Zynga Poker Hacklendi!

Bu konuyu okuyanlar

N3CAT1

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Bugün Facebook'a giriş yaptığımda "Texas Hold'em Poker" yerine "Hacked by Oscey xD" yazıyordu.

Ekran görüntüleri:

hackedk.png

hacked2m.png

Y!LM@Z

Müdavim
Reaksiyon puanı
45
Mümkündür çünkü facebooktaki açık hiçbir yerde yok acemi biri bile uğraşa uğraşa bi yerini bozabilir.

Hangman35

Asistan
Reaksiyon puanı
3
inci yaptı yine yapacagını dün Dedeler Holdem olarak yazıyordu

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
çevirici bölümüne nasıl girebiliyolar ?

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
İnsanların açığını yüzüne vurmak ayıptır. :)

0ReiS0

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
90
Valla sağlam para dönüyor orda hacklerler tabi:)

bien

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gün içerisinde 2-3 kez oyuna girmiştim yoktu böyle bir şey ama 15dk önce oyuna girerken fark ettim gümmmm :D
ben şu anda fark ettim gündüz mü olmuş ?

global_deejay

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Bende giremedim nedense netim çok yavaş ondan olabilir mi :) Dedeler yazarken girebiliyordum

ReCoN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya bırakın allah aşkına çoluk çocuk mu kandırıyorsunuz siz. kendinizi hackden anlıyor göstermek için; bir uygulama oluşturmuşunuz ikonu holdemin ikonu yapmışsınız adını da kafanıza göre hacked by bilmem ne yazmışsınız. siz gidin kumdan kale yapın önce sonra hacklersiniz holdem in uygulamasını.

bırak holdemi benim yaptığım bir uygulamayı hackle de bak nasıl mahkemeye veriyorum holdem in yüzlerce avukatı var maçanız yemez oraya ellemeye zaten. işiniz gücünüz çoluk çocuğu kandırmak başka birşey yaptığınız yok...

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
ya bırakın allah aşkına çoluk çocuk mu kandırıyorsunuz siz. kendinizi hackden anlıyor göstermek için; bir uygulama oluşturmuşunuz ikonu holdemin ikonu yapmışsınız adını da kafanıza göre hacked by bilmem ne yazmışsınız. siz gidin kumdan kale yapın önce sonra hacklersiniz holdem in uygulamasını.

bırak holdemi benim yaptığım bir uygulamayı hackle de bak nasıl mahkemeye veriyorum holdem in yüzlerce avukatı var maçanız yemez oraya ellemeye zaten. işiniz gücünüz çoluk çocuğu kandırmak başka birşey yaptığınız yok...

hahahahah sabah sabah iyi güldüm ya. bu neyin kafası acep :D

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Dün akşam oyun kendiliğinden açılmış, Zynga mail atmış bana Poker'e hoşgeldiniz diye. Bende oynamam etmem nerden oldu bu diyordum, bu olay yüzünden olsa gerek.

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62

Hocam ne içtin sen :D

ReCoN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ancak ağlancak acınacak halinize gülersiniz... çoluk çocuk kandırırsınız sadece zorunuza gitmesin. web tasarım işinden anlayan biri olarak bakınca işte bu yaptıklarınızı zavallı ezilmişlerin yaptığını görebiliyorum. sizde ağlanacak halinize sırıtmaya çalışırsınız!!!

birde ilk mesaj falan diynler olmuş böyle kendini bir halt sanan cahil cüheyla yeni yetme bebeleri bozunca dikkat ettikleri tek şey mesajın ilk olduğu oluyor mesajın içeriği değil :) kapak yerine sağlam oturmuş demek ki..

hahahahah sabah sabah iyi güldüm ya. bu neyin kafası acep :D

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
ancak ağlancak acınacak halinize gülersiniz... çoluk çocuk kandırırsınız sadece zorunuza gitmesin. web tasarım işinden anlayan biri olarak bakınca işte bu yaptıklarınızı zavallı ezilmişlerin yaptığını görebiliyorum. sizde ağlanacak halinize sırıtmaya çalışırsınız!!!

birde ilk mesaj falan diynler olmuş böyle kendini bir halt sanan cahil cüheyla yeni yetme bebeleri bozunca dikkat ettikleri tek şey mesajın ilk olduğu oluyor mesajın içeriği değil :) kapak yerine sağlam oturmuş demek ki..

hahahhahah. gece gece iyi güldüm ya. cidden bu neyin kafası? :D:D

ReCoN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hahahhahah. gece gece iyi güldüm ya. cidden bu neyin kafası? :D:D

Eziklere; ezik olduklarını hatırlatmanın kafası canım benim :) hack falan onlara da sıra gelir. Facebook da uygulama oluşturup ikonunu Zynga Poker ikonu ile aynı yapıp hava atmaya benzemez :) daha büyümeniz lazım

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
Al işte, mod olsam ne güzel banlardım. sonra uçuşan üyelerde şamar gibi de bir slogan yazdımmı keyiften dört köşe :p :)

Joseph7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yanlış Bilgi Veriyorsunuz Böyle Bir Şey Yok