Vakit Geçirmeniz İçin En İyi 10 Site

Bu konuyu okuyanlar

The Dark Knight

Müdavim
Reaksiyon puanı
77
İnternet sonsuz bir okyanus ve siz burada mavi yolcuğa çıktığınız gibi boğulabilirsiniz de. Bu bilgi boğulluğunda vaktit geçirmeniz için en iyi siteler burada...

İnternet artık hayatımızın vaz geçilmez bir parçası. Bu durumu yadırgamak ya da kabul etmemek gerçeği değiştirmiyor. Gerek iş yerinde gerekse evimizde çeşitli sebeblerden dolayı hergün en azından 4-6 saat arasında internette bağlı kalıyoruz. Bu süre içerisinde ise çoğunlukla yaptığımız şeyler iş yapmak ya da elektronik postalarımıza bakmak.
technology_consultant_teknoloji_danismani1269873678.jpg
İnternette daha iyi vakit geçirebileceğiniz siteler de bulunuyor. Bunlar sayesinde, sosyalleşebilir karikatürünüzü çizebilir ve video izleyebilrisiniz. Kendinizi daha iyi ifade etmenize de yarayan vakit geçirmek içni en iyi 10 siteyi sizin için yarıştırdık.
İşte o siteler...

Siteleri görmek için tıklayınız

:: Size göre vakit geçirmek için en faydalı site hangisi?

SDN - http://shiftdelete.net

ahky

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Biri bari olaydı vakit geçirirdik:)

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Zaytung.com'u biliyorum :)

UndyingDarkness

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
İlk üçü bilmeyen atlasın zaten bir yerlerden. Bunların dışında alternatifler konmalıydı.

mucahid

Doçent
Reaksiyon puanı
12
shiftdelete.net:clap::clap::thumbup::thumbup:

xmRipper

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Youtube, facebook niye konulmuşki listeye. Zaten onları herkes biliyor. Listeyi dolduracak site mi bulamadılar acaba?

Freude

Asistan
Reaksiyon puanı
2
zaytung.com iyiymiş.aralarındaki en faydalı site bu .diğerleri tamamiyle gereksiz.

The Dark Knight

Müdavim
Reaksiyon puanı
77
Youtube, facebook niye konulmuşki listeye. Zaten onları herkes biliyor. Listeyi dolduracak site mi bulamadılar acaba?

7 Tane site bulmuşken sanırım 3 farklı site daha bulabilirdim :) En iyi siteler listesi yapıyoruz size yeni siteler tanıtıyoruz demiyor dikkat edersiniz. Haliyle vakit geçirmek için top 10 da bu üç site var.

DogukanDogu

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Hepsini biliyorum da Youtube da sorun var herhalde, ulaşamıyorum. (Not : DNS ayarları Google IP ve Hosts dosyası da modifiyeli) bu sefer gerçekten engelli herhalde tunneling hariç... :)

Anxiety

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Şehirfırsatı için teşekkür ediyorum. Güvenilirlilik konusunda şüpheleniyorum ama.

exantric

Doçent
Reaksiyon puanı
9
birkaçı ingilizce diğer bir kaçıda çok bilinen bir site keşke farklı birşey olsaydı

Son mesajlar