Namazın ehemmiyeti ile ilgili çok güzel bir video

Bu konuyu okuyanlar

mehmet

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
47
[FLASH]http://video.google.com/googleplayer.swf?docId=7202563211717581619[/FLASH]

googlog

Müdavim
Reaksiyon puanı
46
Çok güzel bir sohbet .Namaz dinin direğidir.
Namaz zayi olursa dinde tehlikeye girer,namaz kılınırsa inşallah kurtulur.
Sadece namaz da yetmiyor kurtuluşumuz için ancak namaz bunların içlerinde çok önemli bir yere sahiptir.Çünkü namaz insanı hayra iletir,kötülüklerden uzaklaştırır.Eğer namaz insanı kötülükten uzaklaştırmıyor ise düşünmek gerekir.

Cenab-ı Allah razı olsun.

Seslendiren kişinin sesi de çok güzel ayrı bir etkileyicilk katmış.Bu kişinin seslendirdiği çok sohbet dinledim.

Allah hepimizden razı olsun.Çokça ve layıkıyla secde eden kullarından eylesin.

karcx

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
Harika bir paylaşım olmuş...
Teşekkürler...
Her Müslümanın izlemesi gereken bir video ...

gomman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gayet güzel bir anlatım ve görüntülerle bütünlenmiş harika bir video olmuş. emeği geçenlerden Allah razı olsun.

veysi dede

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Allah Razı olsun Mehmet kardeşim, bu video muslumanlar için çok güzel bir nasihattı.
peygamber A.S.V. Buyurdu ki: din nasihattır, nasihat olmadan din olmaz, nasihat dini ayakta tutan kuvvettır buyurmuştur. bu güzel video yorumu çok faydalı ve güzel teşekkür ederim. Allah sizin ve bütün Müslumanların yar ve yardımcısı olsun.

not: yalnız videoda insanlar merdivenlerde namaz kılarken cami arkalarındaymiş gibi geldi bana. yani kibleye ters geliyor ne dersiniz? açıklarsanız memnun olurum.