İşbankası İnternet bankacılığı

Bu konuyu okuyanlar

BardanAdam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben bugün dilekce yazıp verdim. Sizce ne zaman acılır?

MaviAteş

Doçent
Reaksiyon puanı
24
İş bankası internet şubesi dilekçeyle açılmıyor ki. Daha doğrusu ben dilekçe vermeden açmıştım.
Önce bankamatikten interaktif telefon şifresi belirleyeceksiniz.
Daha sonra telefondan internet şifresi belirleyeceksiniz.

ıslamaköfte

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Dilekçe mi yazdın? Bu devirde? dalga geçiyorsun herhalde. anında şifre diye bişey var. gir oraya hemen kullanmaya başla kardeşim.

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Eğer kredi kartı kullanıyorsanız bankaya gidip gerekli belgeleri imzalamanız gerekiyor daha sonrasında interaktif bankacılığı kullanmaya başlayabilirsiniz.Eğer normal bankamatik kartınız için kullanmak istiyorsanız o zaman da bir bankamatikten telefon numaranızı girip telefonunuza sms ile gelen şifre ile interaktif bankacılığı kullanabiilirsiniz.

Erdem-FB

Müdavim
Reaksiyon puanı
28
Dilekçe kalmadı bu zmanda :D

NETWORK

Müdavim
Reaksiyon puanı
115
Net subesını kullanmak ıstıyorsan her yonuyle mesela para transferlerı fln konusunda baglı oldugun subene basvurup bu kanalların acılmasını talep edeceksın

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Net subesını kullanmak ıstıyorsan her yonuyle mesela para transferlerı fln konusunda baglı oldugun subene basvurup bu kanalların acılmasını talep edeceksın

Eğer güvenlik araçlarından birini kullanırsanız(İşCep , Cepanahtar..) gibi gerek kalmıyor diye biliyorum ben.

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Bankamatiğe gidip telefon numaranızı tanımlamış olmanız lazım. Sonra anında şifreyle yeni şifre alıp giriş yapabilirsiniz. Tavsiyem işcepi telefonunuza yükleyip anlık şifreyi telefonla oluşturmanız yönünde.

Hemen bankamatikten telefon atama işini halledip hesabınızı görebilirsiniz internetten yalnız havale, eft gibi işlemler için talimat gereklidir. Talimatta dilekçe yazarak en yakın banka şubesine verilir. Banka ilerde çıkacak bi sorunda kanıt göstermek ister ;)

Bu gün verdiyseniz 24 saat içinde aktif olur. Olmasa da bi daha gidip dilekçe vermenize gerek yok 444 02 02 yi arayıp şöyle bir dilekçe verdim dersiniz. Bilgileri ister onaylar ve bi 24 saat daha bekletir ve açılır.

Ayrıca cepanahtar ve işcep yüklerseniz talimata gerek kalmıyor.

BardanAdam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
başlayacam bunların sistemine allah belalarını versin 2 haftadır uğrasıyorum yetti artık ya hala giriş yapmamıyorum

Bana şimdi ne yapmam gerektiğini birisi söylesin . Artık bıktım iptal ettirecğim kullanmadan o duruma getirdiler . Bir kişimi işini adam gibi yapmaz ya ne biçim banka bu zevk mi alıyorlar deli oldum .Yetti Artık ! İlk bankamatiğe mi gideceğim ? Bankamatikte ne yapacağım

Not: Kredi kartımı paypal vb. şeylerle kullanmak için

Bankamatiğe gidip telefon numaranızı tanımlamış olmanız lazım. Sonra anında şifreyle yeni şifre alıp giriş yapabilirsiniz. Tavsiyem işcepi telefonunuza yükleyip anlık şifreyi telefonla oluşturmanız yönünde.

Hemen bankamatikten telefon atama işini halledip hesabınızı görebilirsiniz internetten yalnız havale, eft gibi işlemler için talimat gereklidir. Talimatta dilekçe yazarak en yakın banka şubesine verilir. Banka ilerde çıkacak bi sorunda kanıt göstermek ister ;)

Bu gün verdiyseniz 24 saat içinde aktif olur. Olmasa da bi daha gidip dilekçe vermenize gerek yok 444 02 02 yi arayıp şöyle bir dilekçe verdim dersiniz. Bilgileri ister onaylar ve bi 24 saat daha bekletir ve açılır.

Ayrıca cepanahtar ve işcep yüklerseniz talimata gerek kalmıyor.

Bu cepanahtaı yükletim telefona ne işe yarıyor nasıl calısıyorum bilmiyorum . Daha siteye giriş yapamıyorum deli etti beni . 2 haftadır uğrasıyorum .Yaptık diyip gönderiyolrar sonradna öğreniyorum olmadığını buda öyle birşey cıkacak kesin