Gata Haydarpaşa'ya Nasıl Giderim ?

Bu konuyu okuyanlar

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Öncelikle herkese iyi akşamlar.

Son 4-5 gündür askerlik işleriyle boğuşuyorum.Cuma günü son yoklamamı yaptırıp Ağustosta askere gitmek için başvurdum.Ancak muayene sırasında sağlık ocağındaki doktor kalbimi dinledi ve "Kalbinde üfürüm denen hastalık olabilir.Askerlik şubesinin belirleyeceği Kaardiyoloji bölümüne görünmelisin" dedi.Şubede beni Bursa Asker Hastanesine yolladı.Hastaneye Cuma günü gittim ve doktor Pazartesi gününe Ekokardiyografi ile muayene için randevu verdi. Bugün tekrardan askeri hastaneye gittim.Ekokardiyografi cihazının monitöründe görüntü kalitesi çok bozuk olduğu gerekçesiyle ileri tetkik için beni Haydarpaşa GATA Eğitim Hastanesine sevk etti.

Velhasıl gelelim konuya.Şimdiye kadar İstanbul'a hiç gitmemiş biri olarak burayı nasıl bulabilirim ? Hangi otogarda inmem gerekli ve kaç nolu otobüs,dolmuşa binmem gerekir ?

Not: Bursa/Gemlik'te ikamet etmekteyim.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler... :flowers:

qKTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
Arabanla mı geleceksin yoksa otobüsle mi ?

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Otobüsle.

KAZUYA

Doçent
Reaksiyon puanı
20
bursadan bindigin otobusun servisinin olmasina dikkat et. genelde ulusoy nilufer varan gibi firmalari tercih et. istanbul da harem otogarinda ineceksin. eger firmanin servisi seni haydarpasaya gotururse sanlisin eger goturmezse harem den haydarpasaya belediye otobuslerine binebilirsin. zaten ikiside kadikoyde

Reading

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Bursa otogardan bin İstanbul harem otogarında in. Harem otogarının önünden kadıköy dolmuşuna bin Şoföre Gata'nın önünde indirmesini söyle.

En basit bu yolla Gata'ya gidersin. (Geçmiş olsun)

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Tekrardan çok teşekkürler arkadaşlar.Baya bir bilgi edindim eskiye nazaran :flowers:

Ne demişler: "Sora sora bağdat bulunur" :)

ahky

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Gata da askerlik yapmış biri olarak söylüyorum:)Harem otogarına gitmelisin,oradan da dolmuşla Kadıköye geçersin.Kime sorsan gösterir zaten kolay yani.Geleceğin firmanın servisi varsa Kadıköye servisle de geçebilirsin.Taksiye binsen de olur 7-8 lira bişey yazar,çok yakın...3.no'lu nizamiyeden giriş yapacaksın, görev yaptığım yerdir orası:)Sevk evraklarını görevli askerlere gösterip içeri girersin.

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Gata da askerlik yapmış biri olarak söylüyorum:)Harem otogarına gitmelisin,oradan da dolmuşla Kadıköye geçersin.Kime sorsan gösterir zaten kolay yani.Geleceğin firmanın servisi varsa Kadıköye servisle de geçebilirsin.Taksiye binsen de olur 7-8 lira bişey yazar,çok yakın...3.no'lu nizamiyeden giriş yapacaksın, görev yaptığım yerdir orası:)Sevk evraklarını görevli askerlere gösterip içeri girersin.
Tanıdık bi komutan felan varsa yardımcı olsunlar arkadaşa :)

ahky

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Hastane komutanı vardı onuda Balyoz'dan içeri aldılar:)

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
hangi firmayla gideceksen bilemiyorum anadolu yakasında ineceksin eğer büyük firmalardan birini seçersen kadıköy servislerine bineceksin kadıköyden minübüsler var rıhtımdan veye ticari taksi en iyisi :)

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
gata da askerlik yapan arkadaşım orda kurallar nasıl benim eşim ustalık oraya çıktı çarşı izni sık kullanabiliyorlar mı evci rahat çıkabiliyorlar mı