"Arkadaşların arasında bunu beğenen ilk kişi ol."

Bu konuyu okuyanlar

yumluanarsist

Müdavim
Reaksiyon puanı
280
Şu her konunun altında çıkan "Arkadaşların arasında bunu beğenen ilk kişi ol." cümlesinde anlatım bozukluğu var. "Arkadaşların" yerine "arkadaşlarının" yazsa 10 numara olacak. :) Gözüme çok batıyor da.

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
Şu her konunun altında çıkan "Arkadaşların arasında bunu beğenen ilk kişi ol." cümlesinde anlatım bozukluğu var. "Arkadaşların" yerine "arkadaşlarının" yazsa 10 numara olacak. :) Gözüme çok batıyor da.

sanırım o facebook'tan geliyor direk, facebook'a inciciler gibi çeviri önerisinde bulunursak düzeltebilir. :p

hüseyin123

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
bence de kaldırın ya da adam gibi biyere oturtun şu yazıyı ekleme gibi duruyo amatör işi olmuş:D

Ay Parçası

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
bencede kaldırılsın yazı çok sırıtıyor orda gerekirse imza toplayalım :D

yumluanarsist

Müdavim
Reaksiyon puanı
280
Ya kalkmasın da bari anlatım bozukluğunu düzeltsinler.

demasu_2000

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bir konu daha var, bununla alakasi yok ama, madem icimizi döküyoruz, ben de yazayim istedim :)

22 " ekranim var ve burda bile konulari actigimda konunun ilk mesaji görünmüyor. her konuda asil meseleyi anlamak icin sayfa kaydirmak rahatsiz edici.. ya su reklamlari baska yerlere kaydirsak yada "hosgeldin" kismini daraltsak, tabelalar arasindaki bosluklari kaldirsak vs.

eminim bundan tek rahatsiz olan ben degilimdir ?

knightx

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
anlatım bozukluğu olduğunu sanmıyorum çünkü burda arkadaşların derken tüm sdn yi kastetmiş olabilir yani sdn nin ağzından arkadaşların arasından denlmiş olabilir...

yumluanarsist

Müdavim
Reaksiyon puanı
280
Saçma. Sonuçta senin Facebook arkadaşlarından bahsediyor. O zaman arkadaşlarının demesi lazım.

Uso!

Doçent
Reaksiyon puanı
27
Pek kullananda görmedim açıkcası.
Ben çok kullanıyorum, gidip koskoca konuyu kopyalayıp Facebook'a yollayacağıma, beğene basıp yorum yazdığımda linki altında da kısa özet halinde paylaşıyor. :)

Ha bu arada, imla için; sanırım ki bu aracın, sadece Beğen butonu çıkan hali de vardı.O kullanılabilir en azından.

kaberdey

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
Üstüne tıklarsan yazı değişiyor
böylece anlatım bozukluğundan kurtulabilirsin :)

çok çıkarcı gördüm kendimi ama ben,m değil SDN'nin çıkarı oluyor sanırım :)