iPhone'a Müzik Yüklemek

Bu konuyu okuyanlar

tertunc

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
21
iTunes ile iphone'a müzik yüklemek için iPhone'a müzik yüklemek bildiğimiz yöntemlerden biraz farklıdır. Bu işlemi yapabilmeniz için bilgisayarınızda iTunes programı yüklü olmalıdır.iTunes programını buradan indirebilirsiniz.
İşlem Basamakları;
  1. iTunes programını bilgisayarınıza kurun
  2. iTunes programını çalıştırın.
  3. iPhone' u bilgisayarınıza bağlayın. (versiyon yükseltme önerisini reddedin)
  4. iTunes programında sol üst bölümde bulunan butonlardan
    File / New Playlist butonuna tıklayınız.
    Böyleyece Playlist bölümüne yeni bir sekme eklemiş olursunuz. (Untitled Playlist adında. Dilersiniz oluşturduğunuz listenin adını değiştirebilirsiniz.)
  5. Bilgisayarınızda, müziklerin kayıtlı olduğu yeri açın. iPhone'a yüklemek istediğiniz müzikleri seçip oluşturduğunuz Playlist 'in içine atın.
  6. iTunes programının üst orta bölümünde bulunan Music butonuna basın
  7. Sync music sekmesini işaretleyin. Selected Playlists sekmesini işaretleyin. Oluşturduğunuz Untitled Playlist sekmesini işaretleyin.
  8. iTunes Programının sağ alt bölümöünde bulunan Apply butonuna basınız.
  9. Ortada açılan uyarı için Erase and Sync butonuna basın
  10. Sağ alt bölümde bulunan Sync butonuna basın.
Seçtiğiniz müzikleri iphone aktarmış oldunuz.

[FLASH]http://iphoneservis.com/images/iphone/itunes_muzik_eklemek_demo_skin.swf[/FLASH]

kaynak : http://iphoneservis.com/

Soziaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ßen İtunes i kurdum gösterdiklerinizi ii anladm tesekkür ederim cok güzel paylasm ama ßende Devices ßölümü yok İphone mu görmüyo pc zaten sag alt kösede de USB aygıtı tanınmadı die not gecio takınca i phone mu Yardımınızı bekliyorum

hasankaya92

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ßen İtunes i kurdum gösterdiklerinizi ii anladm tesekkür ederim cok güzel paylasm ama ßende Devices ßölümü yok İphone mu görmüyo pc zaten sag alt kösede de USB aygıtı tanınmadı die not gecio takınca i phone mu Yardımınızı bekliyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirimhasankaya92

Gitaristenes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle bilgiler için teşekkürler. Yalnız bende şöyle bir uyarı söz konusu:
Yardımcı olursanız sevinirim

PULCİNELLA86

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Açiklmaniz için teşekkürler. Denedim gayet basit bi şekilde oldu.

talsuv61

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Şu alete 1 milyar l. para veriyorsunuz.Ama bi mp3ükolayca yükleyemiyorsunuz.Muhtemelen blutut hala yokta.
Bi de, kendi programlarını pcye kuracaksınız.Acaba bunların mac işletim sisteminde de böyle dayatmaları var mı?

mustafa11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selam bir sorunum var yardımcı olursanız sevinirim iphone 3g kullanıcısıyım itunesten müzik yüklemek istiyorum ama tam bütün işlemleri yapıp müzik indirmeye başladığında itünesten değilde iphonumdaki bütüün oyunlar ...vs itunesteki app bölümüne yükleme yapıyo yani itunesten bişey yükleyemiyorum tersi oluyo nasıl yapıcam bi püf noktası varda ben mi atlıyorum acaba:helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie:

mustafa11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
soruma yanıt bekliyorum hala beni duyan yok mu :helpsmilie::helpsmilie::sneaky2:

dalcı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ipone muzık yuklucem itunes programının ust orta bolumunde bulunan musıc bolumu yok yardımcı olurmusunn

---------- Post added at 21:28 ---------- Previous post was at 21:23 ----------

Cvp beklıyorum yardımcı olurmusunuzzz

veyselacv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar ilk once ben yeni üye oldum ve baktım bayagı bir arkadaşımız bu dosya isinden magdur simdi gelelelim soru cevap oyununa
ben size kendi deneyimlerimden bazılarını sizle paylasacagım
ilk once sunu belirteyim yazıma baslamadan once kendim iphone 3gs 16 gb sahibiyim iphone bir bilgisayar olarak düsünün her zaman eger bir telefon olarak düsünürseniz zaten bir sey yapamazsınız itunes programında telefonu bagladıgınız zaman sol ortada tlf ismi göreceksiniz sonra ona tıkladıgınızda versiyon cıkar en üst pencere kısımlarında app müsic photo media felan yazar oralara tıkladıgınızda sync diye bir kutucuk var onlara bastıgınızda varsa icindeki klasor isimlerini görürsünüz ama orayada bir dosya atamazsınız cunku mantık sudur zaten tlf icindesinizi onun icin ilk once itunese yüklemeniz gerekmektedir hani tlf ismi yazan yer vardıya bahsettigim oraya deil üst kısımdan music yoksa media kısmına basın oraya dosyaları pencereye bırakın itunese yüklediniz sonradanda tekrar telefon olan ekranın sol tarafındaki telefon ismine tıklayın ve telefonun icine girin üst pencere yazısından music veya mediayı bulun orada yüklediginiz klasor veya her neyse orada gözükecektir sonra isaretleyip sync tusuna basın telefonun ekranında eşleniyor veya eşzamanlanıyor yazar bir seye basmayın sonra telefonu cıkarıp kapatıp acın müzikleri ipod programından görebilirsiniz resim leri ve videolarıda aynı sekil yapın itunese yükleyin sonra telefon ismine tıklayıp hangi dosyaysa atıyorum resim resim sekmesinde zaten gözükür isaretleyip sync tusuna basın ve bekleyin

