Ekran koruyucu çalışmıyor

Bu konuyu okuyanlar

ibrahimhd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar cracklenmiş 16385 rtm ultimate kullanıyorum ekran koruyucu ve cihazın boşta kaldığı sürede ekran kararma ve ekran kapanma çalışmıyor sizce neden olabilir.

tertunc

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
21
illegal bir sürüm kullandığın için olabilir

captaingreen

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Neden ilgisi yok deyip kestirip atıyorusun ki,doğru söylüyor arkadaş,illegal kullanılan bir sistemin içine birileri girip çıkabilir,sen evinin anahtarını başkalarına ver ondan sonrada benim evimde şu vardı şimdi yok neden acaba de,hiç olacak şeymi bu kullanıyorsan lisanlı olanın kullan bak bakalım sorun yaşıyormusun.

karcx

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
Neden ilgisi yok deyip kestirip atıyorusun ki,doğru söylüyor arkadaş,illegal kullanılan bir sistemin içine birileri girip çıkabilir,sen evinin anahtarını başkalarına ver ondan sonrada benim evimde şu vardı şimdi yok neden acaba de,hiç olacak şeymi bu kullanıyorsan lisanlı olanın kullan bak bakalım sorun yaşıyormusun.

Bunca yıldır korsan kullanırım hiç bir sorunla karşılaşmadım...:devil::devil:
:D:D:D
Önce kullandığın işletim sistemini tam anlamıyla kullanabilmeli vede doğru crack işlemini yapmalı...
Bir hacker benim makinama erişse ne olur erişmese ne olur..!!!??
Korsanın vede korsancının dostu : Microsoft...:clap::clap::clap:

ibrahimhd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşım anlamaıyorsun galiba daha öncedende (çalıştığı zaman da ) cracklı idi yani onula ilgisi yok,crackla ekran koruyucuyu nasıl birleştirdin orasını hiç anlamadım laf olsun diye yazmayalım birşey biliyorsak yazalım ben bilen birilerinin yazması taraftarıyım.

karcx

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
Denetim Masası-->Güç Seçenekleri:
Orayı bi kontrol et..
259zipk.jpg

kullanat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sistemde çalışan programlardan bazıları bu soruna neden oluyor olabilir.Mesela bende de media player açık iken devre dışı oluyordu.sen de bütün açık programları kapattıktan sonra bekle dene bakalım.Usb ile takılı aygıtlar varsa onları da çıkarıp denemeni tavsiye ederim.

ibrahimhd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
sistemde çalışan programlardan bazıları bu soruna neden oluyor olabilir.Mesela bende de media player açık iken devre dışı oluyordu.sen de bütün açık programları kapattıktan sonra bekle dene bakalım.Usb ile takılı aygıtlar varsa onları da çıkarıp denemeni tavsiye ederim.
yazdıklarınızıda denedim dostum , benim cihaz hiç kapanmıyor geceleri dahil olmak üzere 24 saat çalışıyor sürekli olarak ya download yada upload yapmak zorundayım bu sorunda oldukça canımı sıkmaya başladı her halde yeniden format attıracak bana bu sıkışık zamanda.

kullanat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tüm çalışan programları kapadıkdan sonra görev yöneticisinden çalışan işlemlerin oldugu kısmın bi görüntüsünü koyabilir misin ?

kullanat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çalışan işlemlerin arasında bir idm işlemi var ama o neden olabilir mi bilmiyorum.dediğim gibi usb aygıtlarını(kablosuz mouse,klavye,webcam vs.) da çıkarıp deneme yaptın yine sonuç yok ise şuradaki adımları denemeni tavsiye derim.

http://www.vistax64.com/tutorials/63567-power-options-sleep-mode-problems.html
12-13 farklı durumdan kaynaklanabileceğini düşünüp çözümler belirtmişler,faydası olabilir.

ibrahimhd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
çalışan işlemlerin arasında bir idm işlemi var ama o neden olabilir mi bilmiyorum.dediğim gibi usb aygıtlarını(kablosuz mouse,klavye,webcam vs.) da çıkarıp deneme yaptın yine sonuç yok ise şuradaki adımları denemeni tavsiye derim.

http://www.vistax64.com/tutorials/63567-power-options-sleep-mode-problems.html
12-13 farklı durumdan kaynaklanabileceğini düşünüp çözümler belirtmişler,faydası olabilir.
sagol bir inceleyeyim.