Doping adsl kullanan varmı ?

Bu konuyu okuyanlar

vegaturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
117
Arkadaşlar aramızda Doping Adsl kullananlar varmı ? Ben Smile Adsl 8 mb kullanıyorum adil kullanım zımbırtısı yüzünden 15 gb aşımında hızım düşüyor..
Biz kotadan kurtulalım derken bunlar limitsiz tarifeleride kotalı yapmaya başladı.:hammer:

8 mb Smile Adsl hattımı iptal ettirip 4mb Doping Adsl e geçmeyi düşünüyorum..:confused1:
Dopign Adsl kullanan arkadaşlara bir kaç sorum olacak kesinti ve hız konusunda ..:sneaky2:
8mb hızı sorunsuz kullanabiliyordum acaba Doping Adsl bana 4 mb hızı sorunsuz kullandıracakmı ? ve kesintiler yaşanıyormu. ? :confused1:

Ay Parçası

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
ben şu an 8 mbit kotalı kullanıyorum.kotamda şuan 15 gb yani kotamı çoktan aştım bile ama alt yapı yüzünden hızımı düşürmediler.

Mirack1907

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Nasıl kullanıyorsan o şekilde devam eder.Hatlarda ve hızında hiçbir değişiklik olmaz diğer firmalarda.Farklı olan tek şey Müşteri Hizmetleri ve fiyatlarıdır :)

vegaturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
117
Nasıl kullanıyorsan o şekilde devam eder.Hatlarda ve hızında hiçbir değişiklik olmaz diğer firmalarda.Farklı olan tek şey Müşteri Hizmetleri ve fiyatlarıdır :)

Mir aslında smile adsl iyi bu zamana kadar kesinti olmadı :) ama adamlar sanki çok adilmiş gibi adil kullanım adı altında hızı kesiyorlar uyuz ettiler beni

Doping fiyatları biraz daha iyi yağmurdan kaçarken doluya tutulmayalım diye bu konuyu açtım :mrgreen: dediklerin mantıklı geldi :)

Birde benim airties modemim var smile adsl kullanlar ttnette ttnet kullanlar smile adsl de kullanamıyormuş galiba o sorunumuda halledebilirsem modem masrafsız bu işi halledecem iyice paranoyak oldum indirdiğim dosyalırın kaç gb olduğunu saymak istemiyorum artık :unsure:

Mirack1907

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Modemin firmware sini bulursan @smile özelliğini kaldırabilrsin sorun olmaz oda :) Sınırlandırılmak heleki internette hiç istemediğim birşey :)

vegaturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
117
Modemin firmware sini bulursan @smile özelliğini kaldırabilrsin sorun olmaz oda :) Sınırlandırılmak heleki internette hiç istemediğim birşey :)

Teşekkürler Mir firmware sini araştırmaya başlıyayım.. ayın 23 ünde smile adsl hattı iptal edebileceklermiş Dopinnge ön kayıt yaptırdım az önce umarım 4 mb yede 15 gb kota olayı bulaşmaş :) sağol yardımların için.. :thumbup1: :clover:

Mirack1907

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
57
4 MB kullanıyorum 2 yıldır hiç sorun yaşamadım paso download arada kopmalar netin gitmesi felan oldu tabii onlarda doğal zaten full bağlantı olmasını istemek hayalden başka birşey değil daha rahat olursun hızın belli indireceğin sınırsız olur :D Rica ederim :)

TazzzY

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Tavsiye eden varmı Beni bugün aradılar 24 ay Tahattüt ile İlk 10 Ayı 20 Tl 10 ay'dan sonra 49 tl ile 8 mb İnternet sağlıyorlarmış Eğer güvenilirse geçmeyi düşünüyorum.

visitory

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyi günler öncelikle benim arkadaşım doping internet müşteri temcilcisi onun sayesinde bende dopinge geçtim 4 gb 8 mbit hızında ve 2 yıl sözleşme yaptım limitsiz kullanıyorum 19,99 8 ay boyunca ödeyeceğim diğer internetlerden açık konuşmak gerekirse hız konusunda bi fark yok ama diğer netlere göre müşteri hizmetleri çok sağlam hemn ulaşabiliyorsun ve sorununu çözüyorlar sıra çok beklemiyorsun ayrıca ben ttnet kullanıyordum ofisimde 2 yılı doldurmadan ofisi kapatmaya karar verdim benden cezai şart diye 350 tl para aldı ileride gene doping i iptal ettirirsem sadece 8 ay indirimden yararlanmamış olacağım 8 ayı normal tarifemden vericeğim ama iptal ettirmeyi düşünmüyorum şahsen ilgilenenler arkadaşıma .... . adresinden ulaşabilirler denemekte yarar var iptal ederseniz bi zararınız sonuçta olmuyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ist k.çekmece de oturuyorum ankara da kablo net ist smile kullandım şu an doping kullanıyorum en hızlısı bu gayet memnunum çok yoğun bir saat olmadıkça 1020p hiç beklemden izleniyor oyunlar da takıntısız ;)

NoEscape

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben 2 yıldır 8 mbit 50 gb akk olarak kullanıyorum. Daha hiçbir sıkıntısını görmedim.