---------- Post added at 14:28 ---------- Previous post was at 14:17 ----------

Bir de arkadaslar size sunuda soyleyeyim cünkü size yanlıs bilgi vermeyeyim daha dogrusu yanlıs derken zararlı kısmınıda soyleyim simdi diyelim iphoneye bir program yüklediniz iphonede duruyor deilmi kullanıyorsunuzda itunesin bu son lanet sürümü düyorum artık ben bu sürümde eszamanlamada eger i tunes bu programı onaylamaz ve kullanıcı adı ve sifreyle girmeden yani backup dosyası ituneste yoksa o onaylamadıgı dosyayı eş zamanlamada siliyor bunu nasıl görürsünüz itunes ekrarnının en üstünde bir elma isareti var eger bu ekranda removing diye bir sey cıkarsa direk iphone ekrarnında eszamanlanıyor cancel yapın yani tus kilidini acar gibi yapın iptallesin
ve kesinlikle itunes son sürümü varken jail break yapmayın yoksa bu size 120 tl ye mal olur .dll bulunamadı diye bir sey cıkar rain mi ney bir zımbırtı program var sonra telefonununuzun ekranında itunes ve usb isareti görürsünüz ve versiyon göcer yeni versiyon attırmassanızda iphone recorvery modundan cıkmaz versiyon atsanızda yurt dısı mallar olan ayvayı %90 yer ya sebeke cekmez ya sim kart hatası verir versiyon 4,2 var su an ve su an kırılmıyor en son jail break versiyonu 3,1,2 diye biliyorum psp ve ps3 bilenler varsa arkadaslardan nasıl ps3 3,42 ve psp 6,20 üzeri makinelerde jail break yapılmıyor iphone mantıgı da budur su nu soylemeden de edemiyecegim ps3 ü iphone tasarım mühendisleri kırmıstır :)) cünkü calısma mantıgı aynıdır sony = i phone

---------- Post added at 14:32 ---------- Previous post was at 14:28 ----------

KARDESLERİM İPHONEDE SABIRLI OLMAK BİRİNCİ SARTTIR İKİNCİ SART ASLA TEK BASINIZA BİR İSLEM YAPMAYIN DÜNYA PARA VERİLİP ALINAN BİR CİHAZI İSE YARAMAZ BİR HURDA YAPMAYIN ÜCÜNCÜSÜ İSE VERSİYON YÜKSELTMEYİN NE TELEFONLAR KULLANDIM NOKİA N97 X6 N95 SONY S9500 WAVE LG BL 40 HEPSİ HİKAYE İPHONE HERZAMAN YERİNİ KORUR VE 1 NUMARADIR SOYLENENLERE ALDANMAYIN VE SUNU UNUTMAYIN İPHONE BİR TELEFON DEİLDİR.. NEYE BAKTIGIN ONEMLİ DEİL NASIL BAKTIGIN ONEMLİ :)) VEYSEL YURDUGUL
[email protected]

---------- Post added at 14:39 ---------- Previous post was at 14:32 ----------

en son soz kardesler iphone kullanan arkadaslarıma itunes kullanmayın bakın ne programlar var onlarla isinizi nokia samsung gibi basit arayüzlü programlarla calısır gibi hallede bilirsiniz
link 1 bunu bir deneyin
http://rapidshare.com/#!download|305dt|362757933|Touch_Copy_By_Wira.rar|4065
daha doldururumda korkum site ismi yayınlıyorlarmı diye banı yemeyelim :D
benim maksadım yardımcı olmak :D
ha aklıma gelmisken iphone zil sesi yapmak icin kardesler
mp3 olmaz bir program aracılıgıla ses dosyasını m4r ye cevirin ve telefona atın otomatik ayarlar / zil seslerinde gözükür mp3 gibide deil boyutu kücülür isterseniz onunda program linkini atabilirim :D bu sitedede vardır heral :))
kendinize iyi bakın benden simdilik bu kadar
AYNALI ÇİLEKEŞ VEYSEL YURDUGÜL
A.Ç.V.Y.

esener47

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
anlatımınız için teşekkürler ama itunes bile türkçe iken siz niye ingilizce anlatıyorsunuz?

SmiLey

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
55
Ayrıca mp3tag kullanarak albüm resimleri ekleyebilir, kolaylıkla müziklerinizin etiketleriyle oynayabilirsiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya bu programı yükledim ama iphone eklentisi yok sağda. ne bu şimdi. yardımcı olun lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sağda demişim de o solda olcak. ama yani bildiğin yok. nası yüklicem şimdi :S

ewrecca

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Google drive ile müzik aktarımı çok kolay google drive aupload ettiğiniz müzik telefondan açıkca direk kütüpanenize kopyalanıyor hepsi bu ne kablo derdi var nede itunes çok pratik oluyor.

hsynktn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Benim anlamadigim neden her muzik yukleyismde telefonumun icindeki tum muzikler siliniyo!!! Boyle sacma birsey var mi yahu!! Ben mi beceremiyorum acaba!!! Iki sarki icin bin tane sarki siliniyo, ne bicim bir mantik bu?