Canon mu HP mi almalı?

Bu konuyu okuyanlar

kuzgun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba. Ben mürekkep püskürtmeli bir yazıcı alacağım fakat şu iki yazıcı arasında kararsız kaldım. Canon Pixma IP1800 ve HP Deskjet D1460 Color Inkjet Printer yazıcıları baskı kalitesi, sağlamlık, orjinal kartuş fiyatları açısından hangisini almalı.Bu yazıcıları kullananların yardımlarını bekliyorum. Teşekkürler...

Rac10

Asistan
Reaksiyon puanı
3
kuzgun dedi ki:
Merhaba. Ben mürekkep püskürtmeli bir yazıcı alacağım fakat şu iki yazıcı arasında kararsız kaldım. Canon Pixma IP1800 ve HP Deskjet D1460 Color Inkjet Printer yazıcıları baskı kalitesi, sağlamlık, orjinal kartuş fiyatları açısından hangisini almalı.Bu yazıcıları kullananların yardımlarını bekliyorum. Teşekkürler...

Benim sana tavsiye ikisinide alma ikiside mekanik olarak çok kötü.

sana tavsiyem hp 940c
HP_940C_S.jpg

veya hp 845c
hp_845c.gif
bu ikisde taş gibi yazıcı.

lucifer

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Ben d1460 kullanıyorum çok memnunum,ama bir öğrenciye yeter daha ilerisini karşılamaz ;)

wwhirlwind

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
ikiside urun olarak iyidir ama 9 senedir bu piyasanın içinden biri olaraktan ben sana musteri hizmetleri konusunda fikir veriyim herhangi bir hp printer scanner officet vs... bozuldugunda garantiden gelmesi 15 gun surer ve işlerini son derece iyi yaparlar istediğin her zaman da bilgi alabilirsin ama herhangi bir canon printer scanner vs... garantiye gonderirsen 30-35 gun kadar beklersin sana son dakikada ne olacağını soylerler ve ne kadar ararsan ara sana dediğim gibi son dakikada ne oldugunu durumunu oğrenebilirsin :)

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Ucuz olsun diye bunları seçtiniz diye düşünüyorum ama bunların ikisine almayın.En azında 100ytl toparlayıp HP F370 almanız çok daha uygun olur.

lucifer

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
m1903 dedi ki:
Ucuz olsun diye bunları seçtiniz diye düşünüyorum ama bunların ikisine almayın.En azında 100ytl toparlayıp HP F370 almanız çok daha uygun olur.
Önemli olan kullanım alanları,sadece belli başlı zamanlarda 5-10 sayfa birşey çıkarıyorsanız(benim gibi) d1460 çok rahat işinizi görür ;)

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Hp alın iyidir çok yakmıyor mürekkebi ^^

sertdemiry

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lazer printer al. Siyah beyaz lazarlerin fiyatları düştü. Renkli veya Fotoğraf basmak zaten bu yazıcılarda çok pahalıya gelir. Mürekkebine para yetiştireceğim derken iflas edersin. Sahte mürekkep alsan hemen kartuşu bozar veya makinede akar, iki ucu pis değnek anlayacağın...

Ben 1-2 sene önce HP Lazarket 1012 printer aldım, ilk aldığım toner hala içinde ve daha bitmedi. Aynı zamanda baskı kalitesinde zerre düşme olmadı, ilk günkü gibi net ve güzel basıyor. Mürekkepli yazıcılarda böyle bişeyin imkanı yok, eğer uzun süre kullanmazsan mürekkep kuruyor, kullanmadığın mürekkebi atıp yenisini almak zorunda kalıyorsun. Bir de üstüne makineyi de rezil ediyor...

Eğer amacın siyah-beyaz metin belgeleri yazdırmaksa, arada sırada da fotoğraf basarım diye düşünüyosan hiç uğraşma lazer al, fotoğraflarını fotoğrafçıda bastır :)

İlla mürekkepli alacağım diyorsan, wwhirlwind'ın dediği gibi HP bu konuda iyidir...

yazıcıman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bana göre kuzgun canon alma çünkü canon çok sorun çıkarıyo ben kullandığım için biliyom caNON ALMA İSTEDİĞİNİ AL

yazıcıman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler CANON - PIXMA-IP1800 yazıcıda kağıt sıkışmasına nasıl bir çözüm bulabilirim bilen varsa yardım plz.....
:]