ingilizcemi nasıl geliştiririm hiçbir şey anlamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

muharrem4201

Profesör
Reaksiyon puanı
952
merhaba ben ingilizceden hiçbirşey anlamıyorum ve 7.sınıfa gidiyorum notlarım şöyle sizce notlarım nasıl ve ingilicemi nsaıl geliştiririm bu arada fota da matematik yok çünkü hoca bizi merktan öldürmek istiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

yani böyle güzel bir karneye 40 yakışmadı

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (376).png
    Ekran Görüntüsü (376).png
    133.3 KB · Görüntüleme: 122

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,711
Kendine bir İngiliz mektup arkadaşı bul. Eskiden öyle öğrenilirdi. Veya bir İngiliz arkadaş edinip yazış.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Kendine bir İngiliz mektup arkadaşı bul. Eskiden öyle öğrenilirdi. Veya bir İngiliz arkadaş edinip yazış.
Bizde ünide bir arkadaş vardı nereden bulduysa bir mektup arkadaşı bulmuştu lisede mektup 1 ayda giderdi okuyup yazması göndermesi de 1 ay desek iki ayda bir mektup gelirdi tabi şimdi işler değiştir her şey elektroniğe döndü ama güzel olur yapabilirse.

muharrem4201

Profesör
Reaksiyon puanı
952
teşekkürler

Bizde ünide bir arkadaş vardı nereden bulduysa bir mektup arkadaşı bulmuştu lisede mektup 1 ayda giderdi okuyup yazması göndermesi de 1 ay desek iki ayda bir mektup gelirdi tabi şimdi işler değiştir her şey elektroniğe döndü ama güzel olur yapabilirse.
teşekkürler bu arada notlarım nasıl

diğer notlarım

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808
Merhaba ben de 12 yaşındayım. Ingilizce geliştirmek istiyorsan:

1. Duolingo dene
2. Maddi durum iyiyse Cambly Kids var.
3. İngilizce hikayeler oku. Bizim öğretmenimiz kendi oxford hikayelerini bize verdi. Biz her ay kitap değişerek ing. hikaye okuyoruz.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
teşekkürler

teşekkürler bu arada notlarım nasıl

diğer notlarım
İngilizce öğretmenin iyi olması burada çok önemli bir faktör. Biz hep oxford kitaplarını kullanıyorduk.
Özellikle metinleri okuyup onlarla ilgili soru çıkartıp çözmek önemli.

fatihege

Doçent
Reaksiyon puanı
398
merhaba ben ingilizceden hiçbirşey anlamıyorum ve 7.sınıfa gidiyorum notlarım şöyle sizce notlarım nasıl ve ingilicemi nsaıl geliştiririm bu arada fota da matematik yok çünkü hoca bizi merktan öldürmek istiyor

yani böyle güzel bir karneye 40 yakışmadı
Eğer ilgi alanın varsa programlamaya başla ben böyle geliştirdim ve şuan okuduklarımı iyi bir şekilde anlayabilecek bir seviyedeyim ama sadece cümle kurmakta bazı sıkıntılar çekiyorum onun dışında iyi.

miracyldiz_

Asistan
Reaksiyon puanı
82
Ne kadar erken başlarsan o kadar yol kat edersin bence çok beklemeden çalışmaya başla

turuncuaşkına

Asistan
Reaksiyon puanı
144
sadece ders gibi ingilizce çalışmakla olacak iş değil. bir sürü uygulama var yabancılarla kouşabilmek için, bir arkadaş edin hem onunla iletişim kurabilmeyi isteyeceğin için seni motive de eder. imkanın varsa da yurtdışına mutlaka git.
kolay gelsin))

KRZMNİTK

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,067
Tömer e git der susarım. Cidden yönetmen daha fazla işe yarayan bir kurs görmedim