Google Chrome Sürekli Kilitleniyor

Bu konuyu okuyanlar

Dj Rapix

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Selamun Aleyküm arkadaşlar.

Google Chrome,genelde 1 saat internette takılırken,yaklaşık 20,30 defa kitlitleniyor.Acaba bunu çözemezmiyiz.Biliyorum bu tarayıcının büyük bir sorunu bence.:)

Windows 7 kullanıyorum,acaba ne yapsakda şu Chrome'u düzeltsek.:D

euphoriazoca

Asistan
Reaksiyon puanı
3
ben de uzun süredir kullanıorm win7 de ama hiç öyle bi sorunu yok :)

Cloakengaged

Müdavim
Reaksiyon puanı
145
Ne yaparken kilitleniyor.. Belli bir sayfa da mı? Flash içerikli sayfalarda mı? vs..

Chrome'yi kullanıcı ayarlarınla birlikte kaldır. Tekrar kur.

cengaver51

Müdavim
Reaksiyon puanı
169
bende chrome kulaanıyorum ama 2-3 saniye takılma oluyo oda akşam sattlerinde yoğunluktan sanırım sayfa biraz geç açılıyo onun dışında problem yok

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Bu tarayıcının sorunu değil. Bende çıktı çıkalı kullanıyorum kitlenme sorunu şuan hiç yok gibi birşey. Ayrıca cromium kullanmanı tavsiye ederim.

kayıp kuşak

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
saatte 20-30 kere kitleniyor demişsin yani 2 dakikada bir kilitleniyor evet genel olarak chromede böyle bir problem var ama eğer bu kadar çok ise sorun ya sende ya girdiğin sayfalarda yada sistemindeki bir arızadan dolayı ram vs gibi öncelikle üç sorum olacak 1 google chrome belirli sayfalardamı yoksa rastgelemi kilitleniyor 2 ram yetersizliğinden dolayıda olabilir ram kaç 3 tarayıcını çok sekme acarak dowload yaparak 4-5 sayfayı aynı anda açmayı deneyerek yoruyormusun

euphoriazoca

Asistan
Reaksiyon puanı
3

1ruby1

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
Ben hiç böyle bir sorun yaşamadım..

kayıp kuşak

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
böle bişey var mı ya gercekten benim nden karşıma cıkmıor boyle bişey:huh:

---------- saat 21:55 eklendi ---------- önceki mesaj saat 21:53 eklenmişti ----------

neden chromium.. nedenini paylaşırmısın..

yorumumu yanlış okumuşsun yada arkadaşın yorumunu okumamışsın arkadaş diyorki 1 saate 20-30 defa kitleniyor bende diyorumk ki ozaman 2 dakikada bir kitleniyor ve evet chromede böyle bir problem var ama eğer bu kadar çok ise sorun sende dir ramde dir vs :yes:

euphoriazoca

Asistan
Reaksiyon puanı
3
yorumumu yanlış okumuşsun yada arkadaşın yorumunu okumamışsın arkadaş diyorki 1 saate 20-30 defa kitleniyor bende diyorumk ki ozaman 2 dakikada bir kitleniyor ve evet chromede böyle bir problem var ama eğer bu kadar çok ise sorun sende dir ramde dir vs :yes:

benm de demeye calıstgm chromeda hiç kilitlenme problemi yasamadm:) hiç klitlenme problemı yok yani chromeda.. benm sistemimde :flowers:

Dj Rapix

Asistan
Reaksiyon puanı
6
saatte 20-30 kere kitleniyor demişsin yani 2 dakikada bir kilitleniyor evet genel olarak chromede böyle bir problem var ama eğer bu kadar çok ise sorun ya sende ya girdiğin sayfalarda yada sistemindeki bir arızadan dolayı ram vs gibi öncelikle üç sorum olacak 1 google chrome belirli sayfalardamı yoksa rastgelemi kilitleniyor 2 ram yetersizliğinden dolayıda olabilir ram kaç 3 tarayıcını çok sekme acarak dowload yaparak 4-5 sayfayı aynı anda açmayı deneyerek yoruyormusun

Ram 2 gb.Sistem gayet hızlı,pc'yi profesyonel kullanırım yani anlarım her haltından bu aletin.:)

Fakat chrome'da Xp kullanırkende oluyordu fakat bu kadar değil.Genelde 4 sekme açtığımda Chrome kitleniyor,ama bazı bazı tek sekmedede kitleniyor.Bol flashlı sayfalar da ve yazıları bol olan forumlarda vs oluyor bu kitlenme.Ama Chrome aşırı derecede fazla kitleniyor.Sürekli Eyvah Chrome kitlendi.Diyor.:S

Zaten download yaparkende indirme yöneticlilerini kullanıyorm.İnternetdownloadmaneger gibi.Chrome hızlı fakat bu sorun beni sinirlendiriyor.:S

---------- saat 22:48 eklendi ---------- önceki mesaj saat 22:45 eklenmişti ----------

Bu tarayıcının sorunu değil. Bende çıktı çıkalı kullanıyorum kitlenme sorunu şuan hiç yok gibi birşey. Ayrıca cromium kullanmanı tavsiye ederim.

