Nokia N8 için ilk güncelleme yayınlandı!

Bu konuyu okuyanlar

GeceBekcisi

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Scr000118.jpg

Scr000119.jpg

Nokia'dan Ray Haddow'un belirttiğine göre cihaz uygulamalarının istikrarını arttıran bu güncelleme, büyük kısmı son kullanıcının farkedemeyeceği düzeltmeler içerse de N8'in çok daha düzgün bir şekilde çalışmasını sağlıyor.

@ http://rd.uniturk.net/cSVvqf

The software update enhances the stability of the device applications. The majority of the fixes are invisible for the end user, but they make the Nokia N8 run even more smoothly.

aruchan.blog

Müdavim
Reaksiyon puanı
56
önce bi telefonu alalım da:D sonra güncelleriz:D bekle beni N8 geliyorum:D

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Ne çabuk güncelleme çıktı, 5800a güncelleme niçin gecikiyor belli:)

GeceBekcisi

Asistan
Reaksiyon puanı
9
önce bi telefonu alalım da:D sonra güncelleriz:D bekle beni N8 geliyorum:D
Bazı Nokia Shop'lar 990 TL'den satmaya başlamış, bazıları da soranlara 1090 / 1150 TL gibi fiyatlar çekmiş, Nokia Shop'lardan alacaksanız dikkatli olun ve 990 TL'den alanlar olduğunu ve tüm Nokia Shop'ların ortak fiyatta satması gerektiğini bildiğinizi ifade edin, fırsatçılara izin vermeyin.

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Yalnız çeşitli paket içerikleri varmış ondan dolayı fiyat değişmiş de olabilir.

GeceBekcisi

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Aslında en iyisi Nokia'yı arayıp resmi satış fiyatını öğrenip farklı fiyatta satış yapan Nokia Shop'ları şikayet etmek ancak henüz Nokia tarafından resmen satışa başlandığına dair bir bilgi gelmediği için fiyat bilgisi vermeyebilirler.

sugar_klavyeci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Vay arkadaş biz daha telefonu alamadan güncellemesi bile çıkmış.:laugh:

GeceBekcisi senden bir inceleme bekliyoruz artık.:)

welat.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bugün yüklemiştim bunu 1 tanesi tema idi isteğe bağlı 4 tane tema yüklendi,diğeri ise önemli diye yazıyordu yükledim ama tel yeni olduğu için farketmedim ne olduğunu, iyileştirmeydi sanırım.

mei

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
ben adamlara email attım dedim bu ne iştir, nokia shoplar ayrı ayrı fiyatlara satıytıyorlar cihazı :D email için konu hakkında sizinle telefonda görüşmek için lütfen telefon numaranızı bize yollayın falan filan yazmışlar :D

Blackout

Müdavim
Reaksiyon puanı
383
Arkadaşlar şu turkuaz renkte olanı nerden nasıl temin edeceğiz bilen var mı? Şu an N8 satılan zaten çok az yer var internet ortamında, onlar da lanse edildiği gibi 999 TL değil, çok uçuk fiyatlar belirlemişler... :hammer:

FreshMaker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben 1150tl ye aldım yanında araç şarj kiti ve polaroidin bluetoothlu fotoğraf baskı cihazını hediye ettiler..999tl yle hemen hemen aynı hesaba gelmiştir sanırım.

---------- Post added at 12:15 ---------- Previous post was at 12:13 ----------

Arkadaşlar şu turkuaz renkte olanı nerden nasıl temin edeceğiz bilen var mı? Şu an N8 satılan zaten çok az yer var internet ortamında, onlar da lanse edildiği gibi 999 TL değil, çok uçuk fiyatlar belirlemişler... :hammer:
başta turuncusu için gittim ama gelen renkler siyah,gümüş gri ve yeşilmiş ..aralarında en iyisi grisiydi onu aldım bn

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
2 tür paket içeriği olacaktı heralde, akseuar durumuna göre fiyat etkileniyordu. Heralde uçuk olması aksesuarların tam olmasından kaynaklı.

yasir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu güncellemeyi cihazı takıp nasıl yüklüyoruz deneyen arkadaşlar yada bilenler varsa söyleyebilir mi acaba

GeceBekcisi

Asistan
Reaksiyon puanı
9
bu güncellemeyi cihazı takıp nasıl yüklüyoruz deneyen arkadaşlar yada bilenler varsa söyleyebilir mi acaba
"Uygulamalar" menüsü altından "yazılım güncelleme" uygulamasını çalıştırıp internete girmesine izin verirseniz kendisi size yol gösterecektir.

