TV8 Biss Key - İtalya Ligi Serie A

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
2014 tv8 Biss Key | İspanya Kral Kupası (Kupa Del Rey) - İtalya Kupası (Tim Cup)

http://forum.shiftdelete.net/uydu-t...ss-key-ispanya-kral-kupasi-italya-kupasi.html

tv8 Biss Key
- İtalya Ligi Serie A

1. Uydu alıcınızın Biss şifre çözebilme özelliğine sahip olması gerekmektedir. Çoğu uydu alıcılarında bu özellik bulunmakta fakat aktif durumda değildir. Eğer uydu alıcınızın şifre çözme özelliği açık durumda değilse, uydu alıcınızı aldığınız yetkili servisten destek isteyiniz.

2. Uydu alıcınızın menüsünde ‘CAS’, ‘Key Girişi’, ‘CAS System’, ‘CAS Keys’ veya benzer bir isimle yer alan KEY girişi menüsüne gelin.

3. Açılacak menüde yer alan şifreleme tiplerinden (Şifre Tipi, Cas Type veya benzer bir isimdeki seçenek) Biss olanını seçin.

4. Açılacak menüde yer alan talimatları uygulayarak aşağıdaki değerleri girin.

tv8 Biss ID: 0x1FFF (eğer 6 haneli ise biss ID 0x001FFF olarak girilmelidir.)

Biss TP:
12515/8888 (H) (Bazı modellerde bu sorulmamaktadır.)

Key Değeri:
1000000000000000

5. Şifreyi kaydedip (Kaydet, Tamam, Save veya OK) menüden çıkın.

6. Şifreyi kaydettiğiniz halde yine izleyemiyor ve hâl⠑kanal şifreli’ gibi bir uyarı ile karşılaşıyorsanız uydu alıcınızı kapatıp açın.

7. Eğer alıcınız hala şifreyi çözemiyorsa lütfen cihazınızı satın aldığınız yetkili servisten destek isteyin.

AliA

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
çok teşekkürler mod bende izliyorum ama babam gir şunun şifresinide maç izleyelim diyordu :D senin sayende açtım sağol

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Yardımcı olabildiysek ne mutlu. :)

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Maçları kaçırmak olmaz. :D

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Eyvallah. :)

Dest

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok teşekkürler. Galiba bu keyi girdikten sonra uydu alıcısının elektrik bağlantısını çıkartıp 10 sn bekletip tekrar açmak gerekiyor. Doğru mu?

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Hayır o işleme gerek yok.

Bu arada 001fff yerine kanalın frekansını da girebilirsiniz. Ben öyle açıyorum. 011870

Dest

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
anladım çok teşekkürler ilginiz için. Birde şunu sormak istiyorum. Benim uydu alıcım Next Ye-2000 cx super plus. Alıcıya biss key girerken önce cihaz bilgisi açıkken kırmızı tuşa basıp 1234 yazdıktan sonra Modül sayfasında Key düzeni aktif oluyor. Ordan girip açıyorum. Daha sonra tekrar cihaz bilgisine girip kırmızı tuşa basıp gene şifreyi girip modüldeki key düzeninin görünmemesini mi sağlamam gerekiyor?

Biraz karışık oldu ama pek bilgim yok bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
O konuda bir bilgim yok malesef. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...