Odtüye Nasıl Gidilir?

Bu konuyu okuyanlar

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Bir hata yaptık uçak bileti kesmedik. Dolayısıyla arabayla Ankara'ya kayıt yapmaya gidecez. Ama Ankarayı daha önce hiç görmedim hiç bilmiyorum. Ankaraya giriş yaptıktan sonra odtü kongre merkezine nasıl gidilir var mı krokisini çizecek bir vatandaş. Sordum bi kaç kişiye aştiye git otobüse bin falan dediler. Ama araba olmadığını varsaydılar. Ne yapalım otobüsleri mi takip edelim :turned:

Batmandan Ankaraya

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Aştide in yolun karşısından dolmuşlar kalkıyor kardeş ümitköy sincan vb onlardan birine bin beni odtüde indirirmisiniz de...:)

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Aştide in yolun karşısından dolmuşlar kalkıyor kardeş ümitköy sincan vb onlardan birine bin beni odtüde indirirmisiniz de...:)

Tamamda hocam biz arabayla gidiyoruz. Aştideki dolmuşları takip ederiz odtüyü görünce dururuz :D Aştiye nasıl gideriz onu anlatsanz süper olur :D

kaberdey

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
Nereden geleceğini yazsan daha kolay olur

kaberdey

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
Ankaranın doğusundan giriş yapacaksın, ODTU batıda kalıyor, Şehre girince Eskişehir yolunu sor, eskişehir yolunda, eskişehir yönüne giderken sol tarafına düşüyor.

Kroki çizdim, eskişehir yolu ve yoıl üstündeki önemli yerleri işaretledim...

2vjad7s.png

kam turalı

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Ankaraya gelirken hangi güzergahı kullanacağına bağlı bi durum. Bence maps.google.com adresine bi gözat sana yardımcı olur.

Aslında @kaderbey güzel açıklamış ama sen istersen maps. google a bi gözat

ByMoGoL®

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Aşti'den dolmuş otobüs vs her türlü akar.Ne tarafı ki acaba kongre merkezi beytepe tarafı mı ?

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
kaberdey hocam çok teşekkür ederim. herkese yardımlarından dolayı teşekkürler.

goodolddays

Müdavim
Reaksiyon puanı
202
maps.google.com da sağ tuş menüsünde "directions to here" ve "directions from here" var. Bunları kulanarak Batmandaki evinden Odtü de istediğin noktaya kadar yol tarifi alabilirsin.