Evkur dan bilgisayar almak istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

Burak_58

Asistan
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar taksit ile laptop almak istiyorum.Aradaki vade farkını felan biliyorum onun haricinde ürünler kalitelimi? Evkur hakkında bilgisi olanlar bilgi verirse sevinirim:)

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
eğer böyle yerlerden alacaksan Vatan Bilgisayar'dan al.

Miroğlu

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Evet vatan bilgisayar piyasaya göre 100-200 tl indirimli satıyor vatan'dan al...

Burak_58

Asistan
Reaksiyon puanı
0
eğer böyle yerlerden alacaksan Vatan Bilgisayar'dan al.

kartsız alma olayından dolayı zaten burayı seçiyorum kredi kartım yok hesap kartım war buda doğal olarak o kartta param olsa zaten bi çok firma war alıcak:)

---------- saat 21:24 eklendi ---------- önceki mesaj saat 21:23 eklenmişti ----------

Evet vatan bilgisayar piyasaya göre 100-200 tl indirimli satıyor vatan'dan al...

çoğu firmanın herşeyini araştırıyorum teknoloji hastalığı var biraz vatan computer da dibimde teknosada gold da ama kredi kartsız taksitle alma olayından dolayı konuyu açtım :)

adoen

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Arkadaş Evkurdan almada nereden alırsan al bana kalırsa çünkü Evkur çok pahalıya satış yapıyor.

Burak_58

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaş Evkurdan almada nereden alırsan al bana kalırsa çünkü Evkur çok pahalıya satış yapıyor.

evkurun pahalı oldugunu biliyorum kredi kartım yok bu yüzden birde teknoloji hastalığım var kimi karşı cinsden zevk alır kimi arabasından bilgisayarından felan filam

Ay Parçası

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
bencede evkura hiç bulaşma derim evkur kazığın alasını atıyor fiyatları piyasanın nredeyse iki katı arkadaşların dediği gibi laptop alacaksan vatan bilgisayar gibi adını duyurmuş bilgisayar marketlerinden almanı tavsiye ederim kal sağlıcakla.:biggrin:

KAZUYA

Doçent
Reaksiyon puanı
20
arkadas insanlardan yorum bekliyorsun insanlarda sana yorum yapiyor.sana onermiyorlar pahali diyorlar Evkur dan baska carem yok diyorsan evkurdan al ozaman. daha neyin yorumunu bekliyorsunki.

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
evkur bu şekilde mal satışı yaptığında fiyat nerdeye %60 artıyor bilgin olsun bence bi arkadaşına rica et kartını kullan ya da bankadan kredi çek daha ucuza gelir :D

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
evkur her artı taksit için belli oranda vade farkı uygulluyor. Şöyleki örnek : bi telefon 500 ise 10 ay taksit her ay için 10 tl 100 tl naptı telefoun fiyatı 600 tl. normalde daha pahalı. he bunu esgeç, geciktirdiğinde faiz ödüyosun. sen bilirsin.

adoen

Doçent
Reaksiyon puanı
6
evkurun pahalı oldugunu biliyorum kredi kartım yok bu yüzden birde teknoloji hastalığım var kimi karşı cinsden zevk alır kimi arabasından bilgisayarından felan filam

Açıkcası kredi kartsız taksit yapabilecek başka bir teknoloji markası bulmak zor gibi sen bana kalırsa Evkurdan al gitsin.

Burak_58

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadas insanlardan yorum bekliyorsun insanlarda sana yorum yapiyor. Evkur dan baska carem yok diyorsan evkurdan al ozaman. daha neyin yorumunu bekliyorsunki.

sanırım anlatamadım kredi kartım olsa firma söylemenize gerek yok diğer firmaları kralınızdan iyi biliyorum bütün herşeyini fiyat vs.vs. benim anlatmak istediğim ürün olarak sattığı ürünler kalitelimi değilmi bilgisi tecrübesi olan varsa aydınlatsın dedim vade farkı diyorum en başda anlamıyormusunuz yani evkurun fiyat olarak baya fark koydugunu bildiğimi en başdan yazdım

---------- saat 21:41 eklendi ---------- önceki mesaj saat 21:40 eklenmişti ----------

Pesimistyle!

