Kablosuz ağa bağlanamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

fatih_80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
komşudan kablosuz olarak her zaman bağlandığım ağa makinaya format attım driverı kurdum ağ listesinde görünüyor bağlan a tıkladığımda önce bağlanıyormuş gibi karakterler doluyor sonra "windows seçilen ağa bağlanamıyor ağ artık kapsama alanında olmayabilir vs. yazılar çıkıyor hata veriyor lütfen yardımm

fatih_80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet burdaki sorun benim sorunumda adımları takip ettim fakat ağ anağtarını girdiğimde hata veriyor

Bonney

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
MAC adreslerini engelemistir belki?
Ben kendi routerim'de parola kullanmiyorum, istediyim PC'n Mac'lerini alip tek onlara giris veriyorum routere !

octavarium

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Isletim sisteminiz XP ise SP3'u yuklemek sorununuz cozecektir.

fatih_80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
servis pack 2 windows xp
önceden bağlanyordum karsı komsudan kullanıyorum

octavarium

Doçent
Reaksiyon puanı
24
SP3'u kurun sonra suruculeri kaldirip yeniden kurun cozulecektir dusuk ihtimal de olsa hata devam ederse baska cozumler bakariz Fatih Bey.

fatih_80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bi eklenti felan olmazmı bu sorunun çözülmesi için sp3 den başka

---------- Post added at 20:14 ---------- Previous post was at 20:12 ----------

çok teşekkür ederim sağolun deneyeyim bi

Alex1024

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Muhtemelen kablosuz cihazının sürücüsü eskidir. Bendede WPA2 destekli bir ağa girmiyordu, aynı hatayı veriyordu. Yeni sürücü indirin, büyük ihtimalle sorun buradan kaynaklanıyor.

ByKaMiKaZe

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
arkadaşın dediği gibi SP3 yükleyince sorunun çözülecek

kaserodot

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı sorun bende de var asus K52J windows 7-64bit kullanıyorum Atheros 9285 Wlan adapter bağlantısı var var 2 diş sinyal varken zar zor bağlanıyor yada bağlanmıyor bunu test etmek için akrabamın toshiba notebook'unu yan yan koyduk onun sinyal daha iyi ve kesintisizdi onun 1 diş sinyal çektiği yerlerde benim ki modemi görmüyordu yada bağlanmıyordu...bu sorunu nasıl çözebilirim driverleri güncelledim aynı sorun yıne var adapteri degıstrmek gıbı bı sansım varsa eger degstrecegm onderılerınızı beklıyorum

oguzhan432

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Aynı sorun bende de var asus K52J windows 7-64bit kullanıyorum Atheros 9285 Wlan adapter bağlantısı var var 2 diş sinyal varken zar zor bağlanıyor yada bağlanmıyor bunu test etmek için akrabamın toshiba notebook'unu yan yan koyduk onun sinyal daha iyi ve kesintisizdi onun 1 diş sinyal çektiği yerlerde benim ki modemi görmüyordu yada bağlanmıyordu...bu sorunu nasıl çözebilirim driverleri güncelledim aynı sorun yıne var adapteri degıstrmek gıbı bı sansım varsa eger degstrecegm onderılerınızı beklıyorum

Usb wireless kartı alarak çözebilirsin
En düşük fiyatta önerebileceğim ürün tp link wn422usg

odaben

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cnet wriles card bus var bunun cipsetini öğrenemedim ben atheros cipset diye bişeyler geçiyor bunu nasıl öğrenebiliriz aynı durum var bendede

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
bnde onceden baglandığım nete su an bağlanamıyorum hata verıyo yardım eder mısınız

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim Pcde Eskiden 5 Diş Resmi Vardı.Şimdi Yok Ne Oldu Bilmiyom.Ha Bide Pcyi Yanlıslıkla Çökerttim :D.Sonra Yeniden Kurunca Windows 7 Home Basic Oldu.Kablosuz İnternete Bağlanma Yerinde Monitör Yanında Kablo Üstünde X İşareti Var Onu Yeniden Nasıl 5 Diş Yapabilirim.Acill Yardım Pls.

Strake

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
bilgisaray'ını ilk aldığında wirless proğramı olmalıdır yoksa kendi sitesinden indirebilirsin birde onla derim ben.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende kablosuz ağa bağlanamıyodum ttnet i aradım bir kaç işlem yaptılar ama çözemediler 11820 yi ararsanız çözerler dedi bende hayırlısı dedim aradım yardıımcı oldular sağolsunlar...