Medal of Honor Helikopterde iken

Bu konuyu okuyanlar

prenslui

Doçent
Reaksiyon puanı
17
havan topu olan yerde adamları vuruyorum yeniden çıkıyorlar hiçde geçemiyorum. KARE olan yeri seçip ateş ediyorum ama yine geçmiyor. Acaba nasıl geçicem.

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
4'e basarak havan topu mevzilerini havaya ucurcaksin...

prenslui

Doçent
Reaksiyon puanı
17
ok.bu oyunun da burası sevmim haa. call gibi değil

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
call of dutyin yanına yaklasamaz.. bazı yerlerde benimde dolandigim oldu insana bi ipucu ver napcanı söle ama yok..

xyz1234

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
helikopterli bölüm bence oyunun en güzel bölümüydü..

serkan2855

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
bir oyun ancak bu kadar kısa olabilirdi 2 günde finishing

virtual worms

Müdavim
Reaksiyon puanı
66
takıldım kaldım:)

4 araba geliyor. ve dürbün gibi bir yerden bakıyorsun o arabaları uçuracan bir türlü geçemedim. kırmızı lazer olmadan ateşlenmiyor? nasıl geçerim?

LAZER

Asistan
Reaksiyon puanı
6
1 kere hedefe tıklıyosun daha sunra mausu uynatarak hedefin doğrultusunu berliyosun 2. tıkta hedefi kitliyosun yani senin kumandan ile hedefler vuruluyor

virtual worms

Müdavim
Reaksiyon puanı
66

vegaturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
117
evet.

ben uğraştım ama kırmızı lazer görünmeyene kadar tıkladığında olmuyor*?

Atv kullandığın bölüm de sniper ile baktığın bölüm var bir nöbetçiyi ve köyün içindeki elemanları öldürüyorsun daha sonra köyün uzandğındaki yamaçlarda nöbet tutan kişileri indiriyorsun aşağı z yi tuşlarsan optik olarak düşmanın nerde orduğunu görebilirsin.

Eğer LAZER in dediği bölümde takıldıysan bir noktaya seçiyorsun daha sonra ok işareti çıkıyor belirlediğin o açılarda bombalama gerçekleşiyor yalnız pikaplar senin bulunduğun alana çok yaklaşmamıs olması gerekiyor ayrı tepenin yamaçlarından köye doğru zırhlı birlikler geliyor onlarıda yok etmen gerekiyor.

virtual worms

Müdavim
Reaksiyon puanı
66
Atv kullandığın bölüm de sniper ile baktığın bölüm var bir nöbetçiyi ve köyün içindeki elemanları öldürüyorsun daha sonra köyün uzandğındaki yamaçlarda nöbet tutan kişileri indiriyorsun aşağı z yi tuşlarsan optik olarak düşmanın nerde orduğunu görebilirsin.

Eğer LAZER in dediği bölümde takıldıysan bir noktaya seçiyorsun daha sonra ok işareti çıkıyor belirlediğin o açılarda bombalama gerçekleşiyor yalnız pikaplar senin bulunduğun alana çok yaklaşmamıs olması gerekiyor ayrı tepenin yamaçlarından köye doğru zırhlı birlikler geliyor onlarıda yok etmen gerekiyor.

evet aynen orasıda. 3 pikapı patlatabiliyorum ama o bir tanesinin geçtiği güzergahın yakınlarına lazer vurmuyor:)

vegaturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
117
Hatırladığım kadarıyla pikaplardan bir tanesi çılışmaz halde duruyor bir tanesi köyün içinden çıkıyor sana doğru geliyor bir taneside tepenin yamacından doğruca üstüne geliyor buradaki aldatmaca şu araçlar bazen duruyor bazen hızlanıyor genelde önlerine hızlı şekilde açı çizerek bombalarsın sonra yamaçtan gelen zırhlı birlikleri yokettiğinde bölüm bitiyor bende bir kaç kez takıldım o bölümde sonradan hızlıca belli açılarda bombalama yapınca geçtim o bölümü :)

virtual worms

Müdavim
Reaksiyon puanı
66
Hatırladığım kadarıyla pikaplardan bir tanesi çılışmaz halde duruyor bir tanesi köyün içinden çıkıyor sana doğru geliyor bir taneside tepenin yamacından doğruca üstüne geliyor buradaki aldatmaca şu araçlar bazen duruyor bazen hızlanıyor genelde önlerine hızlı şekilde açı çizerek bombalarsın sonra yamaçtan gelen zırhlı birlikleri yokettiğinde bölüm bitiyor bende bir kaç kez takıldım o bölümde sonradan hızlıca belli açılarda bombalama yapınca geçtim o bölümü :)

dün akşam çözdüm olayı:)
oyunun orasında bug vardı. Bölümü sıfırlayıp tekrar oynadığımda aynı yere geldim. Geçen sefer kırmızı lazer her yerde görünmüyordu ama dün aynı yere geldiğimde kırmızı lazer her yerde görülüyordu:)

cerceri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Helikopter ile dağı bombaladığımız bölümde mağaranın sağ ve sol yanındaki ucaksavarları ortadan kaldırıyorum.Mağaradaki adamları bir türlü vuramıyorum.1 saattir aynı yerdeyım.Nasıl geçiliyor bu bölüm?

TheAbidinoqlu

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Helikopter ile dağı bombaladığımız bölümde mağaranın sağ ve sol yanındaki ucaksavarları ortadan kaldırıyorum.Mağaradaki adamları bir türlü vuramıyorum.1 saattir aynı yerdeyım.Nasıl geçiliyor bu bölüm?
orda üstteki rakamlardan(3-4-5 olablir) tıklayıp o fırlatıcıları yok etmen gerekiyor. 3-4-5 sayılarını dene,göreceksin orda.

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Silahı küçült , büyült dene hepsini oyunda bug yoksa sıkıntı yaşamaman gerek.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
birader benimkine cevap niye yazılmadı biksiden ateş açılıyo adam vuruyorum işlemiyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaaşlar bi bölümde takıldım biksi ateş açıyo bi adam okdar ateş ÇIYORUM AMA OLMNUO NAPMAM GEREKİYO O bölümde

okanic

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Bence %100 türkçeye çevrilmiş bir yama var onu kurun altyazıyıda açın tüm sorularınızın cevabını alırsınız ben o şekilde oynuyorum şu an

Son mesajlar