lutfen yardım edersenız cok mutlu olurum ıyı gunler
siz @ yazıp tv programının twitter adresini yazın onlar görüyor. Onun duvarına yazmak gibi bir şey yok. [MENTION=45649]adres[/MENTION] yazdığınızda adres sizin yazdığınızı görür.

OnLT

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
149
Retweet yaparsa onun yayın akışında (duvarında) gözükür. :)

TEGİN

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Yeni tasarıma azar azar mı geçiliyor ? Ben de hala eskisi var da :D

Rejii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
twitterde ünlü birine twit atmak istiyorum ünlü kişinin sayfasına profiline giriyorum soldan twet için @ve unlu kısının adını yazmıs kutucuga ıstedıgımı yazıyor gonderıyorm fakat göderildiğine hiç inanmıyorum çünkü hiç bir şekilde cevap gelmiyoro kişiye gittiğinde eminimki cevap verir yardımcı olabilirmisin twitterden hiç anlamıyorum :)

hllyns

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
melih bey ben sizden acil bir cevap istiyorum ya ben birine bişey yazdığımda onun ekranında görünmüyor sadece kendi ana sayfamda görünüyor mesela onda gördüm twitledim yazdım ama çıkmıyor ekranda onun ekranında yazdığım görünmüyor benim ana sayfamda görünüyor ltfn acil hemen yardım

--- Mesaj Güncellendi ---

kimse yokmu bana ltfn hemen yardımcı olurmusunuz ltfnnnnn

şuan online durumdasınız galiba ben altta bir soru sordumda yardımcı olurmusunuz ben twitter da birine bişey yazdığımda onun duvarında çıkmıyor sadece kendi ana sayfamda görüyorum nasıl yapacam yardım ltfn

ama düğerlerinin yazdıkları görünüyor eğer görünseydi bizim yazdıklarımız bize cevap verirlerdi cevapda alamıyoruz ya neden bende aynı konudan müzdaribim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gündem yazan yerdeki sayfalara giriyorum o sayfalara nasıl istediğimi yazabilirm anlamadım ben ? :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
twitter da yanıtla yazan yer ne işe yarıyor. yanıtı verdiğin kişi tekmi yanıtı görebiliyoksa herkes yada onu takip edenlerde görebilirlermi öğrene bilirmiyim.

OnLT

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
149
twitter da yanıtla yazan yer ne işe yarıyor. yanıtı verdiğin kişi tekmi yanıtı görebiliyoksa herkes yada onu takip edenlerde görebilirlermi öğrene bilirmiyim.

Herkes görür. Sadece onun görebileceği mesajı yazabileceğiniz tek yer DM dir. (özel mesaj)

yarrix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Twitter'da en önemli şey takipçi sayısıdır. Ne kadar çok takipçiniz varsa, Twitter'da o kadar sözünüz geçer. İnsanlar takipçi sayıları fazla olan kişilerin görüşlerine saygı gösterirler. O yüzden Twitter takipçi sayınızı artırmaya çalışmalısınız. Ben Twitter takipçi sayımı takipsepeti.net adlı bir ücretsiz servis ile 30000'e çıkardım. Şu an Twitter'da hem lafım geçiyor hem de sponsoredtweets.com'dan ayda 200-300 dolar cep harçlığı çıkarıyorum..

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Twitter'da en önemli şey takipçi sayısıdır. Ne kadar çok takipçiniz varsa, Twitter'da o kadar sözünüz geçer. İnsanlar takipçi sayıları fazla olan kişilerin görüşlerine saygı gösterirler. O yüzden Twitter takipçi sayınızı artırmaya çalışmalısınız. Ben Twitter takipçi sayımı takipsepeti.net adlı bir ücretsiz servis ile 30000'e çıkardım. Şu an Twitter'da hem lafım geçiyor hem de sponsoredtweets.com'dan ayda 200-300 dolar cep harçlığı çıkarıyorum..

Yuh bu dogru mu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beni engellemiş bir kişiye mesaj atıyorum..mesajının falanca kişiye gönderildi yazısı çıkıyor..beni engelleyen kişi benim gönderdiklerimi görebiliyormu..cevap veren olursa çok memnun olurum..teşekkürler.