Ttnet ten 1 yıllık lisanslı 3 antivirüs programı

Bu konuyu okuyanlar

yesil116

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Evet arkadaşlar tecrübe ettiğim olayı sizinle paylaşmak istedim ki sizinde karşınıza çıkarsa bu konuda bilginiz olsun..

Son 1 haftadır ttnet müşteri hizmetleri tarafından aranıyordum kampanya dolayısı ile ancak müsait olamadığımdan konuşamıyordum.dün de bir müşteri temsilcisi arayarak kampanyadan bahsetmeye başladı.Kampanyada şuydu:
7 ay 27 küsür lira indirimli olarak faturamı ödeyecektim,bunun karşılığında da 24 ay taahhüt verecektim.Ve iki yıl içinde internetimi iptal ettirmek istersem sadece aldığım indirimleri geri verecektim.Buna rağmen kıllandım ve hayır kabul etmiyorum yakında başka bir ıss sağlayıcıya geçebilirim dedim.
Bugün değişik bir numaradan bir bayan aradı ve belliydi ki müşteri temsilcisinden çok daha fazlası idi :) ve dün m.t. nin anlattığı şeyleri anlatarak ekledi 2005 ten bu yana müşterimiz olduğunuz için 1 yıllık 3 adet antivirüs hediye edeceğiz diye:)
Şimdi size soruyorum
napak-inanak-m%C4%B1-kanka_14170.jpg

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Eğer blöf yapmadıysanız ISS değiştirme hakkında bence kabul edilebilir bir teklif

lauset

Doçent
Reaksiyon puanı
2
TTNET çok cazip olmasa kampanyaları var.Sen dahil olacağın paketin ismini ve kampanyasını sorsana ismi nedir daha sonra TTNET sitesinde de bi araştır bazen bayiler arıyor TTNET den arıyoruz diye.bilgin olsun.

yesil116

Doçent
Reaksiyon puanı
13
TTNET çok cazip olmasa kampanyaları var.Sen dahil olacağın paketin ismini ve kampanyasını sorsana ismi nedir daha sonra TTNET sitesinde de bi araştır bazen bayiler arıyor TTNET den arıyoruz diye.bilgin olsun.

Ben zaten netlimitsiz 8mbps ye kadar olan paketi kullanıyorum.benden istedikleri 24 aylık taahhüt ve karşılığında 7 ay indirimli fatura..

Byefsane tabiki blöf yaptım :)

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Hocam o zaman kaçırmayın.İndirim ne kadarmış?

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
değiştir gitsin iss i yaa zaten nette free bol bol kırılmış av de var

carsisamet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bizim arkadaş aldı mcaffe mi neydi sorunsuz kullanıyor şimdi

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
TTnet'ten sakız bile alınmaz bugün anladım..:D

penguin

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Bana da anti-virüs programı vermek istediler, Pardus'ta çalışıyor mu? diye sormuştum ki cevap alamadan hat koptu. :D

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Bana da anti-virüs programı vermek istediler, Pardus'ta çalışıyor mu? diye sormuştum ki cevap alamadan hat koptu. :D
Yuuhh bee derdi artık sana...:laugh::laugh:

Benide aradılar ama antivirüsten bahsetmediler bana sadece ayda 49tl yerine 6 ay boyunca 35tl ödeyeceksiniz tabii 2 yıl taahhüd karşılığında bende kabul etmiştim...

Sana neden 7 ay boyunca 27tl demişler yavv beni kazıklamışlar gene...:D:D

Bana sorarsan bulunduğun yerde fiber internet gibi bi şansın yoksa kabul et derim.. Çünkü benim fiber internet gibi bi şansım olmadığı için ttnete mahkumum... Zaten diğer servis sağlayıcılarında ttnet ten farkı yok tek farkları var oda 2 yıl taahhüd verip birinci yıl mesela netlimitsiz gibi bi tarifedeyseniz 50 tl yerine 25tl ödüyorsunuz ikinci yıl gene aynı 50tl ödüyorsunuz bundan başka hiç bi farkları yok...

Son mesajlar