Hepsiburada.com'dan Al Kapıda Öde

Bu konuyu okuyanlar

Ecevit BIKTIM

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Hepsiburada.com, Yurtiçi Kargo ile yaptığı işbirliği sayesinde artık müşterilerine online ortamda yaptıkları alışverişi kapıda ödeme fırsatı sunuyor.

Türkiye'nin en hızlı ve en güvenilir e-alışveriş sitesi hepsiburada.com, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda yeni işbirlikleri hayata geçirerek onların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor (İndirimleri Sosyal Ağlardan Takip Edin).
Bugüne kadar üyelerine EFT/Havale, kredi kartı, telefon, CepBank ve Canlimiti ile ödeme seçenekleri sunan hepsiburada.com, Yurtiçi Kargo ile yaptığı işbirliği sayesinde artık 'kapıda ödeme' kolaylığı sağlıyor.
Hayata geçirilen yeni hizmet kapsamında, hepsiburada.com üyeleri 100 TL ile 5.000 TL arası alışverişlerini kapıda nakit olarak ödeme şansına kavuşuyor. Bu sayede üyeler ödemelerini, sipariş ettikleri ürününün teslimatı gerçekleştiği zaman yapabiliyor.

[SDNTV]2010_04_21_Hepsiburada_comdan_kapida_odeme_donemi.mp4[/SDNTV]

Kapıda ödeme 10. gününde...
  • Şu anda kapıda ödeme ile gelen sipariş oranı toplam siparişin yüzde 6'sını oluşturuyor,
    Sipariş veren müşterilerin yüzde 50'si yeni üye ve hepsiburada.com'dan ilk siparişini verdi,
    Uygulamayı ağırlıkla üniversite öğrencileri, emekliler, ev hanımları tercih ediyor,
    Kapıda ödemeyi kullanan müşterilerin yüzde 50'si erkek, yüzde 50'si kadın ve site genelindeki tüm alternatif ödeme seçeneklerinde kadınlar ilk defa bu kadar yüksek bir orana sahip,
    Kadınlar; sağlık güzellik, spor, anne bebek çocuk ve mutfak ürünlerini tercih ederken, erkekler; bilgisayar, spor, otomobil, fotoğraf, kamera ve bahçe kategorisindeki ürünleri satın alıyor. Bu da gösteriyor ki; erkekler, kadınlara oranla daha pahalı ürünler satın alıyor,
    20 yaş altı erkeklerin oranı 20 yaş altı kadınların 2 katı,
    Kadınlarda ağırlıkla 27 - 30 yaş arası müşteriler sipariş veriyor. Bu kitle aynı zamanda toplamın 35'ini oluşturuyor,
    Erkeklerde ise toplamın yüzde 35'ine denk gelen 28 - 32 yaş arası müşteriler sipariş veriyor.
:: Bu yeni servis hakkında ne düşünüyorsunuz?
Yazan: Ecevit Bıktım
SDN - http://shiftdelete.net

mei

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
peki ürünü kapıda görünce beğenmezse almıyorum derse ne oluyor ?

anticor

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Kredi kartı vb. şekilde alışverişten sakınanlar için biçilmiş kaftan.

eairmak

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Kredi kartı ilede çok kez alışveriş yaptım ama buda güzel olmuş :)

Onkolik

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Çok güzel bir uygulama olmuş, Bu uygulama ile internete kredi kartı bilgilerimi yazarsam sıkıntı olur mu? gibi sorularında önüne geçilmiş...

globy7

Asistan
Reaksiyon puanı
0
peki ürünü kapıda görünce beğenmezse almıyorum derse ne oluyor ?
ürün yuvaya geri dönüş yapıyor :)

hepsiburada.com için geç kalmış bi uygulama sistem güvenliğinden anlamayan ve kredi kartı şifrelerinin çalınmasından korkan yada kredi kartı sahibi olamyan kişiler için faydalı olacaktır. :thumbup1:

onn.off

Asistan
Reaksiyon puanı
3
haber güzelde sitede ürün çok azaldı eskiden 10lerce çeşit vardı

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
İnternete kredi kartı numaramı vermeyenler için ideal bir sistem.

gakko42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
isterlerse kendileri getirsinler. hepsiburada artık rezil bir market oldu. kimsenin sorununa çözüm bulmuyorlar. hepsibura bitmiştir benim için. gönderdiğim arızalı harici diskimin yenisi göndermişler ama farklı bir model göndermişler soruyorum niye böyle kimse muhatab olmuyor. kapatsınlar dükkanı bence...

mei

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
isterlerse kendileri getirsinler. hepsiburada artık rezil bir market oldu. kimsenin sorununa çözüm bulmuyorlar. hepsibura bitmiştir benim için. gönderdiğim arızalı harici diskimin yenisi göndermişler ama farklı bir model göndermişler soruyorum niye böyle kimse muhatab olmuyor. kapatsınlar dükkanı bence...

en az 4-5 aydır bu şekilde hemde tonlarca şikayet var :)

Miroğlu

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Güzel servis uygulama iyi hepsiburada.com'a üyeyim devamlı indirim mail'leri geliyor ama ben hiçbirşey almadım şimdiye kadar...