Hepsiburada.com'dan şikayeti olan varmı ??

Bu konuyu okuyanlar

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
bende cuma sipariş verdim pazartesi geldi 2 hafta önce. Artık bahtınıza kalmış bişey, genel olarak sorun yaşanmayan bi site ama böyle sadece sorunları sorunca hep sorun çıkarır gibi olur. Bu arada hepsiburada elektronikta biraz pahalı diğerlerine göre. Özellikle bilgisayar ve parçalarını alcaksaınız hepsiburadadan en az yüzde 10 daha ucuz incehesap.com ve boltaksit.com öneririm.. .

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
KDV indiriminden dolayı aksaklıklar olduğunu düşünüyorum.

malatya

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
adam akıllı bir site yokmu alış veriş yapmak için.paylaşın arkadaşlar bende halen beklemekteyim 5800 Express Music aldım.

BaRY

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Hepsiburadadan 75-80 kere alışveriş yaptım çok memnunum.Hatta bir telefonum bozuldu, 1 yıllık kullanılmış telefonun sıfır parasını iade etmişlerdi.Teknosada bir gün evine götürsen telefonu ertesi gün %15 kullanma yüzdesi kesiyorlar iadede.Hepsiburada da geçtiğimiz ay 2 kere iade yaptım hiç bir sorun olmadı, hatta artık utandım, zırt pırt iadeden.Müşteriye verdikleri değer çok güzel.

5800 bende aldım, 4 gün sonra geldi.

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
www.HepsiBurada.Com dan 5 Kere Alişveriş Yaptım ilk 3 ü Sorunsuz Son 2 si ise Çok Gecikmeli Geldi Çok Canım Sıkıldı Çünkü Hevesle Alıyoruz Bu Ürünleri Anında Alıp Denemek İstiyoruz

Bundan Sonra Sürekli www.Vatanbilgisayar.com dan Yapıyorum Alışverişlerimi 10 uncu Alişverim oldu sadece 1 kere Sorun yaşadım ürün 1 hafta gecikmeli Geldi

O Yüzden Sürekli www.Vatanbilgisayar.com u Örnek Gösteriyorum Arkadaşları Hatta www.Vatanbilgisayar.com Çalışanımısın Sen Diyenler Bile Oldu

Bu Tip Siteler Unutmasınki En iyi Reklam Müşteridir ! Boşu Boşuna Gazetelere TV lere Radyolara Reklam Parası Vermesinler

cnr

Asistan
Reaksiyon puanı
5
siteyle sorunum yokta dikkat ettim bu aralar fiyatlari bayagi arttirmislar, eskiden daha iyiydi fiyatlar bence ama son 2-3 aydir bakiyorum gerek diger sitelere gore gerek magaza fiyatlarina gore cogu urunde bariz bir sekilde gecirmeye baslamislar

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Ben 10 a yakın ürün aldım hiç birinde sorun çıkmadı..

Aldığınız ürünü beğenmemeniz ise hepsiburada.com un sorunu değildir..:)

malatya

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
valla sipariş verdiğim cep telefonu fazla olmadı ama.yazılanlardan insan korkuyor en son 2002 yılında analog tv kartı almıştım hepsiburadadan sorunsuz gelmişti.İnşallah bunda sorun çıkmaz 2 tane sipariş verdik.

crx

Asistan
Reaksiyon puanı
8
4-5 kere bişeyler aldım önemli bir sorun çıkmadı.

cahit55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben reklam izleyerek para verdiğini söyleyen siteleri merak ediyorum.Özellikle cashmails.org ve promails.org gibi sitelerin sahtekar olduğunu düşünüyorum.Sizler böyle siteler hakkında bilgi sahibi misiniz?

cahit55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
search-earn sitesinin güvenirliği var mı?

mahsunbey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kasımın 5ine sipariş verdim. bu hafta cuma gönderecez dediler. cuma sordum aralık 10 da gönderecez dediler. Ayağımdan assalar, kafamı kesseler, tırnaklarımı çekseler bundan sonra tööööbe hayatta alışveriş yapmam. resmen kapan birkaç şeyde iyi güzel davranıyorlar. bir yerde bir düşürüyorlar anan ağlıyor.

lutfu

Asistan
Reaksiyon puanı
4
hayır ben aldım gayet iyi bi site

ürünün parasını bugün yolladım 1 gün sonra kargo elimde oldu

Miroğlu

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Benim şikayetçi olduğum 2 şey var birincisi üye olmadan ürünün fiyatını göstermiyorlar mecbur üye olunuyor fiyatı öğrenmek için ikincisi reklam mailleri çok geliyor...

engin_er

Asistan
Reaksiyon puanı
1
10 gün önce birkaç parça sipariş verdim 2 parçasını 3 gün içerisinde teslim ettiler diğerlerini ise peyder pey gönderdiler ve şu anda 1 koli kaldı 10 gündür bekliyorum 6 gündür çıkışa hazır durumda bekletiyorlardı dün kargoya teslim etmişler

snow fox

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
bende neden olmadı ?
ben 1 adet telefon sipariş ettim ve dedikleri günde geldi.bu 2. siparişim oldu ve hiç sorun yaşamadım

afulutas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
hepsiburada.comdan iki kere alışveriş yaptım. ilkinde kısmi teslimat yaptılar kalan tek ürünü 10 gün geçikmeyle yolladılar, 07.01.2008 ikinci defa alışveriş yaptım ürün halaa tedarik sürecinde bekliyor ve yolladığım mesajlarada abuk sabuk cevap veriyorlar üstelik otomatik cevap sistemi kullanıyorlar büyük ihtimalle.
bu siteyle sorun yaşayan varmı acaba ?

