Windows 7 Ultimate Ürün Anahtarı veya crack

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fatih0xx

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ya tamam ya lanet olsun ya açmaz olaydım şu konuyu.

SmiLey

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
55
fatih0xx sen nasıl bir tipsin? Millete küfürler ediyorsun bir de haksız diyorsun.

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
demi ya :wink:

sonra arkadaşn ms bağırmaz mı kullandığın yazılımın hakkını ver diye :dirol: bak adam tamda kendini hayır işlerine adamışken senin bu yaptığın iş mi ? :laugh:

fatih0xx

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ben kimseye küfür etmedim tamam mı. sadece biri bana gerizekalı dedi bende cevabını verdim. birisi sana küfür etse cevap vermezmisin

netfaruk

Doçent
Reaksiyon puanı
11
google'a windows 7 activation crack yazmak bu konuyu buraya açıp tartışmaktan daha mı zor ?

fatih0xx

Asistan
Reaksiyon puanı
1
netfaruk yazdıkda herhalde. işe yarayan bi program bulamadığım için buraya yazdım. hem sdn forum başlığında ne yazıyo biliyorsan paylaş bilmiyorsan sor.

SmiLey

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
55
SDN'de crack ve illegal paylaşım yapmak ve istemek yasaktır.

mned

Doçent
Reaksiyon puanı
24
netfaruk yazdıkda herhalde. işe yarayan bi program bulamadığım için buraya yazdım. hem sdn forum başlığında ne yazıyo biliyorsan paylaş bilmiyorsan sor.
Vallahi doğru söylüyor Başlıkta aynen " BİLİYORSAN PAYLAŞ BİLMİYORSAN SOR" yazıyor:)

netfaruk

Doçent
Reaksiyon puanı
11
üyelik tarihin mayıs 2008 yazıyor forumda yenide sayılmazsın ben bu konuyu can sıkıntısından açtığını düşünerek bir şaka olarak algılıyorum :)

ALMİ

Müdavim
Reaksiyon puanı
60
ben kimseye küfür etmedim tamam mı. sadece biri bana gerizekalı dedi bende cevabını verdim. birisi sana küfür etse cevap vermezmisin
Gerizekalı dememin sebebi uzun zamandır forumun üyesisin ve illegal nedir bilmiyorsun(Aslında normal düne kadar moderatörlerde bilmiyordu:D)

Haklısın diyorum.Ama 1 vurana 2 vur derler ya sen 5 vurdun:D

İşte puan sistemin zararları şimdi ben ona oda bana şikayette bulunucak:D

Aldım mı şimdi eksi puanı:D:D:D:D

fatih0xx

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ya faruk git işine kardeşim sen giderken ben geliyordum

Jordan

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Korsan kullanmak emek hırsızlığıdır.:angry: O ürünün 450 TL satış fiyatı varsa hepsi 1 kisinin cebine giriyor değildir veya hepsi kâr değildir. Ürünün paketlenmesi, lojistiği, vergisi, hazırlanırken kullanılan bilgisayarların elektriği, aracı firmanın kazancı vs..... uzar gider. 450 TL ile bir sürü kişinin karnı doyuyor. Ayrıca 4 tane windows paketi var en ucuzu 200 TL , bunu da veremiyorsan 100 TL karşılığında orjinal windows yükleyen yerler var , bu da olmuyorsa ücretsiz işletim sistemi pardus var ... !!

fatih0xx

Asistan
Reaksiyon puanı
1
JORDAN sende bir hırsızsın o zaman. internetten hiç mi mp3 indirmedin. indirmedim diyen yalan söyler bi kere. benim vista home premuum pakedim orjinaldi, ama vistayı intetnetten indirdim sonrada crackledim canavar gibide kullanıyorum. şimdi 400 tl vericek durumum yok. olursa bakarız.

SmiLey

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
55
İndir kardeşim indirme diyen yok.Lakin burda bunu söylemek yasak diyoruz.

ALMİ

Müdavim
Reaksiyon puanı
60
JORDAN sende bir hırsızsın o zaman. internetten hiç mi mp3 indirmedin. indirmedim diyen yalan söyler bi kere. benim vista home premuum pakedim orjinaldi, ama vistayı intetnetten indirdim sonrada crackledim canavar gibide kullanıyorum. şimdi 400 tl vericek durumum yok. olursa bakarız.
Kardeşim kullanıyorsan kullan bir şey demiyoruz forum kurallarını oku sadece forumda isteme en az 10 arkadaş benden crack istemiştir bende yardım etmişimdir.Ama senin gibi olanlara yardım edilmez.

Gidip müziğe de para verilmez.Veriyorum TTNet Müziği paraya hem indiriyorum hem de yasal oluyor.Kısmet olursa Windows 7 yi de alacağım.Tabi sistem DX 11 takviyesi yaptıktan sonra.

watchers

Doçent
Reaksiyon puanı
9
''Windows 7 Ultimate Ürün Anahtarı veya crack'' isimli açtığım konuya
aşağıdaki arkadaşlar şu cevapları vermişlerdi

pcwolf : uçuş izni mi almaya çalışıyon?? forum kurallarına bi baksan?

kortoz : modlar yasaklı içerik arkadaş uçmuş herhalde.

watchers : yasak arkadaşlar böyle isteklerde bulunmak.

kaberdey : kendince haklı olabilirsin ama yasalar da amerikan emperyalizminden yana ve malesef illegal içerik yayınlamak da paylaşmak da yasak...

Big : Bu sitede aradığın crack lerden yüzlerce bulabilirsin.

maydanoz : katz'a gir. Bulursun ama yayında domuz gribi bedava. istersen.

dream3r : burda bu kadar takılmamış olsan belkide bulmuştun.

millitarist : Sanki 500 günün vardı.

pcwolf : kullandığım xp ve win7 orijinal. arkadaş burdan bulamazsın işte, arakdaşların dediği gibi googleye bak. tabi nasıl arama yapacağını biliyorsan bulursun.

ŞİMDİ BU ARKADAŞLARA SORUYORUM.

mylife.eg isimli kullanıcı http://forum.shiftdelete.net/windows-7/117127-windows-7-ultimate-x86-msdn-originals-turkish-%7C-2-33-gb.html Windows 7 Ultimate x86 MSDN ORIGINALS (Turkish) | 2.33 GB konusunu açmış indirme linklerini de açıkça yazmış

NEDENNNNNNNNNNNN BU KONUYADA BENİMKİNE YAZDIĞINIZ GİBİ YORUMLAR YAZMIYORSUNUZ.

YA İŞTE ARKADAŞLAR BEN BU TARZ ŞEYLERE GICIK OLUYORUM.

BENİ ANLARSINIZ UMARIM

o arkadaşın verdiği vista microsoftun kendisinin de dağıtığı sınırlı sürümdür orada illegal bir paylaşım yok yaw ne uzadı arkadaş bu konu modlar neden kilitlemiyorlar konuyu

mei

Müdavim
Reaksiyon puanı
36

git başka yerlerde forum çöplüğü yarat burası sana göre değil..

mned

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Vallahi foruma hareket getirdi bu fatih0xx arkadaş yaaa:) baksana yukarı kaç kişi okuyor yazıyor:)

euphoriazoca

Asistan
Reaksiyon puanı
3
hehe tam curcuna:D:D torrentten bulmayı nden denemıorsn orda mevcut loaderıyla bırlıkte..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar