Windows7 ultimate güncelleştirme sorunu

Bu konuyu okuyanlar

fatih0xx

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar windows 7 de yükleyemediğim 1 güncelleme var sürekli aynı hatayı veriyor. sizce çözüm ne.

1608.jpg

TugiForum

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Geçersiz girişler olabilir bendede son günlerde kendi bilgisayarımda dahil başka pcdede bu hatayı gördüm. . Windows 7'de bu ara bişiler var. . ccleaner. . gibi programlarla tara geçersiz girişleri silsin..

Güncelleyemediği güncelleme peketini yazarsan iyi olur. . bende "microsoft visual studio" güncellemsne hata vermişti sanırsam.

ilica18

Asistan
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar bende de win7 var şimdilik bi problem yok ama win7 de bi kaç tane açık bulundu geçenlerde belki o açığı kullanan bi virüsten olabilir iyi bi antivirüsle tarama yaptır ama öncelikle prog ekle-kaldırdan yüklü güncelleştirmeleri bul ordan hata kodunda yazan güncelleştirmeyi ara eğer yüklü gözüküyorsa onu kaldır güncellemeyi tekrar yap olmadı windowsun yapamadığı güncellemeyi microsoftun sitesinden indir elle kur ;)

ALMİ

Müdavim
Reaksiyon puanı
60
Bende de bazen oluyor bu aynı anda program yüklersen(Windows Installer birden fazla aynı anda yükleme yapamıyor) ama hep oluyorsa bende sonu format oldu(ama zaten atıcaktım bir problem değil:D)

crazyboys90001

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
en son güncellemeyi yaptım daha sonra laptopu yeniden başlatamadım.ertesi gün haber sitelerindeki haber ' windows 7 günccellemesi bilgisayarlara zzarar verdi ' :D ...

tolgasal

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
defender güncellemesinin verdiği standart hata.