Youtube de video açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

aymelek981

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Slm arkadaşlar youTube a girebiliyorum ama video izlemiyorum ve An Error accured" diyor diye bir hata veriyor

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
dns ayarlarını 8.8.8.8
8.8.4.4 yap sorunun duzelecektır.

aymelek981

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yaptım ama sorun çzülmedı youtubeye girebiliyorum ama video açılmıyor

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
daha önce youtubejarker gibi bir program kurduysan pc ye kaldır ..

OnLT

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
149
1.Adım : Aşağıdaki sorunu çözmemize yardımcı olacak dosyayı bilgisayarınıza indirin.
2.Adım : İndirmiş olduğunuz rar dosyası içindeki, uzantısı bulunmayan hosts dosyasını masaüstüne çıkartın.
3.Adım : C:\WINDOWS\system32\drivers\etc ‘ye gidin.
4.Adım : Masaüstüne çıkartmış olduğunuz hosts dosyasını bir adam önce girmiş olduğunuz C:\WINDOWS\system32\drivers\etc ye gönderin (Kopyala – Yapıştır ile)
5.Adım : İnternet geçmişini temizleyin.

aymelek981

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ilginiz için tşk ler ama bu yooların hepsini denedim yine de aynı hatayı veriyor

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
bunları yaptıktan sonra normal sartlarda gırebılıyor olman lazımdı flaşplayer'i güncelle diecem ama ondan kaynaklandıgını sanmam..

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
hangi tarayıcı ile giriyorsan ön belleğini temizle dns leri arkadaşın dediği gibi yap modem açıp kapattığında ip değiştiğine emin ol. Gerekirse pc yi yeniden başlat bunların hepsini yaptıkdan sonra tekrar girmeyi dene yine giremiyorsan www.ktunnel.com dan girebilirsin. Bir süre sonra düzelir bu hata

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Önce şuradaki programı kur... Program portable zaten.. Sonra ilk çalıştırınca en alttaki Hosts default butonuna tıkla sonra ordaki dns lerden google dns veya opendns yi tıkla sonra çıkan bildirilere tamam dee.. Tarayıcını aç bidaha gir bakalım...

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Burada anlatılanları deneyerek tekrar youtube gir bakalım :) Girdikten sonra 10-15 saniye bekle flash video yüklenecek.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
@SwateR Navige ile Youtube daki videolar nasıl açılıyor.?.. Yani yavaşmı yoksa hızlı bi servermı???

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Onun yaptığı birşey yokki.O sadece PC ye script benzeri birşey indiriyor.Tabi arkaplanda.Sen farketmiyorsun.Yasaklı sitelere girmeni sağlıyor.Gerisi senin internet ve PC hızına kalmış.Yoksa DNS değiştirmek daha mantıklı bana göre.Onuda bu forumda görmüştüm zaten.Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki linke bakabilirsin.

http://www.navige.com/navige-nedir

money

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşım baktın hiçbşey olmuyor ya format at yada youtuba ninjaproxy sitesi üzerinden bi gir bakalım:)

klon

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Önce şuradaki programı kur... Program portable zaten.. Sonra ilk çalıştırınca en alttaki Hosts default butonuna tıkla sonra ordaki dns lerden google dns veya opendns yi tıkla sonra çıkan bildirilere tamam dee.. Tarayıcını aç bidaha gir bakalım...

Programdaki kirmizi buton tüm bu islemleri otomatik yapmaktadir ;)

UndyingDarkness

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
arkadaşım baktın hiçbşey olmuyor ya format at yada youtuba ninjaproxy sitesi üzerinden bi gir bakalım:)

Bir youtube'a girilemiyor diye format atılmaz.

Arkadaşların dediğini doğru yaptıysan mutlaka girersin biraz da internet hızın ile alakalı. Eğer torrent yada aynı ayna bir kaç download varsa açılamayabiliyor.

En iyi Dns ayarları: 208.67.222.222 > 208.67.220.220 yap tamam de bağlantıyı devre dışı bırak etkinleştir Ccleaner tarzı bir program ile çerezleri cipsleri temizle tamamdır =)

Burgazko

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar benim Pc de de olmuyor. Önceden sadece Youtube Jacker yükleyip sorunsuz girebiliyordum Youtube a. Ne oldu bilmiyorum artık ne yaptıysam giremiyorum. Yukarıda yazılan herşeyi de uyguladım ama sonuç negatif. Artık benim PC den şüphelenmeye başladım.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510

Arkadaşlar benim Pc de de olmuyor. Önceden sadece Youtube Jacker yükleyip sorunsuz girebiliyordum Youtube a. Ne oldu bilmiyorum artık ne yaptıysam giremiyorum. Yukarıda yazılan herşeyi de uyguladım ama sonuç negatif. Artık benim PC den şüphelenmeye başladım.

Bak arkadaşım kendi ağzınla youtube jacker kuruluydu diyorsun şu yukarıda anlattıklarımı dikkatlice yap... O programı kurup programı açınca ilk yapacağın iş hosts default butonuna tıkla yoksa Youtube açılmadığı sürece giremezsin... Tabi Telekom un dns adresleriylede giremezsin...

yusher

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
yapman gereken sadece şu iki adım :
hosts dosyasını git sil.
dns ayarını opendns veya googledns yap.
bunları yapınca da giremiyorum diyorsan girme o zaman kardeşim :D

İSS-1

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Merhaba arkadaşlar

Siteye youtube üzerinden yüklenen videolar site sayfasında boş beyaz bir alan olarak görülüyor (bağlantı sıfırlandı) ve Youtube'ye normal tarayıcıdan bağlanmak istediğimde 2-3 dakika sonra bağlantı sıfırlandı hatası diyor.Ne yapmalıyım?

Chrome, Comodo İD, İE, Opera hepsinde aynı.
https:// ile başlayınca youtube giriliyor ama http:// ile başlayınca girilmiyor.

Hosts dosyası değiştirdim, DNS otomatik aldım sonra tekrar Google DNS yaptım, Chrome sıfırladım ama sorun devam ediyor, forumlardaki youtube videoları açılmıyor...

Bu sorunu nasıl çözebilirim ?

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Arkadaşlar kendi blog sayfamda nasıl girileceğini açıkladım ihtiyacı olan bakıp ayarlayabilir.

http://gizemdefteri.blogspot.com.tr/2014/04/youtubeye-giris-ayarlar.html

Paylaşmışsın da direk o dosya içerisinde değiştiremiyoruz hosts dosya içeriğini. Önce masaüstüne kopyalayıp orada değiştiriyoruz biz. Windows 7 ve üstü sürümlerde değişmiyor çünkü. Windows xp de direk etc klasörü içinde değiştirebilirsiniz ancak.