Hiç anime izledinizmi? İzlediyseniz en sevdiğiniz hangisi?

Bu konuyu okuyanlar

batuhanluft

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
Merhaba,

İzlediğim ve izlettiğim tek bir anime oldu o da Death Note ^.^

Sevgiler.

ubuntuman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Death Note ile başladım çok kalitedir bi puanlama yapılsa 1 numara çıkabilir o kadar sağlam. Daha sonra Attack on titana başladım 59 bölüm çok ilginç bir hikaye ve çok sürükleyici konusu ve esaslı sağlam karakterleri ile inanılmaz bir tat bıraktı bende. Hatta anime bitince dedim, bu kadar iyisini bulabilecekmiyim acaba? Sonra Narutoyu keşfettim, eğer dövüş sanatlarından hoşlanıyorsan naruto gerçekyen iyi ninjaların ninjutsu, genjutsu ve taijutsu teknikleri ile müthiş karşılaşmalar sergiledikleri bir anime toplam 3 ana bölümden oluşur Naruto, Naruto shipudden ve Baruto olmak üzere toplam 800 bölüm civarı. İlgisi olan arkadaşlar varsa başlamayı düşünenler açısından bilgi vermeye çalıştım.

EmreGndmr

Doçent
Reaksiyon puanı
686
Hiç anime izlemedim ve buna son vermeye karar verdim.Her yerde Zero Two görmekten bıktığım için artık şuna bir bakayım dedim.Animelere yabancı olduğumdan japon seslendirme ve işleyiş çok garip gelse de 3. Bölümde alıştım ve çok sevdim.Yorumlarında Evangelion çakması falan deniliyordu.Evangelion izlemediğimden benim için sıkıntı yaratmadı.

Evet izlediğim ilk Anime Darling in the FranXX ve Zero Two'nun da neden bu kadar yayıldığını da öğrenmiş oldum.İleride Death Note ve diğer başarılı bulunan animeleri izlemeyi düşünüyorum.Çok büyük bir dünya ve çok fazla içerik var.

(Bu arada tabiki zamanında Cartoon Network'te çıkan Tsubasa,Bakugan benzeri animeleri çok severek izlerdim ?)

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
TV'de One Piece izlerdik eskiden. Naruto gibi kültürü olanı, arkadaşlığı işleyeni yoktur. Eskiden de böyleyi, en azından benim eskime göre. Şimdi herşey yapmacık.

Küçük yaşta seyredilmesini pek tavsiye etmem. Seyrettilecekse bile bazı bölümler atlattırılmalı çocuğa.

Fant22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
53
Bu başlık neden bu kadar tuttu anlamadım.

rosellealper

Doçent
Reaksiyon puanı
419
Galiba bu konuya pek yanıt veren olmuycak ama yazıyorum. En sevdiğiniz anime hangisi? Tabi muhakkak izlemişsinizdir bi zamanlar. Benim en sevdiğim anime JoJo's Bizzare Adventure.
anime sayılırmı bilmem beyblade burst izlemistim cartoon networkde cıkıyordu bir zamanlar hatta bende oyuncaklarıda var

Fant22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
53
beyblade burst evilation vardı ama tr de yayınlanmamıstı oyuncaklarıda yok nereden bulabilirim
Bende bi ara fanıydım XD. Oyuncaklarını hepsi burada n11 gibi sitelerden bulabilirsin. Maalesef Türkiye'de satılmıyor. En az 230 tl'ye bulursun 1 tane'sini.

rosellealper

Doçent
Reaksiyon puanı
419
Bende bi ara fanıydım XD. Oyuncaklarını hepsi burada n11 gibi sitelerden bulabilirsin. Maalesef Türkiye'de satılmıyor. En az 230 tl'ye bulursun 1 tane'sini.
ben aslında aliexpersden aldım evolatian modellerinden ama cakmaydı hasbro bulmak istiyorum

Fant22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
53

Lexa Silverhand

Asistan
Reaksiyon puanı
134
Galiba bu konuya pek yanıt veren olmuycak ama yazıyorum. En sevdiğiniz anime hangisi? Tabi muhakkak izlemişsinizdir bi zamanlar. Benim en sevdiğim anime JoJo's Bizzare Adventure.
Ben sadece 1 tane anime izledim o da Darling in the franxx sonunda aşırı üzüldüm dedim hay anime izleyenin bidaha *** Bu yaştan sonra da pek zamanım olmuyor oturup naruto felan diyolardı 500 bölüm bitirmeye çalışsam ünviersite sınavına çalışamayacağım :Dd

Fant22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
53
Ben sadece 1 tane anime izledim o da Darling in the franxx sonunda aşırı üzüldüm dedim hay anime izleyenin bidaha *** Bu yaştan sonra da pek zamanım olmuyor oturup naruto felan diyolardı 500 bölüm bitirmeye çalışsam ünviersite sınavına çalışamayacağım :Dd
Narutoyu bende bitirdimde artık pek sevmiyorum naruto'yu. Boş zamanlarında jojo gibi animeler izle bence. Anime meme'lerle dolu. Hatta animenin kendisi to be contiuned meme'ini çıkarmıştır.

Lexa Silverhand

Asistan
Reaksiyon puanı
134
Narutoyu bende bitirdimde artık pek sevmiyorum naruto'yu. Boş zamanlarında jojo gibi animeler izle bence. Anime meme'lerle dolu. Hatta animenin kendisi to be contiuned meme'ini çıkarmıştır.
jojo müziğini çok severim ama onu izlemek yerine baştan bitirmem gereken HIMYM var FRIENDS var 10 szeon twd var bunları bir kenarda bekletiyorum ama sanırım bu eğitim sisteminden hiçbirini izleyemicem :')

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
110 üstü anime oldu yeterli mi?:)) En sevdiğim Natsume Yuujinchou,Full Metal Alchemist Brotherhood

YokDahaNeler

Asistan
Reaksiyon puanı
121
3 anime izledim, Death Note, Attack on Titan ve mini bir anime olan Death Parade.
Death Note eleştirilebilir yanları var tabii ama bence efsane. Death Parade de 10/13 arası bölüm var onu da bayağı beğendim.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Naruto serileri ve Black Clover

Black clover biraz narutoyu anımsatarak başladı ve farkını koymaya başladı

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,744
En çok ilgimi çeken Doraemondu ama sonralarda çizgi filmi seyretmeyi bırakınca tamamen bunları bıraktım.

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,454
Öncelikle arkadaşa boş konu açtığı için kızan olmuş. Ne yaptığı sizi kesinlikle ilgilendirmez arkadaşa boş yorum peşinde diyenler olmuşta acaba sizin bu konuya bu yorumu atarak sizin yaptığınız ne oluyor? Sizin konular ve yorumlar sanki çok organik :D Çok şey derdimde forum kuralları müsâde etmiyor. Neyse ben death note'yi izlemiştim. Fena değildi

salihdas46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Arkadaşlar bunu yazarsam muhtamelen üzerimde velet algısı oluşacak ama en sevdiğim anime: Beyblade Metal Serisi