Gamyun Sitesinde Yapılan Haksızlıklar

Bu konuyu okuyanlar

mayten

Asistan
Reaksiyon puanı
2
gamyun adlı ınternet sitesinde 3 yıldır oyun oynuyorum bu kadar rezillik görmedim ornegın pişti oynuyorsun 5 vale 5 10 lu cıkıyor ucretli uye olanlara sureklı kazanması saglanıyor. bu siteyi kınıyorum insanları kandırmalarına izin vermeyın arkadaslar:cursing:

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Mynetin gözünü seveyim. Madem hile var neden 3 yıldır be kardeşim ? :)

EnverYigit

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
o sitede kazanması için değil kaybettiğinde daha az puanı gitsin diye ücretli bir sistemleri var. Eline gelen kağıdı paralı olanlara iyi geliyor demek ne kadar mantıklı bilmiyorum ama şans oradaki. Ben kaç defa en yüksek puanlıları yendim. Yinede tepkine saygılıyım..

malatya

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
önceleri bende öyle düşünüyodum baktım olmayacak hile yapıyorum artık.sende hile yap bilmiyonmu yoksa yapmasını mayten hocam.gamyun değil feriştahı gelse hile yaparım hiç affetmem.:)

malatya

Müdavim
Reaksiyon puanı
6

101, okey ustasıydım bi kaç sene evveline kadar ama arkadaşın dediği gibi son 2 senede elki üst üste 2 oyun alamadım baktım olacak gibi değil hileye başvurdum bende.bu nikin aynısı var noktasız virgülsüz malatya .2000 yılından beridir bilirim siteyi.

mayten

Asistan
Reaksiyon puanı
2
önceleri bende öyle düşünüyodum baktım olmayacak hile yapıyorum artık.sende hile yap bilmiyonmu yoksa yapmasını mayten hocam.gamyun değil feriştahı gelse hile yaparım hiç affetmem.:)

nasıl hıle yapılıyor yardımcı olsan dostum :)

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Site zaten saçmalıklar üstünde yaşıyor :turned:

seckyn

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Hocam masa oyunlarının en çok zevk verdiği yer kahvehanelerdir :D Sanal alemde sarmıyo beni alacam elimi o kızı papazı anca öyle konsatre olabiliyom :D

aymelek981

Asistan
Reaksiyon puanı
0
slm bu oyun hilesı nasıl oluyor bana da anlatırmısınız ltf:biggrin:

MaxwééL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Java üzerinde çalıştığı için görüldüğü hatalarda cabası...

TheJoker

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Gamyun'ad bende çok takılırım fakat, yöneticilerine çok ayar olurum. Elimde kaç tane SS var fakat kmseye yollayamamki :D Adminler Online olunca şikayet edebiliyorsun sadece. Zaten Sonradan açılan odalar yani atıyorum 101'ciler, Bahçeşehir, Herkez burada sen neredesin vb. gibi salonlarda admin ne isterse onu yapıyor.Admin'den kastım OP :)
Hile tarafına gelince aynı internete çıkış IP'sine izin vermiyor. Fakat SanalSistem'den manual IP verirsen ünlü hilebaz Pokerciler gibi sende hile yapabilirsin :D
Örnek : Facebook'taki Texas Holdem Pokerciler :D

cperinaz

Asistan
Reaksiyon puanı
4
ben de yillar önce üye olmustum , sonra tekrar bi ara oynamak istedim , karsidaki adamla konusamiyorsun parali falan üyelik istiyor sacma salak seyler yapmislar bidaha da girmedim .

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
O site öyle. Parası olanlara biraz fazla ayrıcalık tanıyor. O yüzden soğudum...

42patriot42

Asistan
Reaksiyon puanı
30
ya bende geçen kelime oyunlarından birini oynuyorum adamlar hile bulmuş 8 harfi 2 saniyede yan yana getirerek yazıyor ben daha harfleri okuyamıyorum ama site hiç yani hiç bir önlem yok.pişti de aynen öyle anlamsız anlamsız şeyler oluyor

ORHANBEY1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende 2008 den beri gamyunda üye idim. tam 10 adet nickim vardı. cebren isimli kendini beğenmiş op bütün nicklerimi yasakladı . kimini 1 ay kimini 2 ay. Gamyun sitesinin opları özellikle cebren tam adı gibi cebren ve hile ile istediğini yapıyor sitede şikayet edilecek bir yetkilide yok. Yazıklar olsun cebrene ve gamyuna.....

Bende 2008 den beri gamyunda üye idim. tam 10 adet nickim vardı. cebren isimli kendini beğenmiş op bütün nicklerimi yasakladı . kimini 1 ay kimini 2 ay. Gamyun sitesinin opları özellikle cebren tam adı gibi cebren ve hile ile istediğini yapıyor sitede şikayet edilecek bir yetkilide yok. Yazıklar olsun cebrene ve gamyuna.....

Son mesajlar