Windows 7 Ultimate Ürün Anahtarı veya crack

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fatih0xx

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ne yaptıysam ürün anahtarını etkinleştiremedim. Loader, aktivatör gibi çeşitli programları denedim ama olmadı. 29 günüm kaldı ve ne yapıcamı bilmiyorum. yardım edinnnnnnnnnnnnnnnnn.

Birde windows ultimate pcmde 10 gb yer kaplıyor. sistem gereksinimlerinde 16 gb yer gerekli diyordu. bendeki ultimate çok mu eski betanında mı betası acaba.

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
uçuş izni mi almaya çalışıyon?? forum kurallarına bi baksan?

kortoz

Doçent
Reaksiyon puanı
7
modlar yasaklı içerik arkadaş uçmuş herhalde :)

watchers

Doçent
Reaksiyon puanı
9
yasak arkadaşlar böyle isteklerde bulunmak

fatih0xx

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ya kırk yılın kırında bi konu açtık mındar ettiniz valla. la amerakan emperyalizminemi, microsofta mı para kazandıralım. ne olur bi yardım ediverseniz.

kaberdey

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
kendince haklı olabilirsin ama yasalar da amerikan emperyalizminden yana ve malesef illegal içerik yayınlamak da paylaşmak da yasak...

watchers

Doçent
Reaksiyon puanı
9
yani google la birazcik doğru kelimeleri yazarsan istediğin şeye ulaşabilirsin emin ol

fatih0xx

Asistan
Reaksiyon puanı
1
dinime küfreden müslüman olsa bari. eminimki bu konuya mesaj yazan arkadaşların % 80'inde korsan windows vardır.

SiyahBuzul

Doçent
Reaksiyon puanı
7
:D valla sen emeline ulaşamadın sanırım kardeş ama ben baya güldüm bu konuya

watchers

Doçent
Reaksiyon puanı
9
dinime küfreden müslüman olsa bari. eminimki bu konuya mesaj yazan arkadaşların % 80'inde korsan windows vardır.

şimdi sen konuyu farklı biryere çekiyorsun bu foruma korsan windows kullananlar giremez diye birşey yok sadece illegal paylaşım yasak bununda nedeni windowsun türkiyede yasalarla korunması oyüzden sen google ile hallet sorununu

fatih0xx

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ya nasıl sinir oldum anlatamam siyahbuzul. ya kim 450 TL veripte win7 alır. eminim seninki bile korsandır. ya bazı kullanıcılar biri şöyle hatalı bişi yazsa falanda bizde cevap yazıp mesaj sayımızı arttırsak diye bekliyor. gıcık oldum ya

Big

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Bu sitede aradığın crack lerden yüzlerce bulabilirsin GOOGLE

maydanoz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
katz'a gir. Bulursun ama yayında domuz gribi bedava. istersen.

kortoz

Doçent
Reaksiyon puanı
7
ya nasıl sinir oldum anlatamam siyahbuzul. ya kim 450 TL veripte win7 alır. eminim seninki bile korsandır. ya bazı kullanıcılar biri şöyle hatalı bişi yazsa falanda bizde cevap yazıp mesaj sayımızı arttırsak diye bekliyor. gıcık oldum ya

usta bak bu dediğini warez forumları var git oraya aç anında cevabını alırsın ama burada paylaşım yasak herkes kendinden sorumludur.....+bu forumu kontrol eden modlar var eğer bizim mesaj sayımızı artırmamız için yazdığımızı düşünürlerse zaten puandan düşerler....biraz daha ısrar edersen senide kiklerler:dirol::4::mrgreen::flowers:

fatih0xx

Asistan
Reaksiyon puanı
1
maydonoz kulakların çınlıyo mu? çınlatıyorum şu anda

dream3r

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
burda bu kadar takılmamış olsan belkide bulmuştun.