GeceBekcisi

Asistan
Reaksiyon puanı
9
dediğiniz şekilde yaptım ama olmuyor.
"Telefon uygulamaları güncellemesi"ni indirip kurduğunuz halde sorun devam mı ediyor? Anlayamadım?

ozaman bizde hala bekliyoruz inş cok uzun surmez :)
İncelememizin bir çok kullanıcının satın alma kararını etkileyeceğini bildiğimizden, cihazı yeterince kullanıp yazacaklarımızdan emin olduktan sonra yayınlamaya gayret gösteriyoruz. Beklediğinize değeceğini umuyorum :)

yasir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
"Telefon uygulamaları güncellemesi"ni indirip kurduğunuz halde sorun devam mı ediyor? Anlayamadım?

zaten o kısımda 2 tane güncelleştirme var birisi pc bağlanıp yapabiliyorsunuz diğeride sizin dediğiniz şekilde diğerini yaptığım halde sorun devam ediyor.

sugar_klavyeci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Cihazı inceleme için kullandığım süre boyunca hakkında çok şey öğrendim, en kısa zamanda yayınlanacak N8-00 incelememiz aracılığı ile deneyimlerimi sizlere de aktaracağım.
Sabırsızlıkla bekliyorum inceleme yazınızı. :)Umarım şu tartışmalar da artık biter.

serkanbb06

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
ankara kızılayda dolasıp sordum adamlar tezgahlara bile koymuyorlar depolarda saklıyorlar ve 1200 lira diyorlar niye dedim satıs fiyatı 999 lira hani nerde dedi kim satıyor dedi adam bana :D yani vodafone turkcell ve nokia shoplarda yaygınlassın her yerde aynı fiyata gelir

waybee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öncelikle herkese merhaba..
telefonumu alalı henuz 3 gun oldu.. uygulamalar yada menuler arasında dolasırken telefonum kendini resetliyor ve kapanıp yeniden acılıyor (nadir sıklıkla) ama navigasyon yada internet gibi uygulamalarda sıklıkla resetleme olayını yaşıyorum.. n8 i aldıgım 2.gun internetten yaptıgım arastırmalar sonucu yazılımla ilgili bi sorun olabilecegini fikrine kapıldım ve en yakın nokia clup a goturerek yazılımı guncelledim.. fakat aynı sorun hala devam etmekte..umudum yok ama yeniden goturmeyi dusunuyorum.. bakalım bu sefer ne dicekler..

thsngl54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Turuncu N8 im var :) çok memnunum telefonumdan... 1230 TL ye Nokia Shoptan aldım... Kutunun yanında 2 metre HDMI kablosu hediye ettiler... 25 TL yede slikon kap aldım o kadan :) toplamı bana 1255 tl ye geldi yani :)

Blackout

Müdavim
Reaksiyon puanı
383
Turuncu N8 im var :) çok memnunum telefonumdan... 1230 TL ye Nokia Shoptan aldım... Kutunun yanında 2 metre HDMI kablosu hediye ettiler... 25 TL yede slikon kap aldım o kadan :) toplamı bana 1255 tl ye geldi yani :)

995 TL'ye kapıda ödeme ile almıştım 8 ay kadar önce. Biraz pahalıya almışsın.
Hayırlı olsun, güle güle kullan. :)

|BeyabaN|

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
bizde 60 tl lik telefonları her gün 2 kere şarj ederek kullanalım, ne güzel hayat bee.

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Aynen gelse de güncellesek.

gigabyte13

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Güzel bir smartphone fakat çok kalın yapmışlar yahu. :(

Son mesajlar