---------- saat 22:56 eklendi ---------- önceki mesaj saat 22:48 eklenmişti ----------

[/COLOR]Edit;

Yaşasın artık cromium kullanıyorm.:D

Gerçektende süper.Chrome gibi kasmıyor.Birsürü sekme açtım tık yok.:D Teşekkürler dostum,cromium daha güzel bence.Herkese tavsiye ederim.:)

smetcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Son zamanlarda aynı problemi bende yaşıyorum, Google Chrome o kadar çok çöküyor ki, Firefox 4 Beta'yı kullanmaya başladım.

Stizz

Asistan
Reaksiyon puanı
4
]Edit;

Gerçektende süper.Chrome gibi kasmıyor.Birsürü sekme açtım tık yok.:D Teşekkürler dostum,cromium daha güzel bence.Herkese tavsiye ederim.:)

Cromium tavsiye ediyor musun ? Bir sorun yaşadın mı şu ana kadar ?

qKTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
Ram 2 gb.Sistem gayet hızlı,pc'yi profesyonel kullanırım yani anlarım her haltından bu aletin.:)

Fakat chrome'da Xp kullanırkende oluyordu fakat bu kadar değil.Genelde 4 sekme açtığımda Chrome kitleniyor,ama bazı bazı tek sekmedede kitleniyor.Bol flashlı sayfalar da ve yazıları bol olan forumlarda vs oluyor bu kitlenme.Ama Chrome aşırı derecede fazla kitleniyor.Sürekli Eyvah Chrome kitlendi.Diyor.:S

Zaten download yaparkende indirme yöneticlilerini kullanıyorm.İnternetdownloadmaneger gibi.Chrome hızlı fakat bu sorun beni sinirlendiriyor.:S

---------- saat 22:48 eklendi ---------- önceki mesaj saat 22:45 eklenmişti ----------

---------- saat 22:56 eklendi ---------- önceki mesaj saat 22:48 eklenmişti ----------

[/COLOR]Edit;

Link verir misin indireyim ?

yetkilibiri

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Tüm windows versiyonlarında başırılı bir tarayıcıdır Chrome. İE den açık ara farklı, yeri geldiğinde Firefox a göre avantajlı.
Her geçen gün daha tecrübeli daha iddialı...

limerick

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
google documents ve image search icin google chrome tarayicisi. firefox ve explorer a gore cok daha iyi. ornegin. firefox ve explorer da image search u kullaninca cpu nun fani tam gaz donmeye basliyor. chrome da boyle bir sey olmuyor.

Dj Rapix

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Cromium tavsiye ediyor musun ? Bir sorun yaşadın mı şu ana kadar ?

İşte Chrome'da sorun yaşıyordum.Cromium kurdum sorun çözüldü,şu ana kadar hiç çökmedi.:) İndirmek isteyenlere buyrun link;

Kurulumsuzdur.:)

BURDAN

blazedanger35

Doçent
Reaksiyon puanı
3
internet download manager varsa , tarayıcı izlemeyi devre dışı bırak.
chrome u iptal et ayarlarından...

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
aynı sorun hem chrome hem mium da var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hacı Internet Download managerde sorun dowloads-options-google chrome tik varsa kaldır :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
chorome u yeniden indirmeyi dene arkadaşım
Herkese Selamün Aleyküm

tolq4h4n

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hacı Internet Download managerde sorun dowloads-options-google chrome tik varsa kaldır :)
Aynen öyle arkadaşım bendede aynı sorun vardı sonunda i.d.m 'den kaynaklanğını buldum tik'i kaldırırsan sorunun çözüleceğini göreceksin ;)

Bowen32

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Yandex Browser kullan zaten chrome'un geliştirilmişi ve çok daha hızlı herhangi bir donma yaşamazsın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
chrome bende de sürekli kilitlenip duruyordu en sonunda yandex browser ı kurdum daha hiç bi sıkıntı çıkmadı. bence yandex i kullan :)

mustafauzun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende hiç sıkıntı yaşamıyorum sistemsel bir problem mi acaba ?

Artvincenter

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
chrome bende de sürekli kilitlenip duruyordu en sonunda yandex browser ı kurdum daha hiç bi sıkıntı çıkmadı. bence yandex i kullan :)

Sanırım bilgisayar bellegi ile alakalı bilgisayar bellegi az kasıosa nette kasıo yanı googlede kasıo bende yandex browser a gectim reklamlarda çıkanınında hani cidden kitlenme yok tasarım arayüz gözü yormuo hız olarak da gideri var tavsiye ederim.