Müdavim
Reaksiyon puanı
50
arkadas insanlardan yorum bekliyorsun insanlarda sana yorum yapiyor. Evkur dan baska carem yok diyorsan evkurdan al ozaman. daha neyin yorumunu bekliyorsunki.
Başka amaç olabilir başka ne olabilir ki?
Evkur ucuz ya da pahalı olsa bile neden illa alma alma diyorlar ortada bir amaç var belli.
Çamur at izi kalsın.
Almaya niyetli olan veya zorunluluğu olan biri zaten sormadan alır.

Burak_58

Asistan
Reaksiyon puanı
0
eyvaLLAH YA adoen en düzgün yorum senden geldi :)

Slokr

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Git araştır uygun kredi kartlarını bir tane çıkar sadece bu ürünü al öde borçlarını sonra kapat kartı.Kara geçersin.Ama kredi kartı olunca kendime güvenemem diyorsan o başka bir şey.Mesela 2 tane emekli tanıdığım var karı koca hiç nakit kullanmıyorlar tek kartları var alıyorlar ihtiyaçlarını ay sonunda da kapatıyorlar borçlarını böyle oldumu kredi kartının zararı olmuyor.

nsglc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
iade şartları da problemli evkurun, henüz teslim almadığın bir üründen bile vazgeçemiyorsun, yakon bir arkadaşım telefon alırken böyle bir sıkıntı yaşadı, kalite araştırması için hangi marka alıcaksan onu araştır, garantiyi de marka kendisi veriyor zaten.

sinekvale

Asistan
Reaksiyon puanı
8
arkadas kredı kartı yok dıyor;gayet net söylemiş..EVKUR kazıgın en yağlısı demişler bunuda sanırım kendi biliyor ve bna zaten razı bizden istedıgı fikir satılan ürün kalitesi..

Notebooklarda zaten marka model belli..Ellerindekı urun modellerini yaz buraya ona göre daah duzgun elestırıler gelebılır en azından EVKUR KAZIGINI degıl notebbok ozelıklerını tartısırız..Ama bıldıgım kadarıyla bu tur magazalar pekte guncel modellerı sunmuyorlar..

adoen

Doçent
Reaksiyon puanı
6
sanırım anlatamadım kredi kartım olsa firma söylemenize gerek yok diğer firmaları kralınızdan iyi biliyorum bütün herşeyini fiyat vs.vs. benim anlatmak istediğim ürün olarak sattığı ürünler kalitelimi değilmi bilgisi tecrübesi olan varsa aydınlatsın dedim vade farkı diyorum en başda anlamıyormusunuz yani evkurun fiyat olarak baya fark koydugunu bildiğimi en başdan yazdım

---------- saat 21:41 eklendi ---------- önceki mesaj saat 21:40 eklenmişti ----------

Evkurun ürünlerinin kalitesi değilde alacağın marka önemli ilk alırken ürünü güzelce test et iade konusunda evkur biraz problemli sanırım.

qKTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
Bence de Evkur'dan bir şey alınmaz. Kesinlikle Hayır!!

Burak_58

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadas kredı kartı yok dıyor;gayet net söylemiş..EVKUR kazıgın en yağlısı demişler bunuda sanırım kendi biliyor ve bna zaten razı bizden istedıgı fikir satılan ürün kalitesi..

