Ankara Ümitköy'de Feci Kaza

Bu konuyu okuyanlar

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
31427.jpg

Ankara'da feci kaza
26 Nisan 2010 / 07:56

Başkent'te lüks otomobillerin yarışı 1 kişinin ölümüyle son buldu. Ankara'nın gözde semtlerinden Ümitköy'de 2 araç yarış yapmaya başladı. Aşırı hız nedeniyle kontrolden çıkan araçlardan biri trafik levhalarına çarptı.

Ankara'nın Ümitköy semtinde iki lüks otomobilin yarışı ölümle sonuçlandı. Aşırı hız sonucu kontrolden çıkan otomobil yol kenarında bulunan araçlara çarparak metrelerce sürüklendikten sonra trafik levhalarına çarparak durabildi. Paramparça olan lüks otomobilin içinde bulunan 1 kişi hayatını kaybederken, biri ağır 2 kişi de yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, Ankara'nın Ümitköy semtinde gece saatlerinde meydana gelen trafik kazasında, 2432. cadde üzerinde sürücüsünün kimliği tespit edilemeyen 06 BH 6047 plakalı lüks otomobil, plakası tespit edilemeyen başka bir lüks otomobille Ümitköy girişinde yarış yapmaya başladı. Aşırı süratle yarışa başlayan lüks otomobillerden 06 BH 6047 plakalı otomobilin sürücüsü direksiyon hakimiyetini kaybederek ilk önce yol kenarında bulunan ağaçlara çarptı. Kontrolden çıkan otomobil daha sonra devrilerek metrelerce sürüklendikten sonra Eskişehir Yolu Ümitköy girişindeki trafik levhalarına çarparak durabildi. Savaş alanına dönen kaza yerinde, araç içerisinde bulunan bir kişi hayatını kaybederken, biri ağır 2 kişide yaralandı.

Yaralılar olay yerine gelen ambulanslarla çeşitli hastanelere kaldırılarak tedavi altına alınırken, kazayı gören çevredeki vatandaşlar, iki lüks otomobilin trafik ışıklarından aşarı süratle kalktıklarını ve yarışmaya başladıklarını söylediler. 06 BH 6047 plakalı lüks otomobilin kontrolden çıkarak yol kenarında bulunan ağaçları devirdikten sonra trafik levhalarına çarparak durabildiğini söyleyen vatandaşlar, kazanın ardından diğer aracın süratle kaçtığını iddia ettiler.

Kaza nedeniyle başlatılan soruşturma devam ederken, kazada hayatını kaybeden ve kimliği henüz tespit edilemeyen şahsın cesedi Ankara Adli Tıp Kurumu'na götürüldü.

İHA

http://www.kanalahaber.com/ankarada-trafik-kazasi-1olu-haberi-48260.htm

[SDNTV3]http://videolar.haberler.com/981/sehir-icinde-yaris-olumle-noktalandi.flv[/SDNTV3]

Kaza bizim eve 500 metre uzaklıkta olmuş..:(

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Su testisi, su yolunda...
Hiç üzülmedim. :)

mei

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Su testisi, su yolunda...
Hiç üzülmedim. :)

aynen bende de o kadar. bunun gibi her gün yüzlerce kapışmalar oluyor. acaba diğer aracı süren çocuk şuan ne düşünüyordur !!!

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Bu yolda bu kaçıncı ölümlü kaza ..:(

jonjon

Müdavim
Reaksiyon puanı
54
Soykan lambalarda kapışmışlar hehalde.. o araç o hale geldiğine göre sürat çokmuştu.. sürat felaket diyoruz ama anlıyan yok, tekerlekli sandelyeye oturunca anlıyolar..

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Kazadan görüntüler..

[SDNTV3]http://videolar.haberler.com/981/sehir-icinde-yaris-olumle-noktalandi.flv[/SDNTV3]

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Yazık ya ailelerine Allah sabır versin :(

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Al sana GAME OVER!!!

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
Q7 mi lan o ? :blink: Arabaya çok üzüldüm. Süratleri beklediğinizin çok daha üzerinde yanlız. :wink:

Blackout

Müdavim
Reaksiyon puanı
383
Şu kazaları görünce her seferinde basmayacam ln diyorum. Arkadan selektör yapanlardan, önüme kıranlardan arabayı kullanamıyorum. Tabii be olursa olsun bunun bir bahanesi olamaz, basmayacaksın işte.

ahky

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Kızsan bi türlü üzülsen bi türlü yazık günah arkadaş ya nedir bu böyle ya.

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
Kimse kusura bakmasın ama iyi olmuş diyesim geliyor. Başkalarının ölümüne sebep olmadan kendilerini öldürmüşler en iyisi bu sanırım. Gündüz vakti olsa oradan geçen masum insanlarıda öldürürlerdi.

ilahiyatci

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Q7 mi lan o ? :blink: Arabaya çok üzüldüm. Süratleri beklediğinizin çok daha üzerinde yanlız. :wink:

al sana yorumun şahı. insanın değil eşyanın kayboluşuna üzülmek. kazayla yapılmış bir yorum olsa gerek. yahut ben yanlış anladım.

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
250 milyarlık aracın parçalanmamış hali..:)

audi_q7.jpg

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
500 bin tl çok buna ya bla..:D

erdcan

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Bunlar yola çıkınca kendilerini "şumayer" zannediyor heralde.. Ne o aracı kullanan şumi, ne altındaki f1 aracı...Hoş Q7 yi bu hale getiren olsa olsa zompçunun tekidir(zompçu= çakal,ayyaş,serseri,zırtapoz,işe yaramaz anlamlarını içerir:))

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Zaten içmişler biraları..:)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kazayı yapan benim babam ben oğluyum babam 8 ay hapis yattı ve sonra tahliye oldu şimdide soruşturma yargıtayda babam çok kötü oldu artık 70km nin üzerine çıkmıyo vicdan azabı hat safada 11 yııllık arkdaşını kendi eleriyle mezara gönderdi kaza anında araç 220 km deymiş arkadan diğer araba vurunca babam hakimiteyi kaybedip önce ağaca sonra direğe vurup durmuş alkolü sorarsanız 520 promil felanmış bide araba 2008 madeldi ...