Exper Dizüstü Bilgisayar Dahili Kamera

Bu konuyu okuyanlar

acabuco4

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Bi arkadaşım dizüstü bilgisayar almış dahili kamerası var , driver falan vermemişler sanırım , o dahili kamerayı nasıl aktif hale getiricek ? pc si işletim sistemi kurulu gelmiş , msn de ses ve görüntü kurulumundan kamerayı seçip ileri falan diyip o işlemi yaptığında , kamerası tanınmıyor , acil bir cevap verirseniz sevinirim

Erdem-FB

Müdavim
Reaksiyon puanı
28
yazılımsal bi sorun galiba driver ı sil baştan yükle olmazsa güncel versiyonunu indir.

acabuco4

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
yazılımsal bi sorun galiba driver ı sil baştan yükle olmazsa güncel versiyonunu indir.

Driver vermemişler bu notebook için kamera driverları hangi sitede oluyorki acaba

---------- Post added at 20:55 ---------- Previous post was at 20:40 ----------

amacım flood değil ama , hakikaten önemli bu iş ya , yardımcı olabilirseniz güzel olucak

preferst

Müdavim
Reaksiyon puanı
30
experin ana sayfasında bilgisayarın modelini girerek güncel driverlerini indirebilirsin

Ay Parçası

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
dostum bende exper kullanıyorum bende ilk aldığımda driver cd si yoktu sağ üst köşede küçük düğmeler var birisinin üzerinde kamera resmi var ona bas normalde açılmıyor ama msn de aktif hale getibiliyorsun düğmeye bastığında usb algılar gibi ses verecek

Erdem-FB

Müdavim
Reaksiyon puanı
28
Exper ana sayfasından bulabilirsin istersen modelini falan yaz link verim.

rozabay

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
34
Arkadaşım Exper - Download sitesinden dizüstü bilgisayarın modelini seçip ilgili driveri yükleyebilirsin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya benim laptopda exper kamarasını acamıyorum kendınden kamaralı kameranın yanında dugme felan da yok napmam lazım yardımcı olun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm benim exper diz üstü bilgisayarım var kamera çalışıyordu ama ne olduysa artık çalışmıyor kamera yok diyor çok acil yardım istiyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba benim kameramdabir sorun var karşı tarafı görüp duyuyorum onlarda beni duyuyor ama görüntümü alamıyorlar hemen yardımcı olursanız sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar experde fn tuşu ile beraber camera resmi olan bir tuş var ona basark açacaksınız bende bi ara kulandım her yeniden başlatığım da açmak gerekiyordu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bilgiseyarımın kamerası var ama nasıl aktif hale gelir bilmiyorum:confused1: