Mail Grubu Nasıl Açılır

Bu konuyu okuyanlar

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Arkadaşlar aynı bölgede görev yapan meslektaşlarımızla ortak belge,haber,duyuru,resim vs paylaşmak adına bir mail grubu açmak istesek nasıl yapabiliriz bunu?

yani ben gruptaki herhangi birine mail attığımda mail gruptaki herkese gitmiş olacak.İşi bilenler dmeek istediğimi anlamışlardır.

ayrıca bu mail grubunu hotmail adreslerimizle kullanabilir miyiz?

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
gmailden açılıyor-yahoo dan açılıyor:Distersen senin için araştırabilirim hemşehrim:D

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
yok gerekli ipuçlarını alırsam şimdi olduğu gibi,ben araştırayım birazcık..

Peki bu yahoo ve gmail gruplarında hotmail adresleri olanları gruba üye alabilir miyiz...

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
gmail grubunu bu adresten olusturabılırsin. Grubu acarken adım adım seni yönendirecektir..

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
redfox bu verdiğin linki tkaip edeyim sağol ilgin için.Ancak gmail adresi gerekecek değil mi?

Neyse ben grubu açayım da sonra arkadaşlara birer gmail adresi açarız artık.

---------- saat 17:28 eklendi ---------- önceki mesaj saat 17:21 eklenmişti ----------

şimdi grubu oluşturdum.Üye davet etme bölümündeyim.Acaba davet edeceğim üyeler hotmail adresine sahip olsalar sorun olur mu...

deneyelim hemen:)

eray045

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
250
üyenin adresi sorun olmaz :)

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
redfox bu verdiğin linki tkaip edeyim sağol ilgin için.Ancak gmail adresi gerekecek değil mi?

Neyse ben grubu açayım da sonra arkadaşlara birer gmail adresi açarız artık.

---------- saat 17:28 eklendi ---------- önceki mesaj saat 17:21 eklenmişti ----------

şimdi grubu oluşturdum.Üye davet etme bölümündeyim.Acaba davet edeceğim üyeler hotmail adresine sahip olsalar sorun olur mu...

deneyelim hemen:)

var olan gmail hesabınıda kullana bilirsin yada yeni bir hesap acmanı isteyecektir.Ben olsam yeni yesap acardım mesela REDFOKS.grubunadı@gmail.com die ..:clover:

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
kendi hotmail adresime davetiye yolladım davetiye inkine tıkladım.Ve gmail sayfasında iken burayı görebileniz için oturum açmış olmanız gerekiyor dedi.

grubu açtım..Yardım için teşekkürler.şimdi arkadaşlardan gmail hesabı almalarını isteyeyim.

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
hotmail adresi ile de açabilirsin.

9gg84h.png

Kişileri buradan ekleyebilirsin.

1z6z1xg.png

rambo0057

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
kardeşim.gruba ekleyip çıkarmakta veya mail atıp almakta sorun yaşanmıyor ama mailler düzensiz geliyor.mesela gmail de bir konu açtığınızda o konu hakkında yapılan yorumlar tek bir başlık altında toplanıyor,ama diğer mail servislerini karıştırdığında onlar bu düzenden faydalanamıyor her yorum farklı bir mail olarak gelmiyor.bunun bir çözümü varsa beraber çözelim.

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Yardım eden herkese teşekkür ederim..Şimdi şöyle bir soru sormak istiyorum.Arkdaşları hotmail adresleriyle ekledim iletiler hepsine gidiyor.

Peki üye olan arkadaşlarım duyru yapmak istediğinde ya da dosya paylaşmak istediğinde ne yapacaklar.

grup mail adresimize bir ileti yollarlarsa hotmailden....
xxxxxxxxxx@[B]googlegroups.com gibi..bu ileti gruptaki herkese gider mi_?

[/B]

findukfaresi

Müdavim
Reaksiyon puanı
73
evet zorhak. googlegroups lu mail adresine mail atan herkes o gruba üye olan herkese mail atmış olur :)

Pelin24ps

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eski Hotmail grubumuzda ortak gelen kutusu konusunda çok sorun yaşıyorduk...mesela bir iletiyi kim yazmış belli değildi, bazen ortak şifremizi tekrar değiştirmemiz gerekiyordu.
Şimdi, Mail-Grubu com kullanmaya başladığımızdan beri hiçbir sorun çıkmadı. Üyelerin her biri kendi
hesabıyla veya Facebook ile serviste oturum açıyor - bence gruplar için bu iyi bir fikir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bir sorum olacak. Google grup oluşturduk fakat bu grup adresine atılan mailler diğer üyelere gitmiyor. Bunu nasıl çözebiliriz?