Firefox Betik Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

nitchh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Fİrefox kullanyorum. Arada bir şu alttaki uyarı çıkıyor bazen betiği durdur diyorum bazende devam et diyorum ...hiç bi değişiklik olmuyor ama ne olduğunu anlamadım gitti. Yardım ederseniz sevinirim.

300151938.jpg

Erthon

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Bu uyarı Eğer firefox 3 beta kullanıyorsan tıkandığı zaman çıkar.

bulmeh

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
bu genellikle açtığın sayfaki scriptlerde meydana gelen sonsuz döngüden dolayı meydana gelir. ama genelde bu uyarıyı veriyorsa kaldır yeniden kur, en kısa ve sağlam çözüm bu olur diye düşünüyorum.

Erthon

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Bazı eklentilerde sorun çıkınca da oluyor. Çok ender.

nitchh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki teşekkürler

alala

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya yenden yükleyincede düzelmiyo başka fikri olan varmı

tolgasal

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Son versiyonu edin ve kullandığın eklentilerin uyum sorunu olup olmadığını firefox'un resmi sitesinden öğren...

Pupilla

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
bu sorunla bi iki kere alfa sürümünde karşılaştım. final sürümlerinde hiç görmedim

horsemoon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
RAM düşüklüğünden de kaynaklanabilir. Bendeki iki RAM'in biri bozulup tek RAM'a kaldığım sıralarda sık sık bu betik hatasını alıyordum Firefox'tan.

kaberdey

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
bende son zamanlarda gmail tabanlı kullandığım mail sayfamdaki bir betik nedeniyle aynı hataya almaya başladım.
Hangi sayfadan kaynaklandğına bak sayfadan da kaynaklı olabilir...

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
arkadaşlar güncellemeyle alakası yok ben en son sürümü kullanıyorum bende de aynı sorun var baktım olmuyor bir daha sorma tikini işaretleyerek devam et e bastım gitti en azından çıkıp sinirimi bozmuyor :D:D bence sende ole yap dostum :thumbup1:

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Bendede son sürüm var ama ben hiç öyle bişey yaşamadım...Normal

Ahmed Han

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Bazı eklentilerde sorun çıkınca da oluyor. Çok ender.
Erthon'un dediği gibi olabilir.

Ya da ziyaret ettiin sitelerin içinde bitmek bilmeyen bi kod çalışıyo olabilir. Farklı farklı sayfalarda aynı hatayı veriyosa Erthon'un dedii gibidir. Hep aynı sayfalarda bu hatayı alıyosan benim dediim gibidir.

yesil34

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hortlatim konuyu bari:) peki sadece SDN'yi açınca uyarı alıyorsak o zaman napmak lazım acaba

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Ben hayatımda 1 defa böyle bi sorun yaşadım... 2007 yılında Advanced systemcare ın Firefox için internet hızlandırıcısını kullanmıştım ondan sonra Firefox bazı sitelerde bu betik hatasını vermeye başlamıştı ve bende Firefoxu sistemimden tamamen kaldırıp tekrardan kurdum ve sorun çözülmüştü... Bu internet hızlandırıcı programlar varya işte o tip programlar kullanıyorsanız bu betik hatalarının olası sebebplerinden bitanesidir...

magnet

Asistan
Reaksiyon puanı
5
son 1 gündür beni SDN çıldırtmak üzere. Sayfada bulunan bi reklam yüzünden betik betik betik kafayı yedirtcek.

---------- Post added at 02:06 ---------- Previous post was at 02:02 ----------

1407.png

şu lanet olası sorun birtek bende mi var????

y_ates

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Reklamlar engelli mi? Normalde SDN için bunu söylemem ama Flash reklamlarla bizi delirtiyor SDN.

magnet

Asistan
Reaksiyon puanı
5
AdBlock kullanıyrum. Ayrıca Flash Block kullanıyorum.
AdBlock'un süzgecine ekledim bu sitede çıkan ne kadar reklam varsa. Gerekirse Bir firefox eklentisiyle bu siteyi baştan yaratcam aşırı sinirlenmeye başladım. Bİr de tarayıcıyı kitliyor ne kadar tab varsa baştan açmak zorunda kalıyorum......

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sadece belli sitelerde betik hatası veriyor. her sitede vermiyor. acaba siteden mi kaynaklanıyor?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
adobe flash player'i kaldırıp tekrar kurun sorunu ben bu şekilde çözdüm.

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
bendede bugun betik çıkmaya başladı hiç çıkmazdı neden çıkıyor bilmiyorum özellikle video izledikten sonra bazen 1 saatte bir son sürüm :D aklına eserse oluyor Chromıum denicem

SonKraL

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Adobe flash playeri kaldırın adobe flash playerin son beta sürümünü yükleyin bu sorun ortadan kalkıyor..

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Adobe flash playeri kaldırın adobe flash playerin son beta sürümünü yükleyin bu sorun ortadan kalkıyor..
11.7.702 yüklü aynı ya alakası yok ara sıra taraıcıdan kaynaklı 2-3 gün sonra düzelir meraklancak bişe yok zaten dakika başı olan bişe değil