Arkadaşlar herkesin sorduğu bimdeki steelseries kulaklık yardımcı olurmusunuz ?

Bu konuyu okuyanlar

Yagizgrgn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
43
Bimden steelseries arctis 1 almayı düşünüyorun 350tl ye garanti durumu fln varmıdır ürün bozuk çıksrsa bim geri para iadesi yapar mı aklımdaki tek soru bu çabucak yanıtlarsanız sevinirim

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Bozuk çıkma ihtimali yüksek. Bozuk değil de hatalı outlet ürün de diyebiliriz.
İade alabilirler de almayabilirler de yanlarında açıp bakmak mantıklı olur bence.
Ama ben önermem.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Kutusu ve fişini kaybetme. Elektronik cihazdan 2 yıl firma garantisi altındadır. 1 hafta içinde bir sorun olursa BİM ile direk halledebilirsin. Harici olacak 103 haftada teknik servis ilgilenecektir.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
"Aldığınız ürüne zarar vermediğinizde, hijyenik ürünler dışında sorunlu ürünleri kolayca iade edip para iadesi veya değişim yaptırabilirsiniz."

Irıs von Everec

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,472
Arkadaşım bim den bloody maus aldığında kasiyer bir sorun olursa faturasıyla getir hallederiz demişti. Sorun olucağını sanmıyorum.

Yagizgrgn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
43
Kutusu ve fişini kaybetme. Elektronik cihazdan 2 yıl firma garantisi altındadır. 1 hafta içinde bir sorun olursa BİM ile direk halledebilirsin. Harici olacak 103 haftada teknik servis ilgilenecektir.
Eve gelir gelmez pcye takıcam çalışmıyosa hemen koşturup iade edicem kabul ederler herhalde değil mi o kadar sorumsuz değillerdir herhalde

The Medic

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285
Bimden steelseries arctis 1 almayı düşünüyorun 350tl ye garanti durumu fln varmıdır ürün bozuk çıksrsa bim geri para iadesi yapar mı aklımdaki tek soru bu çabucak yanıtlarsanız sevinirim
bime pek güvenmiyorum.

Onur_0168

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Arkadaşlar Bim oyuncu masası için başlık aradım bulamadım buraya yazıyorum sizcs nasıl alınır mı?

Onur_0168

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Alınabileceğini düşünüyorum.
Başlık varsa yönlendirir misin beni bir de ben pek anlamıyorum özellikleri ve fiyatı göz onüne alınırsa fiyatı uygun mu o fiyata başka önerebileceğin var mı daha iyisi dediğin yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Başlık varsa yönlendirir misin beni bir de ben pek anlamıyorum özellikleri ve fiyatı göz onüne alınırsa fiyatı uygun mu o fiyata başka önerebileceğin var mı daha iyisi dediğin yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.
Benim de çok bir bilgim yok ama başka sitelere bakınca bana göre alınabilir.