Notebooklarda zaten marka model belli..Ellerindekı urun modellerini yaz buraya ona göre daah duzgun elestırıler gelebılır en azından EVKUR KAZIGINI degıl notebbok ozelıklerını tartısırız..Ama bıldıgım kadarıyla bu tur magazalar pekte guncel modellerı sunmuyorlar..

anlından öpesim geldi.:rolleyes:Çok güzel özetledim walla kardeşim eyvallah. alanlara da kalite sorunu oldumu diye sordum yoksa bilgisayarlar hakkımda baya bi fikrim war evkur altında gelen malları sordum millet hiç konuyu okumadan yazıyordu. saolasın anlıyan bir kaç insan çıktı

XabraL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kredi kartsız bende aldım... ev center diye bir yer var.. hiç peşinat vermedim. 1 gün sonra kapıma geldi.
markası exper... monitör hariç olarak aldım 55 tl x 15 ay

özellikler
intel pentium dual core 2.5 ghz
260 gb hdd
1 gb hd ati radeon
dvd writer
kart okuyucu ve bir sürü usb girişi var harika bir kasa.

S_T_A_L_K_E_R

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Evkurdan alıcağına briktir paranı git peşin Vatan'dan al.Çok daha ucuza gelir..

Reaksiyon puanı
0
Siz evkurun neyinini biliyosunuz da konusuyorsunuz ? Evkur'un nakıt ve kredı kartı fıyatlarıyla hıc vatanın fıyatlarını karsılastırdınız mı ? hayır camur at ızı kalsın...Arkadasım nakıt veya kredı kartın varsa vatanda bımekste dahıl hepsıne 100 150 tl fark atar he kartın yok paranda yoksa turkıyenın hıc bı yerınde sana 36 ay vadeyle 24 ay vadeyle bılgısayar vermıyorlar...faiz olayına gelınce de bankadan cek bakalım kredıyı ne kadar oduceksın ? bılmıyorsunuz...cunku bankadan kredı cekmenle evkurdan 24 ay bılgısayar alman arasında fark yok aynı faız oranını uyguluyor...Bunların hepsını bılın ogrenın ondan sonra kotulemeye baslayın bu ne ya....ben balıkesır evkur bılgısayar reyonundayım ısteyen arkadas buyursun gelsın elınde getırsın katologunu karsılastıralım bu kadar basıt...

sinekvale

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Siz evkurun neyinini biliyosunuz da konusuyorsunuz ? Evkur'un nakıt ve kredı kartı fıyatlarıyla hıc vatanın fıyatlarını karsılastırdınız mı ? hayır camur at ızı kalsın...Arkadasım nakıt veya kredı kartın varsa vatanda bımekste dahıl hepsıne 100 150 tl fark atar he kartın yok paranda yoksa turkıyenın hıc bı yerınde sana 36 ay vadeyle 24 ay vadeyle bılgısayar vermıyorlar...faiz olayına gelınce de bankadan cek bakalım kredıyı ne kadar oduceksın ? bılmıyorsunuz...cunku bankadan kredı cekmenle evkurdan 24 ay bılgısayar alman arasında fark yok aynı faız oranını uyguluyor...Bunların hepsını bılın ogrenın ondan sonra kotulemeye baslayın bu ne ya....ben balıkesır evkur bılgısayar reyonundayım ısteyen arkadas buyursun gelsın elınde getırsın katologunu karsılastıralım bu kadar basıt...
yavaş gel delikanlı...hava zaten sıcak

tun@h@n

Doçent
Reaksiyon puanı
6
arkadaş düello yerini söylemiş,kendisine güvenen alsın katoloğu eline gitsin,burada yazdıklarını ispatlasın,yoksa:):):)

hyrptr

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Evkur kazıkçıdır. Ama mecbursan yapacak bişey yok.

msydm

Doçent
Reaksiyon puanı
66
Allah kurtarsın ve geçmişş olsun.. :D

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
yine hortlatmışlar eski konuyu. :D

evkur kredi kartsız taksitli satış yapıyorsa pahalı da olsa güzel bir alternatif. tabi sırf kart kullanmamak için aynı malı pahalıya almak ne kadar mantıklı tartışılır. artık kredi kartı almak çok kolay. yıllık aildatsız kartlar da var. hatta bazı bankalar para kartlarına (maestro) bile taksit özelliği ekledi.