yav güzel kardeşim ben mi yanlış okuyorum yoksa sen 7 Ocak 2008 de mi alışveriş yaptın. iki sen olmuş nerdeyse.
soruna gelince. ben yaklaşık 5 yıldır bu siteden alışveriş yaparım ama bugüne kadar yaptığım alışverişlerde en geç 4 gün sürdü ürünün elime ulaşması. ayrıca arızalı çıkan ürünleri 1 hafta içerisinde değiştirmek gibi güzellikleri de bir çok defa yaşadım. açıkçası benim hepsiburada'dan bir sıkıntım olmadı.

*Rorschach*

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Hepsiburada.com'dan 10'dan fazla ürün aldık ama herhangi bir problem yaşamadık. Sadece birkaç kez ürünlerin geç geldiği oldu. Bu tür durumlarda siteyle iletişime geçerseniz ürünler elinize daha çabuk ulaşır. Ben beklediğim bir kargo yüzünden günde 3 defa kargo şirketini aradığı hatırlarım:D

colorless

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gecende kardesim porselen yemek takımı aldı tabaklarda bir sürü çıkmayan lekeler vardı içinde kırık tabaklar falan bende soğudum artık bu siteden

кяαℓ тυяк

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Öncelikle hiç tavsiye etmiyorum.Nedenlerine gelince; Soru maillerine verdikleri cevaplar kimi zaman 24 saati geçiyor.Stoğunda olmayan ürünleri satmaya çalışıyor.Satınca da tedarik süreci hiç bitmiyor.Bazı bilmeyen kişiler verdiği hediyeleri önceden göndertiyor.Böylelikle beklemek zorunda kalıyor ürünü.Müşteriye ilgi alaka SIFIR.Üstelik aydın doğanın sitesi.

Rikamekato

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
GittiGidiyor kullandım bir kere ve bir ürün 1-2 günde elime ulaştı. HepsiBurada kullanmadığım için bilmiyorum.

NETWORK

Müdavim
Reaksiyon puanı
115
urunlerın tedarık sureclerı uzun oluyor cunku stokta olmayan bır urunu uretıcı fırmadan ıstıyorlar ve uretıcı fırma ne zaman o urunu yollarsa hepsıburada da o hızla ıslem yapıyor yanı demek ıstedıgım hepsıburada nın burada sucu yok kaldı kı adamlar bu konuda zaten acıklama yapmıslar..

su zamana kadar bır cok alısverıs yaptım oldukca guvenılır bır yer sıparısler yonunden de 1 kez sorun yasadım onu da hemen degıstırdıler oldukca memnunum

storm61

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
tedarik süreci uzun ve sorunlu son zamanlarda

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Açıkçası Fiyatları yüksek olduğu için hepsiburadayı bir ürünü seçmek, incelemek, karşılaştırmak için kullanıyorum. Fiyat hangi sitede düşükse oradan alıverişimi yapıyorum. Şu ana kadar hbden ürün almadım.
evet arkadaşlar 14 gün sonra hepsiburada.com siparişimin stoklarında olmadığını yazan bi mail attı. burdan alışveriş yapmak tamamen şans işi çünkü kendilerine ait stoklar olmadığı için başka firmalardan tedarik ediyorlar dolasıyla işiniz diğer firmalara kalıyor.. ha şimdi ben ne mi yaptım siparişimi iptal ettim ve benim için başka bi süreç başladı zira parayı geri iade etmedede bir sürü sorun yaşayanlar var... korkuyorummm :)
Böyle saçmalık olmaz. Eğer sen ürünü satın alabiliyorsan o an stokta var demektir. Stokta yok ise sepete ekleyememen gerekiyor. Israrcı olursanır fark ödemeden daha iyi muadilini yolluyorlar. Hatırlayın 300-400dolarlık ekran kartlarını yanlışlıkla 50-100 dolar olarak girdiler. Bir çok kişide bu ürünleri aldı. Bunlara stokta yok diyebilirlerdi. Aslında böyle yapmaya çalıştılar ama ısrarcı olunca millet aldı.
Örnek bir tanıdığım bir ürün alacaktı. HByi aradı. Fiyat yüksek diye yakındı. Onlarda geliş fiyatına göre fiyatı bu stokta bitene kadar düşmez dediler. Oda o fiyattan aldı. Ürün daha eline ulaşmadan fiyat 250 den 200e düştü. Dedi nedir bu. Valla şöyle böyle. Fiyat indirimi yapmadılar. Israrcı olunca ürünü geri istediler. Yeni fatura kesip 200den vereceklerdi. Kargo şirketi araya girdi. 50TL lik hediye çeki yolladılar. Sorun halloldu.
Önemli olan ısrarcı olmak. Maillere pek bakmıyorlar. Telefonla iletişime geçin. Daha etkili.
Bir söz vardır. Ağlamayana emzik vermezler.

hepsibitti

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
o siteden aldığım ürünler birkaç kitap, bir güç kaynağı ve 4 gb lık hafıza kartıydı.

kitaplar çok güzeldi, güç kaynağı gayet iyi çalışıyor, hafıza kartımı ise kaybettim :)