Word belgesinde düzenleme

Bu konuyu okuyanlar

ceteci25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
word belgesinde düzenlemeye izin verilmiyorsa busorun nasıl giderilir. pdf formatından word formatına çevirdiğim dökümanları düzenlemem gerekli acaba izin nasıl alınır lütfen yardımcı olunuz

ceteci25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şifre falan sormuyor fakat hiçbir işlem yapamıyorum

mustafa136

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba.Dosya yı açtıktan sonra farklı kaydet seçeneği ile kaydedin .O zaman kaydettiğiniz kopya dosyayı rahatlıkla düzenleyebilirsiniz.

İkinci çözüm sağ tık-özellikler sekmesinde en altta salt okunur seçeneği seçili olabilir.O seçili iken dosyayı asla değiştiremezsin. O kutucuğu tıklatarak boşalt sonra tamam de .İnşallah olur.

ceteci25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet bütün yazılanları yaptım. Hatta farklı kaydet yaptım yeniden indirdim. Yine pdf dosyası olarak indi , özelliklerinden kontrol ettim sadece pdf açılıyor .Word e çevirdim açtım yinede hiçbir değişiklik yapamadım . Değişiklik için tıklayınca hepsi siliniyor

HeLLxXx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet bütün yazılanları yaptım. Hatta farklı kaydet yaptım yeniden indirdim. Yine pdf dosyası olarak indi , özelliklerinden kontrol ettim sadece pdf açılıyor .Word e çevirdim açtım yinede hiçbir değişiklik yapamadım . Değişiklik için tıklayınca hepsi siliniyor
NEtte pdf dosyalarını word e çeriven online çeviri siteleri var onlardan yükle pdf ini sana word olarak verir üstelik değişikliğe de açıktır onlar. Google de ara free pdf to word die gelir. İlk gelenle güvenlidir genelde...

Bide bunu dene bakalım.

mcaner23

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ya internetten .pdf yi .doc a çeviren bir program bulabilirsin ama eğer çok uzun değilse elle yazmanı öneririm çünkü bir keresinde .pdf yi .doc a çevirmem gerekiyordu çevirdim ama iyi olmamıştı üstünde rahatça oynayamıyordum.hatta okuldaki bilg. mühendisi hoca .pdf yi .doc a çevirmeye çalışmayın yazmaktan daha çok uğraşırsınız demişti.

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
selamun aleyküm arkadaşlar daha önce world'de yazıp hem bilgisayara hem de usb'ye kayıt ettiğim dosyalar üzerinde değişiklik yapmak istiyorum seçim kilitli olduğundan bu düzeltmeye izin verilmiyor diyor. biraz yardım edebilirmisiniz.!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar daha önce word dosyasında yazdığım yazılar vardı fakat beim haberim olmadan birisi karıştırmış şuanda paragraflarımın yerleri değişmiş bu işlemleri geri almak için ne yapmam gerekir :(

cholonya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
word belgesinde düzenlemeye izin verilmiyorsa busorun nasıl giderilir. pdf formatından word formatına çevirdiğim dökümanları düzenlemem gerekli acaba izin nasıl alınır lütfen yardımcı olunuz
eğer ki hala sorunu çözemediysen office 2013 ön izlemeyi kurarsan pdfyi wordde çeviriyor.

arkadaşlar daha önce word dosyasında yazdığım yazılar vardı fakat beim haberim olmadan birisi karıştırmış şuanda paragraflarımın yerleri değişmiş bu işlemleri geri almak için ne yapmam gerekir :(
sanırım kaydedilip dosya kapatılmış.geri döünüşü yok bence.