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33

kullandığım xp ve win7 orijinal...

arkadaş burdan bulamazsın işte, arakdaşların dediği gibi googleye bak. tabi nasıl arama yapacağını biliyorsan bulursun..

mned

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Çok ilginç diyaloglar olmuş yaaaa:) siz çok yaşayın::) Ne var sanki bilenler yardım etse:laugh:

fatih0xx

Asistan
Reaksiyon puanı
1
mned ağzına sağlık valla sağolsun burdan bi arkadaş pm atmış. çok yardımcı oldu. sağolasın murat erbasi

dctor

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Aynen dediğin gibi %80 ler de ne %95 lerde kullanım ama burda yasalar var derler google amcaya sor her konuda o sana cvp verir yasaktır da demez

bgracn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Casper sağolsun orj Win7 dvd'mi ürün anahtarı ile birlikte 1 Haftada gnderdi aslan gibi orjinal mal lisanslı falan hiç gerek yok korsan kullanmaya :)

mned

Doçent
Reaksiyon puanı
24
mned ağzına sağlık valla sağolsun burdan bi arkadaş pm atmış. çok yardımcı oldu. sağolasın murat erbasi
:laugh: Yahu yardım eden adamı niye afişe ettin:) biliyorsun yasakmış öyle yardımlar:laugh: Artık bonus sistemi var forumumuzda bonusa tıkla yaz teşekkürünü yazık şimdi yardım ettin diye bir de ban yemesin adam:)

fatih0xx

Asistan
Reaksiyon puanı
1
''Windows 7 Ultimate Ürün Anahtarı veya crack'' isimli açtığım konuya
aşağıdaki arkadaşlar şu cevapları vermişlerdi

pcwolf : uçuş izni mi almaya çalışıyon?? forum kurallarına bi baksan?

kortoz : modlar yasaklı içerik arkadaş uçmuş herhalde.

watchers : yasak arkadaşlar böyle isteklerde bulunmak.

kaberdey : kendince haklı olabilirsin ama yasalar da amerikan emperyalizminden yana ve malesef illegal içerik yayınlamak da paylaşmak da yasak...

Big : Bu sitede aradığın crack lerden yüzlerce bulabilirsin.

maydanoz : katz'a gir. Bulursun ama yayında domuz gribi bedava. istersen.

dream3r : burda bu kadar takılmamış olsan belkide bulmuştun.

millitarist : Sanki 500 günün vardı.

pcwolf : kullandığım xp ve win7 orijinal. arkadaş burdan bulamazsın işte, arakdaşların dediği gibi googleye bak. tabi nasıl arama yapacağını biliyorsan bulursun.

ŞİMDİ BU ARKADAŞLARA SORUYORUM.

mylife.eg isimli kullanıcı http://forum.shiftdelete.net/windows-7/117127-windows-7-ultimate-x86-msdn-originals-turkish-%7C-2-33-gb.html Windows 7 Ultimate x86 MSDN ORIGINALS (Turkish) | 2.33 GB konusunu açmış indirme linklerini de açıkça yazmış

NEDENNNNNNNNNNNN BU KONUYADA BENİMKİNE YAZDIĞINIZ GİBİ YORUMLAR YAZMIYORSUNUZ.

YA İŞTE ARKADAŞLAR BEN BU TARZ ŞEYLERE GICIK OLUYORUM.

BENİ ANLARSINIZ UMARIM

HRNKC

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Yıhhg yıhh yıııııh :biggrin: Günün yaygara koparan konusunu bu saatte görmem büyük kayıp...Bu sorunun sorulabileceği en son yer burası... Umarım bu sonun başlangıcı olmasın...

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
arkadaşlar diyor ki aradınığını burada bulamazsın bu kadar kasmaya gerek yok diyor :)

HRNKC

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
kardeş dediklerinden hiçbişi anlamadim. Kafan ii herhalde. Ne yaptin otmu çektin

Türkçe konuşuyorum anlamıyorsan bu sen de bir problemin olduğu kanısına varılmasına sebep olur... Ayrıca bu sokak ağızının yeri burası değil ! Kafan mı iyi , ot mu çektin ? '' gibi sorularınız ile yaşadığınız çevreyi tahmin etmek pek de zor değil...:thumbdown:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...