Türkiye'nin en iyi psikoloğu kim?

Bu konuyu okuyanlar

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Meraba arkadaslar;
Bir psikologa gitmeyi dusunuyorum ama iyi bir psikolog arayışı içerisindeyim. :blush: Bana iyi bir psikolog önerisinde bulunabilecek var mı acaba burada. Yer İstanbul.
Teşekkürler...

kaberdey

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
İstanbul'da gideceksen bence soruyu İstanbul'un en iyi psikoloğu diye değiştirmen lazım :)

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
arkadaşım dök içini buraya biz yardımcı olalım hemde paran cebinde kalmış olur

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10

yumluanarsist

Müdavim
Reaksiyon puanı
280
Derdin ilaçsa hiç kasma, git bir sağlık ocağına, Lustral yazabiliyor bazı doktorlar. 1-2 ay kullan ve bana gelip söv sonra. Hiçbir şeyciğin kalmayacak.

findukfaresi

Müdavim
Reaksiyon puanı
73
psikologların ilaç yazma yetkisi yok. psikiyatr lar yazabilir

volkanos

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
yeşil ve kırmızı reçeteli ilaçların dışındaki tüm antidepresif ilaçları reçetesiz ücretle eczaneden alabilirsin lustralı yazdırmana gerek yok 20 lira civarı bir fiyatı var.

jonjon

Müdavim
Reaksiyon puanı
54
Ezbere ilaç kullanma yan etki+bağımlılık yapabilir git görün uzman yazsın ne yazacaksa .. ayrıca bişeyleri , sıkıntılarını birisine bilhassa yabancı birisine anlatmak iyi geliyor insanlara ..

mei

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Gülşah Beştav
Bağdat Caddesi No: 467 Doğsan Apartmanı Kat: 2 Daire: 7 Suadiye / İstanbul
Telefon: 0(216) 362 49 41

saolbakalım

Asistan
Reaksiyon puanı
7
akunatön nörolon diyazem (okunuşları böyleydi herhalde ) :) üçünü karıştır vur damardan :D

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Bir arkadaşım lanet olası bi hapın bağımlısı.Bir gün içmezse kafasını toplayamıyor, ne yaptığını bilmiyor kendinde olmuyor.İlaçtan önce diyalogla çözmeye bak.
Sorununu çözemezsen psikiyatri servisi sonraki çaren olsun.Oldukça uzun bi zaman önce bende bi iki ilaç kullanmıştım,yanlış anlama yüzünden biraz fazla kullandım diye sinirsel sistemim kötü etkilenmişti.

murat250

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Kardeşim doktora gitmeden sakın böyle ilaçlar kullanma. Ben eczanede çalışıyorum. Bu tür ilaçlar bir kutu kullanılarak sorunu çözmeye yetmez. Hepsi antidepresan diye geçer, ama işlevleri farklıdır. Doktor tavsiyesiyle belli bir süre kullanılmalı. Önce psikoloğa gitmelisin. Eğer olmazsa o seni psikiyatriye yönlendirecektir. Tavsiye edebileceğim biri yok malesef.

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Aramızdan istediğin birine dök içini.Psikolog falan yalan.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Evet benim şahsi görüşümde piskiyatriyle ilgili ilaçlardan uzak durman yönünde çünkü birincisi bu tip ilaçlar direk sinir sistemini etkiler yani normal günlük hayatta yaptığın işleri filan yapamaz olursun... İkinciside yüksek oranda bağımlılık yapar...

Ama kaygı endişe gibi şeyler veya panik atak filan varsa her doktorun vereceği ilaç şudur....

images

Ama şunuda söyliyim zanax uyuşturucudan farksızdır...

qKTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
benim, çünkü kendimi hep iyi hissederim..

HapS

Müdavim
Reaksiyon puanı
63
Derdin ilaçsa hiç kasma, git bir sağlık ocağına, Lustral yazabiliyor bazı doktorlar. 1-2 ay kullan ve bana gelip söv sonra. Hiçbir şeyciğin kalmayacak.

adamın beyin damarlarının tıkanık olduğunu nereden anladın :D

HapS

Müdavim
Reaksiyon puanı
63
üfürükçü hocalıktan içeri atarlar valla zeka meka dinlemezler ona göre :D

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
En iyi Piskolog Zamandır Birde Şu Söz Vardır Hep Hayat Felsefemde Kullanmışımdır

"İnsanın Kendine Ettiğini , Kimse Ona Edemez"

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
Öncelikle psikologa görünmeyi istemen bile iyileşmen konusunda büyük bir adım. Eğer ki psikolojik desteğe ihtiyaç duyuyorsan kesinlikle almalısın. Eğer sorunlarını atlatabileceğini düşünüyorsan psikolojik destek sana çok yarayacaktır. Fakat hiç bir zaman iyileşmeyeceğini düşünüyorsan değil Türkiye'nin evrenin en iyi psikologu gelse bir şey yapamaz. Kilit nokta sen olduğun için her şey sende bitiyor...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeşim doktora gitmeden sakın böyle ilaçlar kullanma. Ben eczanede çalışıyorum. Bu tür ilaçlar bir kutu kullanılarak sorunu çözmeye yetmez. Hepsi antidepresan diye geçer, ama işlevleri farklıdır. Doktor tavsiyesiyle belli bir süre kullanılmalı. Önce psikoloğa gitmelisin. Eğer olmazsa o seni psikiyatriye yönlendirecektir. Tavsiye edebileceğim biri yok malesef.

çok haklısın sonuçta psiyatrlar bağımlılık yapıcı ilaçlar verselerde uzman onlar yan etkilerini falan bilirler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İlaçlar bağimlilik yapmaz doktor kontrolunde kullandigin muddetçe korkmadan bir psikiyatrist doktora git bence ben inanilmaz fayda gördum ve sükür cok iyiyim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba, Türkiye'nin en iyi psikiyatristi Prof. Dr. Tarık Yılmaz, ben onunla beraber çalışan Psikolog Derya Yalçın'a gidiyorum, bence o da Türkiye'nin en iyi psikoloğu, yerleri Nişantaşında...