Yeni profil mesajları

APPCRASH sorununun çözümünü bilen var mıdır eskiden bu sorunu almıyordum ama artık alıyorum sebebi nedir sizce delirmek üzereyim. :D
Yasinbedir
Yasinbedir
sorunlu derlenmiş uygulamada olur genellikle program işin içinden çıkamadığında yada sorunlu bir loop/döngü ye girdiğinde bu hatayı verir. Hangi uygulamada ve ne yaparken aldığın önemli
Hayırlı olsun reis
Neden Kadın diye işaretledin ki?
  • Beğen
Reactions: okurbaba
Şimdi yedim seni
Şimdi yedim seni
Kesin technopat 🤣 ve bayan olduğunu yeni öğreniyorum ne güzel.
okurbaba
okurbaba
Hayir değil, Donanım Arsivi diye yeni açılan ve James Donek'lerin gezindigi bir yer ve bunu geçtim @Drift King 'in başa basa öneriyor diye oneriyor diye bir kullanıcıya Bx500'u önerdim ve olanlar oldu, saygısızlığın bu kadarı da olmamalı, Technopat ile tek fark bunların bilgisiz olduğunu.
VECTORRR
VECTORRR
intel işlemciye A320 önermenin yanında gametech psu önerilmesine adminin karşı çıkmaması ve bizzat adminin gamepower gibi bir markayı övmesi???? ve moderatörlerden biri de nvıdıa gpu'da freevsync kullanılmadığından bahsediyordu ve daha çoook var tüm boşlar oraya toplanmış resmen arada sadece 3-4 düzgün belki vardır.
Pardon ama sormadan duramayacağım 1 yıldır bu forumda olan birini nasıl moderatör yapıyorsunuz @BHA
Hayırlısı olsun. :)
Peygamber şöyle buyurdu: “Mü’minin durumu ne hoştur! Çünkü her hâli kendisi için bir hayır sebebidir. Böylesi bir özellik sadece mü’minde vardır: Sevinecek olsa, şükreder; bu onun için hayır olur. Başına bir belâ gelecek olsa, sabreder; bu da onun için hayır olur.” (Müslim, Zühd 64)
stat counter