İphone 11 dokunmatik ve donma sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Metehanmems

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cihazı alalı bir buçuk ay falan oldu ilk başlarda her şey normaldi ama son bir iki haftadır ufak ufak kasmalar gözlemliyorum, ve herhangi bir uygulamaya bastığımda açmıyor birkaç kere basmam gerekiyor bu sorunlar iOS güncellemesi ile mi alakalı yoksa cihaz hatalı mı? Yardımcı olursanız sevinirim

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Yazılımsal da olabilir donanımsal da ya da üzerinde koruyucu varsa o da etki ediyor olabilir. iTunes ile sıfırlama yapmanızı ve devam ederse servise vermenizi öneririm.

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Sıfırlayın yoksa garantiye verin.

Metehanmems

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yazılımsal da olabilir donanımsal da ya da üzerinde koruyucu varsa o da etki ediyor olabilir. iTunes ile sıfırlama yapmanızı ve devam ederse servise vermenizi öneririm.
Servise götürdüm iTunes ile sıfırladılar ve cihazın sorunsuz çalıştığını söylediler

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Servise götürdüm iTunes ile sıfırladılar ve cihazın sorunsuz çalıştığını söylediler
O zaman baya uğraşacaksınız. Ben 3 sefer verdim üçünde de çözüm bulunamadı. Son seferde Apple ücretsiz değişim yaptı.

Metehanmems

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O zaman cihazda bir sorun vardır.
Biraz araştırma yaptım donma sorunu çoğu kişide varmış iOS güncellemesi sonrasında çıkan bir şey büyük ihtimal ama bu dokunmatik sorunu iOS’la alakalı olabilir mi onu sormak istedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biraz araştırma yaptım donma sorunu çoğu kişide varmış iOS güncellemesi sonrasında çıkan bir şey büyük ihtimal ama bu dokunmatik sorunu iOS’la alakalı olabilir mi onu sormak istedim
Ve zaten acayip büyük bi dokunmatik sorunu yok herhangi bi uygulamaya basıyorum olmuyor uygulamanın tam ortasına basmam gerekiyor . Klavyede felan hiçbir sorun yok

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061

Ve zaten acayip büyük bi dokunmatik sorunu yok herhangi bi uygulamaya basıyorum olmuyor uygulamanın tam ortasına basmam gerekiyor . Klavyede felan hiçbir sorun yok
Bende öyle bir sorun yok. 14.2 ye güncelledim.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Yedek alıp İtunesdan Dfu mod ile son sürüme güncelleyin derim.Güncellemeden sonra cihazı sıfırlayıp temiz kurulum yapın derim.Birde yeni ios sürümü çıktığında hemen güncellemeyin.Bekleyin Mayıs yada Ağustos ayında sistem oturduğu zaman güncelleyin.Ben sorunun güncelleme kaynaklı olduğunu düşünüyorum.İphone 11 kullandım.Bugüne kadar kasma yada donma ile karşılaşmadım.

Metehanmems

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İphone 11. Şifresi.
dokunmatik

Bi bakıp yardımcı olurmusunuz

Beyler cevap vericek misiniz acil

Son düzenleme: